Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Na Dropie JVC HA-FW1000 za 149$ plus 20$ wysyłka i oczywiście polski VAT. Na amazon.pl 2622,59 PLN. 

AB1yozoQ2W1mG3aOQLXy_pc.jpeg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dropie ciekawe ceny IEMòw JVC 

TWSy za 149$  na polskim amazonie 2622 pln

HA-FD 01  za 129 $

HA-FWX1HA-FWX1 ZA 179 $ 

 HA-FW1800 za 219$

HA-FW01 ZA 120 $

ceny bardzo atrakcyjne. Sam sie skusilem na TWSy i FW01

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziś branża audio, w tym słuchawkowa w szczególności jest żartem. Słuchawki za 32 koła czy 49 to jest już nawet poważna błazenada, a nie tylko zwykły żart.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać K1000 wchodzą w fazę tzw. "super-legendary". Ja jakbym poczekał swego czasu ze swoimi Edition 9 to może by osiągnęły cenę tych 4-5 klocków przy odsprzedaży chociaż :) K1000 to widziałem chodziły za czwórkę pomimo tego że nowe kosztowały przeszło połowę mniej. No ale recenzje, inflacja, liderzy opinii zrobili swoje. Ale skoro dobre to czemu nie. :D Kto komu zabroni. 

 

Hifiman RE-9 z prajmem za 1400 z hakiem, zejdą do tysiaka i normalnie biorę bo jakiś Niemiec zareklamował że brumią na basie, to muszą być dobre a nie jakieś audiofilskie popierdółki dla głuchych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Rafacio napisał(a):

W sumie dziś branża audio, w tym słuchawkowa w szczególności jest żartem. Słuchawki za 32 koła czy 49 to jest już nawet poważna błazenada, a nie tylko zwykły żart.

 

Z tym się akurat zgodzę, ale na szczęście nikt nie zmusza do kupowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, euter napisał(a):

Wybrałbym te z Ebay'a bo niegrzebane.

20 minut temu, Undertaker napisał(a):

Widać K1000 wchodzą w fazę tzw. "super-legendary". Ja jakbym poczekał swego czasu ze swoimi Edition 9 to może by osiągnęły cenę tych 4-5 klocków przy odsprzedaży chociaż :) K1000 to widziałem chodziły za czwórkę pomimo tego że nowe kosztowały przeszło połowę mniej. No ale recenzje, inflacja, liderzy opinii zrobili swoje. Ale skoro dobre to czemu nie. :D Kto komu zabroni. 

 

Hifiman RE-9 z prajmem za 1400 z hakiem, zejdą do tysiaka i normalnie biorę bo jakiś Niemiec zareklamował że brumią na basie, to muszą być dobre a nie jakieś audiofilskie popierdółki dla głuchych :)

 

 

k1000 spokojnie znajdziesz jeszcze za 4,5-5k. ED9 - Polacy nie kochają tak Ultrasone jak Japończycy, więc nie są u nas tak drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Rafacio napisał(a):

W sumie dziś branża audio, w tym słuchawkowa w szczególności jest żartem. Słuchawki za 32 koła czy 49 to jest już nawet poważna błazenada, a nie tylko zwykły żart.

Ale z drugiej strony kupują je raczej poważni ludzie a nie byle kto ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, u nas Ultrasone to wyśmiewają co najwyżej :) Moimi ED9 interesował się jeden Niemiec i pewnie by kupił ale ostatecznie wykosztował się koło 7 tysięcy na sztukę NOS od samego CEO ponoć :) O ile to prawda co mi pisał. Cóż, moje miały wymieniane drivery więc też nie ma co się dziwić w sumie, że nie było dużego zainteresowania. Sam bym dzisiaj w takie coś nie poszedł pewnie ale człowiek mądry po fakcie, wiadomo. Mimo tego nie żałuję, bo słuchawki były świetne, szczególnie jak już poznałem co nieco nawet nie napiszę hajendu, bo dzisiaj za taki się uważa słuchawki jak wyżej wspomniano w granicy 30 tysięcy, co po prostu porządnego premium. Jedynie co to ten pałąk mało luksusowy w nich był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Ale z drugiej strony kupują je raczej poważni ludzie a nie byle kto ;) 

Wiesz, jak czytam, ze kable ethernetowe maja wplyw na brzmienie (wraz z opisem zmian tego brzmienia) to nie do konca mam taka pewnosc.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _salgado_ napisał(a):

 

Na head-fiu ludzie ostatnio piszą, że im karty pamięci grają... 😂 wymiana sandiska na coś tam ponoć komuś zwiększyła scenę.. 🙈 

po wygrzaniu jeszcze większa

Edytowane przez Smutny Joe
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sp5it napisał(a):

Jak zegniesz taki kabel za bardzo, to bajciki nie wyrabiają się na zakrętach. I uj strzelił 10 tysi za kabelek.

Tu jest artykuł jak sobie radzić z sytuacją kiedy bajciki nie wyrabiają na zakrętach:

https://web.dev/profiling-web-audio-apps-in-chrome/

Pozwala trochę zrozumieć jak skomplikowany jest płynny streaming audio (tutaj na przykładzie styku przeglądarki webowej z systemem audio OS-a).

Nie, nie twierdzę że kable Ethernetowe "grają" ale jeśli są np. uszkodzone lub wtyczka jest źle zaciśnięta i powoduje częste błędy retransmisji, to być może coś tam może się zdegradować.

BTW: odpalałem to przed chwilą u siebie i nagrałem trace dla Tidala na Chrome - wszystko wygląda "cacy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, konrad_a napisał(a):

Tu jest artykuł jak sobie radzić z sytuacją kiedy bajciki nie wyrabiają na zakrętach:

https://web.dev/profiling-web-audio-apps-in-chrome/

Pozwala trochę zrozumieć jak skomplikowany jest płynny streaming audio (tutaj na przykładzie styku przeglądarki webowej z systemem audio OS-a).

Nie, nie twierdzę że kable Ethernetowe "grają" ale jeśli są np. uszkodzone lub wtyczka jest źle zaciśnięta i powoduje częste błędy retransmisji, to być może coś tam może się zdegradować.

BTW: odpalałem to przed chwilą u siebie i nagrałem trace dla Tidala na Chrome - wszystko wygląda "cacy".

No tak, może pojawić się degradacja czy w ogóle zatrzymanie transmisji, jednak nie będzie tak, że na jednym kablu będziesz miał inny dźwięk niż na drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności