Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, marekhall napisał(a):

No tak, może pojawić się degradacja czy w ogóle zatrzymanie transmisji, jednak nie będzie tak, że na jednym kablu będziesz miał inny dźwięk niż na drugim.

Jakość streamingu jest często negocjowana pomiędzy serwerem i klientem w zależności od przepustowości łącza. Np. Youtube tak działa. I teraz jeśli kabel będzie ledwo działał to możesz dostać inną jakość / gorszy dźwięk.

Zakładając że obydwa kable Ethernetowe są "normalnej/dzisiejszej" jakości, np. CAT5 i nie są zepsute, to będą grały tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest negocjowana jeśli na to zezwolisz. Chyba we wszystkich znanych mi streamingach włączając YT masz możliwość wymusić taką jakość jaką sobie zażyczysz. Jak transfer nie nadąży to będziesz miał dłuższe buforowanie, albo przerwę w transmisji, ale jakość pozostanie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na yt chciałbym żeby mi zawsze odpalało w min 2K jeśli dostępne, a czasem jak mam gorsze połączenie potrafi włączyć 720p, a w ustawiniach mam zapisane "wyższa jakkść obrazu" denerwuje mnie to, bo przy praktycznie każdym filmie muszę ręcznie zmieniać na 1444p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że akurat na YT mogłoby to działać lepiej, zwłaszcza po niedawnych zmianach ;) No ale czy u ciebie spadki w transferze wynikają z jakości kabla? Kompa do sieci mam przypiętego najtańszą skrętką i spokojnie przepuszcza 500 megabitów, a przy muzyce o jakich transferach rozmawiamy? Maksymalnie 1,5 megabita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Broda napisał(a):

 

You Tube dźwięk to 128 kb/s, w wersji  Premium mamy  dźwięk w jakości 256 kb/s AAC.

I chyba nic się na razie nie zmieni. Każda przepustowość wystarczy.

 

Każda jak każda. Pracowałeś kiedyś na modemie 56k? W Afryce jest czasami ciężko o dobre połączenie.

A nawet w PL - jak masz na telefonie słaby zasięg to możesz mieć czasem 56k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AT WP900 za 1550 zł do nego :

https://www.olx.pl/d/oferta/audio-technica-ath-wp900-nie-audeze-sennheiser-CID99-IDSOLNF.html

 

Tylko nie wiem czy przypadkiem już nie sprzedane bo brak opcji zakupu poprzez przesyłkę OLX w ogłoszeniu :) 

Teraz widzę że to samo kolega Under wrzucał :

10 godzin temu, Undertaker napisał(a):

Audio-Technica ATH-WP900 nie Audeze, Sennheiser 1850 do nego

To cena poszła ostro w dół :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zdzichon napisał(a):

1500 to rozbój w biały dzień :)

Spóźniłem się aby przyjąć na twarz ten rozbój 😁🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Undertaker napisał(a):

To faktycznie ktoś nieźle wynegocjował :) Nawet się zastanawiałem czy by przypadkiem ich nie wziąć ale pomyślałem sobie, że wciąż mam Aeony Open które są prześwietne więc znowu bym miał za dużo słuchawek. Ale w przyszłości kto wie, może zapoluję :)

Tak też pomyślałem że ktoś miał zdolności negocjacyjne i mógłby zrobić kariere :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2022 o 08:20, espe0 napisał(a):

W sumie to 1100zł, z przesyłką, dostawa i ewentualny zwrot zagranicę.

Dzień wcześniej kupiłem, z Amazon.pl za 966zł (z dostawą)

W dniu 15.12.2022 o 09:09, marek_m napisał(a):

Czy one nadają się do muzyki (zwykłe, niekolorowane stereo) ?

Przed Momentum 3, miałem BeoPlay H9 3rd gen. I do nich będę porównywał

W dniu 15.12.2022 o 09:09, marek_m napisał(a):

Co to jest ten klucz sprzętowy, czy łączą się jak inne urządzenia BT ?

Klucz BT, jest chyba potrzebny do połączenia się, z PS5 (to także przetestuje)

 

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, x86 napisał(a):

Oferta super, tyle, że trzeba doliczyć nowy pałąk, a to chyba ten sam co w T90 czyli zamiennik trudno znaleźć. Oryginalny kupowałem za ok 120 zl z allegro i była tylko jedna sztuka. Jak już zaczyna się spać to już się robi straszny syf i dlonie czarne od dotykania. Pady też do wymiany, ale to koszt ok 100 zł za 3 pary z alli, żeby wybrać te odpowiednie. Mimo wszystko jeśli ktoś jest trochę cierpliwy to fajna oferta. Sprzedający niestety nie ma żadnych ocen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wybiera się / mieszka w Niemczech jest okazja Sony SONY Xperia 10 IV plus WH-CH710N za 299 euro

https://www.mediamarkt.de/de/product/_sony-xperia-10-iv-kit-smartphone-mit-wh-ch710n-kopfhorer-128-gb-schwarz-dual-sim-128-gb-black-dual-sim-2836849.html

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności