Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

KZ ZS6 ok. 150zł (z szybszą wysyłką niecałe 200zł).

U nas 350zł więc jest różnica ;)

https://www.tomtop.com/pl/p-v3849b.html?currency=PLN&Warehouse=CN&aid=gplaplcd&mid=10000016541&utm_source=SEM&utm_medium=Google+PLA&utm_campaign=TT_PLA_PL_CD&utm_content=3707&gclid=Cj0KCQjw2f7bBRDVARIsAAwYBBt2bQrIFAzBjn5NeGFgigHUOzPML28-3ALxcbqV-Cb0ZRWSuSTzYO4aAhlaEALw_wcB

 

Rozochocony waszą recenzją co znalazłem na forum aż sobie zamówiłem (nie mam jeszcze dokanałowych).

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, vonBaron napisał:

Ten TEAC za tą cenę to jak za darmo.

Ano.

41 minut temu, rayfe napisał:

 

Będziesz brał? Jeśli tak, podziel się informacją o dodatkowych kosztach (vaty, sraty) o ile wystąpią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, xxxmiloszxxx napisał:

Ano.

 

Będziesz brał? Jeśli tak, podziel się informacją o dodatkowych kosztach (vaty, sraty) o ile wystąpią. 

Chciałbym ale nie wiem ile mogą doliczyć... A chciałbym urządzenie co sprawdzi się też fajnie jako stacjonarny dac do doków. Na razie stać mnie na X5III i ma wszystko co by mi się przydało i po całym mieszkaniu można z nim chodzić czy to kuchnia czy sypialnia albo pokój z komputerem i takie urządzenie mnie kręci ALE SQ już nie takie super... Także rozważam DAPa albo full funkcjonalnego albo bardzo dobrze grającego... Do ok 1000zł :P

 

edit: "Ja z Massdrop zamawiałem m.in zegarek za podobną kwotę, to opłat było ok 120 pln" cytuję odpowiedź jednego z użytkowników peppera na zapytanie dotyczące możliwych naliczeń.

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rayfe napisał:

Chciałbym ale nie wiem ile mogą doliczyć... A chciałbym urządzenie co sprawdzi się też fajnie jako stacjonarny dac do doków. Na razie stać mnie na X5III i ma wszystko co by mi się przydało i po całym mieszkaniu można z nim chodzić czy to kuchnia czy sypialnia albo pokój z komputerem i takie urządzenie mnie kręci ALE SQ już nie takie super... Także rozważam DAPa albo full funkcjonalnego albo bardzo dobrze grającego... Do ok 1000zł :P

 

edit: "Ja z Massdrop zamawiałem m.in zegarek za podobną kwotę, to opłat było ok 120 pln" cytuję odpowiedź jednego z użytkowników peppera na zapytanie dotyczące możliwych naliczeń.

A co jest nie tak w dźwięku z Fiio x5III?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rayfe napisał:

edit: "Ja z Massdrop zamawiałem m.in zegarek za podobną kwotę, to opłat było ok 120 pln" cytuję odpowiedź jednego z użytkowników peppera na zapytanie dotyczące możliwych naliczeń.

Ja brałem z massdropa za 120$ i prawie 180 PLN opłat miałem bo liczą od całości z kosztami wysyłki czyli ok 50$ VAT cło ok 10$ i 40 PLN obsługi celnej więc już nie tak różowo 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, userfrom napisał:

A co jest nie tak w dźwięku z Fiio x5III?

Piszą że nie należy do najlepszych na tle innych DAPów... Osobiście nie narzekałem mimo że miałem stary firmware i za wiele już nie pamiętam ale jest sporo lepszych dźwiękowo, jednak funkcjonalność fiio mi bardzo pasuje...

13 minut temu, Jaro54 napisał:

Ja brałem z massdropa za 120$ i prawie 180 PLN opłat miałem bo liczą od całości z kosztami wysyłki czyli ok 50$ VAT cło ok 10$ i 40 PLN obsługi celnej więc już nie tak różowo 

No to już szału nie ma... ale mimo to jakby doliczyli to wychodzi max 1000zł czyli całkiem w miarę tylko te jego wady użytkowe... Jak ma to być moje jedyne urządzenie w mieszkaniu o dźwięku co najmniej dobrym to pasowałoby aby nie brakowało wifi, bt i funkcjonalności jaką daje android no ale nikt nie da wszystkiego i nie za takie pieniądze chyba żeby jakiś desperat sprzedawał ibasso dx150 za koła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rayfe napisał:

Piszą że nie należy do najlepszych na tle innych DAPów... Osobiście nie narzekałem mimo że miałem stary firmware i za wiele już nie pamiętam ale jest sporo lepszych dźwiękowo, jednak funkcjonalność fiio mi bardzo pasuje...

Głupoty piszą. Chętnie poznałbym DAP w cenie do 2k PLN, który gra ewidentnie lepiej od Fiio X5III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, userfrom napisał:

Głupoty piszą. Chętnie poznałbym DAP w cenie do 2k PLN, który gra ewidentnie lepiej od Fiio X5III.

Do ok 2k to choćby opus #1, xdp100r, dx150, colorfly C4 jak się uda znaleźć a widziałem dwa za 800zł tylko stan średni, C10 jest też podobno super,pono, nie wiem do końca jak mały hiby r3... ALE nie każdy ma funkcjonalność X5III no i SQ się zmieniło od FW 1.1.6 czy jakie tam miałem nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rayfe napisał:

Do ok 2k to choćby opus #1, xdp100r, dx150, colorfly C4 jak się uda znaleźć a widziałem dwa za 800zł tylko stan średni, C10 jest też podobno super,pono, nie wiem do końca jak mały hiby r3... ALE nie każdy ma funkcjonalność X5III no i SQ się zmieniło od FW 1.1.6 czy jakie tam miałem nie pamiętam...

W porównaniu z Fiio:

Opus #1 - gorsza holografia, mniejsze rozmiary instrumentów, słabsze ich wybrzmienie.

Pioneer - płaskie, męczące, bezemocjonalne brzmienie.

C10 - mniejsza scena wszerz i wgłąb.

dx150, C4 i Hiby r3 na razie nie słuchałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne cechy :) Fiio można też tanio kupić w sumie ale to chyba temat dotyczący okazji to nie przeciągajmy :P Niemniej jednak ten teac prezentuje sie super, jakbym już sprzedał andromedy to bym go kupił i fiio też dla porównania bo lubię ten sport ale niestety nie zawsze znajdą się pieniądze jak na kupowanie słuchawek KZ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rayfe napisał:

Każdy ma inne cechy :) Fiio można też tanio kupić w sumie ale to chyba temat dotyczący okazji to nie przeciągajmy :P Niemniej jednak ten teac prezentuje sie super, jakbym już sprzedał andromedy to bym go kupił i fiio też dla porównania bo lubię ten sport ale niestety nie zawsze znajdą się pieniądze jak na kupowanie słuchawek KZ :P

Teaca to możesz w komis wrzucić ostatecznie. (kiedyś kosztował ze 3000 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To granie w stylu Pionka więc raczej bardziej techniczne niż muzykalne 

1 minutę temu, Weird_O napisał:

alien + jedzie wszystko do 1000 i troche wiecej w kwestii dzwieku

I daleko z funkcjonalnością w tyle 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał:

To granie w stylu Pionka więc raczej bardziej techniczne niż muzykalne 

I daleko z funkcjonalnością w tyle 

A bateria leci jak w smartfonie na obrotach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jaro54 napisał:

To granie w stylu Pionka więc raczej bardziej techniczne niż muzykalne 

I daleko z funkcjonalnością w tyle 

 

Dyskutujemy o dzwieku a nie o funkcjonalnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Weird_O napisał:

 

Dyskutujemy o dzwieku a nie o funkcjonalnosci :)

Jakbym myślał tylko o dźwięku to zapewne alien+ lub teac. Jednak jest to dylemat czy ma grać bardzo dobrze czy tylko dobrze ale przy tym być w pełni funkcjonalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

To granie w stylu Pionka więc raczej bardziej techniczne niż muzykalne 

I daleko z funkcjonalnością w tyle 

 

Funkcjonalnosc wiadomo po stronie pioneera ale dzwiekowo to kompletnie inne podejscie. Pioneer to taka zimna kalkulacja a alien+ to surowa muzykalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vonBaron napisał:

No chyba nie... Widać normalnie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Czy ja za swoje nie dałem 8 tysi? A tu aukcja od 3 i to na portalu ze wszystkim (czołg, podpaski i powidło).

A z drugiej strony: Kto wie, może to być egzemplarz w idealnym stanie. Dużo zależy od użytkownika] 

Dzięki za info. Będę śledził aukcję : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności