Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Weird_O napisał:

Hmm... no to rzeczywiście lepiej uważać no ale to allegro, ochrona kupującego itd, poza tym gość negatywów żadnych nie ma. Sam nie wiem...

Poczytaj na AF, wiele widziałem w życiu ale takiej jazdy jaka miała tam miejsce z tym człowiekiem to jeszcze nie widziałem. Ja bym się bał nawet odbioru osobistego (i przede wszystkim kontaktu osobistego) o ile doszedłby jakimś cudem do skutku i wszelkich kontaktów z tym sprzedającym - stać go na wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Zdecydowanie nie polecam kupowania NICZEGO od tego "człowieka" poznieważ to ja byłem tym kimś na AF , kto próbował zakupić AQ Nightowle. Poziom o ile można nazwać to poziomem jaki reprezentuje ten osobnik jest bardzo niski , a słuchawki były już sprzedane 2x na allegro ...

Edytowane przez wegiel21
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bakus1233 napisał:

"Powód jest prosty zakupiłem 5.10 przyszły następnego dnia a ja zwlekałem z otwarciem bo zawsze moze jutro ,jeszcze troche niech poleża itp Wypróbowałem je dopiero po 14 dniach więc za pózno na zwrot"

Nie czaje tego 😁

Ten gość strasznie kręci. Na początku były podejrzenia że to jakiś troll. Te AT sprzedały się na allegro za mała kwotę i gość prawdopodobnie anulowal tranzakcje wstawił je jeszcze raz. Były jeszcze jakieś słuchawki od Audioquesta a osoba kupujaca był wtedy chyba @wegiel21

Wybaczcie, nie odświeżyła mi się stronka I nie zauważyłem że już węgiel się wypowiedział :)

Edytowane przez LoCzekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LoCzekk napisał:

Ten gość strasznie kręci. Na początku były podejrzenia że to jakiś troll. Te AT sprzedały się na allegro za mała kwotę i gość prawdopodobnie anulowal tranzakcje wstawił je jeszcze raz. Osoba kupujaca był wtedy chyba @wegiel21

Wybaczcie, nie odświeżyła mi się stronka I nie zauważyłem że już węgiel się wypowiedział :)

Nie wegiel21 nie wygrał licytacji AT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera... @wegiel21 jestem Ci winien dobrą flache, już się miałem skusić na te owle i to poza allegro oO

Gość proponował 1050 za nie. Uciekłem spod topora jak się okazuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mayster napisał:

Co konkretnie zrobił? Na 'niebieskim' (😂) forum widziałem, że było ogólnie mocno niezdecydowany, kombinował, zmieniał zdanie itp.

Zrobić nic nie zrobił dzięki mojej uwadze, prócz zrobienia z siebie buraka ale gdy ktos sprzedaje 2-3 te same sluchawki , gdy nie wysyla towaru tak jak ustalil z nabywaca i gdy używa w wiadomościach PW języka powszechnie uznawanego za obraźliwy to sami sobie odpowiedzcie czy chcecie takich " okazji ".

5 minut temu, Weird_O napisał:

O cholera... @wegiel21 jestem Ci winien dobrą flache, już się miałem skusić na te owle i to poza allegro oO

Gość proponował 1050 za nie. Uciekłem spod topora jak się okazuje!

Ja je od niego " kupiłem " za 1120 z kosztem wysyłki ;) Teraz wiem że lepiej było dołożyć 270 zł i kupić w TopHiFi.

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał:

Zrobić nic nie zrobił dzięki mojej uwadze, prócz zrobienia z siebie buraka ale gdy ktos sprzedaje 2-3 te same sluchawki , gdy nie wysyla towaru tak jak ustalil z nabywaca i gdy używa w wiadomościach PW języka powszechnie uznawanego za obraźliwy to sami sobie odpowiedzcie czy chcecie takich " okazji ".

Ja je od niego " kupiłem " za 1120 z kosztem wysyłki ;) Teraz wiem że lepiej było dołożyć 270 zł i kupić w TopHiFi.

 Aż mam chrapkę na szkodnika.

 

W dniu 1.12.2018 o 22:11, xxxmiloszxxx napisał:

Audio-Technica ATH-SPORT3 Czerwony 99 zł

https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/16458

 

Zamówiłem dwie sztuki (jedną na prezent, drugą dla siebie). Okazuje się, że mam jedną na zbyciu (pilot - NIE).

 

Jest ktoś chętny?

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wegiel21 napisał:

Zrobić nic nie zrobił dzięki mojej uwadze, prócz zrobienia z siebie buraka ale gdy ktos sprzedaje 2-3 te same sluchawki , gdy nie wysyla towaru tak jak ustalil z nabywaca i gdy używa w wiadomościach PW języka powszechnie uznawanego za obraźliwy to sami sobie odpowiedzcie czy chcecie takich " okazji ".

Ja je od niego " kupiłem " za 1120 z kosztem wysyłki ;) Teraz wiem że lepiej było dołożyć 270 zł i kupić w TopHiFi.

 

Kurde... Dogaduję z nim LCD-XC niby nowe ale z jakąś wadą pałąka. Odpuścić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chcheckitout napisał:

 

Kurde... Dogaduję z nim LCD-XC niby nowe ale z jakąś wadą pałąka. Odpuścić ? 

Chyba albo nowe albo z wadą pałąka, nie da się jednocześnie ;) Jeśli mam nowe słuchawki z wadą to reklamuję a nie sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smar napisał:

Chyba albo nowe albo z wadą pałąka, nie da się jednocześnie ;) Jeśli mam nowe słuchawki z wadą to reklamuję a nie sprzedaję.

 

Są zareklamowane i pałąk ma być wymieniony (niby) ale kupiłbym ze starym, a nowy on by dosłał albo bym odebrał w Top HiFi. Generalnie koleś kręci trochę, bo w aukcji nie ma o tym mowy. Paragon jest i cały komplet. Numery seryjne się zgadzają, bo zdjęcie mi wysłał, piszę też, że może być odbiór osobisty. 

 

Dogadałem z nim wysyłkę za pobraniem ale teraz nie wiem jak tu z nim takie cyrki ... Do tego piszę bez ładu i składu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chcheckitout napisał:

 

Kurde... Dogaduję z nim LCD-XC niby nowe ale z jakąś wadą pałąka. Odpuścić ? 

Bierz sprawdzimy w końcu jak bardzo koleś kręci :) Nightowle ktore chcialem od niego mialy 8 dni , wiec zastanawialem sie  czemu ich nie oddal do sklepu jak mu nie siadly ( 14 dni ) , na co uzyskalem odpowiedz ze Top HiFi nie przyjmuje zwrotow sluchawek ze wzgledow higienicznych. Na AVS uzyskalem inf od sklepu Top HiFi że to bzdura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wegiel21 napisał:

Nightowle ktore chcialem od niego mialy 8 dni , wiec zastanawialem sie  czemu ich nie oddal do sklepu jak mu nie siadly ( 14 dni ) , na co uzyskalem odpowiedz ze Top HiFi nie przyjmuje zwrotow sluchawek ze wzgledow higienicznych. 

 

Jak jestem żonaty 28 lat, to zwrot ze względów higienicznych też nie przysługuje? :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vonBaron napisał:

Ten cały Gabriel pisze jak 12-latek, na PW każdą odpowiedź dodaje w osobnej wiadomości  :lol:

To nie jest takie głupie jak Ci się zdaje ... On wie co robi ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności