Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

fakt, ten meizu az po oczach bije, no jak mozna az tak dokladnie kopiowac? to bez sensu, kazdy wybierze iphone'a, bo pomysli, ze meizu to tylko marna, nic nie warta podrobka. no coz, nie pojmuje.

 

Meizu M8 pierwsze przedstawiło na targach swój projekt. Inna sprawa, że Apple zdecydowało się znacznie wcześniej na wypuszczenie niedopracowanego produktu (na pierwsze iphony było mnóstwo narzekania). Więc trudno tak naprawdę powiedzieć, kto od kogo zżyna. Szkoda tylko, że nie ma wi-fi i 3g, bo chociaż Windows daje mu pewną przewagę w kwestii możliwości konfiguracji i robienia z telefonem "co mi się podoba", to brak jakiejś ludzkiej sieci decyduje o tym, że Omnia/Touch Pro stoj jednak oczko wyżej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie można. Forum jest ogólnodostępne, do tego nie napisałeś nigdzie, że zastrzegasz sobie wyłączność do tego co napisałeś. :)

Nie trzeba zastrzegać wyłączności.

... autorskie prawa osobiste chronią nieograniczoną w czasie i nie podlegającą zrzeczeniu się lub zbyciu więź twórcy z utworem - z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

 

Zgodnie z art 78 ustawy twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bardzo dobra okazja, ale wydaje mi się, że raczej dobra: Samsung YP-Z5 nówka za 199zł Kup Teraz (wysyłka free):

 

http://allegro.pl/item553018178_nowy_samsu...ysylka_0zl.html

Teraz jest za 249zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przestancie Panowie. Ja rozumiem, ze vitage jest modny :D, ale nie nalezy zapominac, ze to wciaz sa stare playery. I szczerze - 75 zeta za stara szufle, 150 za 4gb Z5 i wszelkie ifp za wiecej niz 200 zeta to zwykle zdzierstwo. Chociaz nie powiem- ja bym jakiegos z5 przytulil... tylko nie wiem po co mi on :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten "marmur" na tych HDkach to pelna wies :D

Oj wieś zaraz... Oryginalny design ;P

 

PS: Sam się czaiłem na nie ale chyba kupiłem okazyjnie HD650 (wystrój "pełne miasto"). :D

 

EDIT:

"Marmur" pasuje do marmurowych podstawek pod kable :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No HD650 wyglądają naprawdę okej.

Też tak uważam ;)

 

A tak w ogóle to co to znaczy że chyba kupiłeś. No i za ile? - pochwal się.

http://www.allegro.pl/item552445093_sluchawki.html

Chcę odebrać osobiście... Tylko coś się sprzedawca nie odzywa, po południu najwyżej przedzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności