Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

K1000 w chyba ładnym stanie i we w miarę normalnej cenie: https://www.ricardo.ch/de/a/akg-k-1000-kopfhoerer-1224029808/

 

Jak ktoś chce i da posłuchać to mogę je kupić i wysłać z Niemiec tak, żeby nie dowalili cła. ;) U mnie niestety w tej połowie roku budżet na ******ły jest już wyczerpany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, euter napisał(a):

Zakupy z Niemiec - i z każdego kraju UE - nie wiążą się z żadną dodatkową opłatą.

 

Tak, wiem, dlatego to proponuję. ;) Słuchawki są w Szwajcarii, skąd przy wysyłkach do Polski często cło jest doliczane.

Edytowane przez Jeycam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jeycam napisał(a):

Słuchawki są w Szwajcarii, skąd przy wysyłkach do Polski często cło jest doliczane.

 

Jesteś pewien ?

 

Szwajcaria należy do Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu i Strefy Wolnego Handlu, a co za tym idzie podlega europejskim regulacjom dot. VAT.

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, marek_m napisał(a):

 

Jesteś pewien ?

 

Szwajcaria należy do Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu i Strefy Wolnego Handlu, a co za tym idzie podlega europejskim regulacjom dot. VAT.

 

 

Tak, w jedną i drugą stronę. ;) Mieszkam w Szwajcarii od 6 lat, więc niestety przekonałem się na własnej skórze.

 

23 minuty temu, mariuszryszard napisał(a):

Oj tam, oj tam @Jeycam chce sobie po prostu posłuchać ;)

 

A to też! :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_m napisał(a):

SanDisk 400 GB Extreme PRO microSDXC na Amazon.de za ok. 300 PLN

 

 

Na allegro 512 GB  za 20 pln więcej. Kupiłem do V6 I jestem ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał(a):

Na allegro 512 GB  za 20 pln więcej. Kupiłem do V6 I jestem ok

 

Pytanie czy oryginał, na Allegro cała masa podróbek, a sprzedawca "Ergo Transport i Handel" raczej może budzić w tej kwestii wątpliwości.

 

Do DAP-ów to polecam Lexar Play, karta dużo tańsza i dalej z dobrymi transferami. Ten Sandisk to typowo pod kamery z zapisem 4K.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne jak najbardziej. Warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Undertaker napisał(a):

Ja mam takie podejrzenia że to były user (wielokrotnie zbanowany na forum) @mikolaj612. Ale oczywiście mogę się mylić. Tak czy inaczej pozdrawiam :)

Ja mam zakaz stadionowy u Łopaty n AF, ale tam emocje jak u cioci Zosi na imieninach. 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Undertaker napisał(a):

A nie wyemigrowałem tam jak migracja akurat była, natomiast zawsze bawiły mnie te wojenki jakie tu swego czasu były pt. "żółci vs fioletowi" czy jakoś tak ;)

Nie moje czasy. Ja świeży jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego w sumie. Zresztą szczegółów nie znam tylko takie tam obserwacje tego co akurat widziałem. Nawet już nie pamiętam o co dokładnie szło, ale kilka razy widziałem jak tutaj czy tam odnoszono się do siebie z tego typu "uprzejmościami" + kilku userów bardzo się lubiących się ze sobą pożarło i potem już nie lubiło. :D

To tak w skrócie. Było, minęło. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności