Jump to content

Okazje z allegro i nie tylko

BratBot

Recommended Posts

1 minutę temu, Rudy napisał:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sennheiser-hd800s-yvh

Sprzedawca jest skłonny obniżyć cenę w przypadku konkretnego kupca..

Warto zaznaczyć, że tam nie ma dodatkowego kabla, bo dwa widoczne na foto są w oryginalnym zestawie. Chyba, że nie ma tego dodatkowego i pendrajwa na fotkach - trzeba dopytać. ;)

4 minuty temu, euter napisał:

Jak ktoś lubi jak midbas zalewa niższą średnicę, przelewa się przez wyższą średnicę, by dosięgnąć sopranu - to są bardzo fajne ;)

Widzę, że nie mają żadnego wytłumienia w środku. Może jakby im napchać tam czegoś i jakieś dziury pozalepiać to może byłoby dobrze. Kiedyś w CAL! w ten sposób straciłem zupełnie bas, he, he.  Ale nie będę sprawdzał ;)

8 minut temu, euter napisał:

Jak ktoś lubi jak midbas zalewa niższą średnicę, przelewa się przez wyższą średnicę, by dosięgnąć sopranu - to są bardzo fajne ;)

O, i tak powinny wyglądać recenzje - krótko, zwięźle i na temat. 😆

• Like 1

W dniu 8.10.2021 o 14:32, euter napisał:

T5 3 generacji też miałeś? Ja te T1 od Ciebie bardzo sobie chwaliłem i sprzedałem w zasadzie z kaprysu, bez większego powodu. To zdecydowanie słuchawki z którymi mógłbym zostać na stałe :)

W dniu 8.10.2021 o 14:23, bob2000 napisał:

i miałem pytać. To wałek? Czy one są, aż tak fatalne? ;)

T5v3 regularnie przeceniają z 3999 na 3333 w RTVAGD, w tym raz były chyba nawet za 2999 zł (ale tu mogę się mylić). 

Jeżeli one grają podobnie do T1v3 to dla mnie rewelacja, aczkolwiek zgadzam się z opisem basu @eutera. 

Do tego są bardzo porządnie wykonane, przynajmniej T1 były. 

EDYTA: Sorrry, to nie jest sprzedawca od moich NightOwli, system OLX mnie zmylił :D Także nie było tematu. 

Edited by Undertaker
  • Thanks 1

16 godzin temu, neonlight napisał:

Już 2990 zł. Też Słupsk ale nie moje ;) 

HD58x z rysą na pałąku na razie 550 do nego :

https://www.olx.pl/d/oferta/sennheiser-hd-58x-massdrop-CID99-IDM1oTH.html

Edited by cpu1
  • Like 1