Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

S.M.S.L SMSL SD-1955 USB DAC 380ZŁ KT ---> http://allegro.pl/s-...html#tabsAnchor

 

10 dni oczekiwania, cena ebay'owska, ale nuż może komuś nie chce się sprowadzać na własną rękę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety doświadczenie mówi, że takie odtwarzacze są w większości przypadków sprzedawane ponieważ ktoś już próbował coś z nimi zrobić i nie wyszło, więc jest to po prostu oddanie trupka w dobre ręce (na części) :)

 

Oczywiście bywają okazje, kiedy ktoś sprzedaje coś o czym wiadomo że da się postawić na łapki (a to dysk padł, a to firmware się źle wgrał), ale wtedy w jakiś sposób widać że są to okazje i warto zaryzykować...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korespondowałem troszkę ze sprzedawcą tego iRivera. Ktoś mu niby proponował 130zł i pytał czy przebiję. Podobno po podłączeniu do USB coś mu wyświetlało, ale tak przeleżał w szafie i teraz w ogóle nie odpala. Podejrzewam, że padł w nim regulator napięcia 3.3V, co niejednego iHP uśmierciło. Niestety bez misticriver ciężko w tej chwili cokolwiek zrobić.

Mimo wszystko 130zł dałbym za odtwarzacz jako dawca. Szybko sprawdzić czy dysk cały, a jak nie to upchnąć mu 80-120GB i pełen wypas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też taki odtwarzacz tylko 20gb. Dysk sprawny bateria też,po kupieniu go podłączyłem do sieci zapalił się wyświetlacz i ładował, nastepnie był ciut gorący odłaczyłem go i chciałem włączyć ale bez rezultatu. Dioda ładowania działa-zaniosłem do elektronika ale nie poradził sobie z tym problemem. Nigdzie w necie też nie ma konkretnej odpowiedzi co jest przyczyną tego usmażenia i jak to naprawić. Także tutaj pewnie jest podobna sprawa chyba,że ten ktoś sam próbował coś tam lutowac to nawet i gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz wygrany w konkursie, prawdopodobnie bez gwary.

W apple gwarancja uznawana jest na podstawie numeru seryjnego.

A może zdarzyć się tak że towar może pochodzić z takiego "niepewnego źródła" (mamy pewne domniemanie że został pożyczony) Czy taki numer seryjny mogą umieścić na czarnej liście? Tym samym zgłaszając taki numer seryjny możemy mieć problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz wygrany w konkursie, prawdopodobnie bez gwary.

W apple gwarancja uznawana jest na podstawie numeru seryjnego.

A może zdarzyć się tak że towar może pochodzić z takiego "niepewnego źródła" (mamy pewne domniemanie że został pożyczony) Czy taki numer seryjny mogą umieścić na czarnej liście? Tym samym zgłaszając taki numer seryjny możemy mieć problemy?

 

Tak, miałem taką sytuację z dyskiem twardym. Dysk kupiłem jako nowy (cena okazyjna bo 1TB WD BLACK za 180zł), bez gwary od sprzedającego, ale WD realizuje gwarę tak samo jak apple, po numerze seryjnym. Jak dysk przyszedł, sprawdziłem na supporcie czy jest gwara, okazało się że jest. Po poł roku, gdy dysk sprzedałem, dostałem informację, że dysk nie posiada gwary i ma status na stronie "stolen". Wysyłka takiego dysku do producenta jest niemożliwa, bo nie dostaniesz numeru RMA, a kto wie, czy policja się nie doczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z apple o tym byla afera bo ludzie kradli iphony a potem oddawali na gware i apple zupelnie nie sprawdzalo czy kradzione - w rezultacie do okradzionych przychodzily maile od apple ze np iphone jest gotowy do odbiory z naprawy xD a i tak nie mogli go odebrac bo inna osoba zostawila..

 

a z wd jest inaczej bo sie postawili zlodziejstwu.. tak wiec ipody maja gware jak mają gware to mają gware i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stax SR84 Pro 405zł i 2h do końca (chyba jak na Staxy to taniuchno)

http://allegro.pl/stax-sr84-pro-sluchawki-hi-end-sr-84-wysylka-0zl-i2065052567.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taczka 4G z uwalonym WiFi po update. Jakby poszła za 350zł i nawet nie udało się naprawić WiFi... No to i tak fajny odtwarzacz za taką kasę :)

http://allegro.pl/apple-ipod-touch-4-4gen-32gb-i2066128310.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taczka 4G z uwalonym WiFi po update. Jakby poszła za 350zł i nawet nie udało się naprawić WiFi... No to i tak fajny odtwarzacz za taką kasę :)

http://allegro.pl/ap...2066128310.html

 

jeśli nie jest to jakiś niskopoziomowy problem (jak w czasach ziphone i kombinowania z mac-iem), to wygląda to jakby było do odratowania - wystarczy wrzucić świeży firmware i nie kombinować...

 

wróć... toto wygląda na rozkładane, więc równie dobrze może być to problem sprzętowy (apple było na tyle uprzejme, że urządzenia oparte na ios ignorują niesprawny podzespół a nie wywalają się bluescreenem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tym się różni że 2G miały większe napisy z tyłu, zwłaszcza oznaczenie pojemności czyż tak?

dokładnie, 2g - duża czcionka pojemności i 4 linijki tekstu pod nią, 3g - mała cznionka i 2 linijki pod.

 

ipodtouch.jpg

 

 

akg k530 - 190zł kt

http://allegro.pl/sluchawki-akg-k530-i2094058614.html

Edytowane przez wojt_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności