Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Lord Rayden napisał(a):

Sprawdż Jarku proszę sprawę aptX Adaptive. Chyba że żaden z Twoich telefonów tego kodeka nie obsługuje.

Niestety Arturo nie mam sprzętu z aptX adaptive 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem, przesłuchałęm i zwróciłem. Polecam sprzedawce, bardzo uczciwy człowiek. Uprzedziłem wcześniej, że zostawie je, jeżeli mi podpasują, nie było problemu.

 

https://allegro.pl/oferta/ultrasone-edition-8ex-wyjatkowa-skala-przyjemnosci-11372276985

 

Można poprosić o 4690 PLN. Tyle jest w stanie opuścić - zapytałem, czy mogę takie info dać na forum tutaj.

 

Słuchawki są w stanie idealnym.

Edytowane przez fallow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, fallow napisał(a):

Kupilem, przesłuchałęm i zwróciłem. Polecam sprzedawce, bardzo uczciwy człowiek. Uprzedziłem wcześniej, że zostawie je, jeżeli mi podpasują, nie było problemu.

 

https://allegro.pl/oferta/ultrasone-edition-8ex-wyjatkowa-skala-przyjemnosci-11372276985

 

Można poprosić o 4690 PLN. Tyle jest w stanie opuścić - zapytałem, czy mogę takie info dać na forum tutaj.

 

Słuchawki są w stanie idealnym.

I niepodpasowały bo? Ostatnio były takie z gw za 4600 na olx do wzięcia za 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Undertaker napisał(a):


1990 już out :( [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Undertaker napisał(a):

Ja to bym sobie chętnie znów T1.3 kupił bo to takie fajne muły z teslowym sopranem :) Ale w sumie Atticusy kto wie czy nie lepsze to w sumie po co mi. 


image.png
 

Hmm no jak nie lubie słuchać wykresów to trzeba przyznać, ze ten jest dość zadziwiający :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dwa killery jeżeli chodzi o promocje w ostatnim czasie. 

 

Chord Mojo 2 DAC/AMP (audeos.pl) - sprawdziłem, lepszej ofery w polskich internetach nie ma. 1999zł za Mojo 2 to IMO gratka.

 

Unique Melody MEST MKII - Sklep internetowy Audeos - aż boli, że kasy nie mam bo 5999zł za Mesty Mk2 to jest okazja jakich mało. W sensie dla mnie to chyba promka roku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vaiet napisał(a):

Generalnie dwa killery jeżeli chodzi o promocje w ostatnim czasie. 

 

Chord Mojo 2 DAC/AMP (audeos.pl) - sprawdziłem, lepszej ofery w polskich internetach nie ma. 1999zł za Mojo 2 to IMO gratka.

 

Unique Melody MEST MKII - Sklep internetowy Audeos - aż boli, że kasy nie mam bo 5999zł za Mesty Mk2 to jest okazja jakich mało. W sensie dla mnie to chyba promka roku.

 

Oba już były wrzucane ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, również zwrócone.

 

Obiecałem, że opiszę zmagania TH900mk2 vs D9200 vs Edition8 EX w jednym z wątków. Na pewno to zrobię.

 

Ale to nie jest tak, zę one przegrały z TH900, tutaj zadecydowała kwestia - dopasowania się do sprzętu który już mam, żeby zostały musiałyby stanowić przeciw-wartość do już posiadanych przeze mnie słuchawek.

 

Gdybym miał mieć jedne dobre słuchawki, to mógłbym postawić na D9200 i zapomnieć, zająć się już muzyką, są tak dobrze zbalansowane i wyważone, pozostaje już słuchać - ale nie tego poszukiwalem, bo to już mam :) do tego służą mi ADX5000, których pozbywać się nie zamierzam.

 

Edition 8 EX - to był ten kierunek, którym potencjalnie chciałbym dopełnić te słuchawki które mam, ale niestety na dzisiaj to brzmienie jest dla mnie zbyt sztuczne i zbyt mało szczegółowe. Z Ultrasone doświadczenie mam, miałem kiedys Edition9, 5, 15 i kilka innych.

 

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dirian napisał(a):

 

Oba już były wrzucane ;) 

Ale promka dalej wisi :D Jak ktoś wcześniej nie zauważył, to może teraz jeszcze skorzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2022 o 19:55, _salgado_ napisał(a):

 

Oj ja w tym pojedynku już miałbym swojego faworyta ;) ale będę milczał;p daj znać jak u Ciebie wypadnie :)

 

Radiance mi nie podeszły, ale oczywiście są bardzo dobre. T5p v2 są bardzo ciekawe i obiecujące, ale muszę dać im więcej czasu. HP50 o dziwo bronią się, bo nawet jeśli technicznie ustępują to mają świetną barwę. Ja zamkniętych słucham głównie leżąc wieczorami w łóżku, więc tam będzie ostateczny test czy T5p zostają czy jednak leciwe NAD mi wystarczą.

Edytowane przez Andrewek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6 minut temu, Andrewek napisał(a):

Radiance mi nie podeszły, ale oczywiście są bardzo dobre. T5p v2 są bardzo ciekawe i obiecujące, ale muszę dać im więcej czasu. HP50 o dziwo bronią się, bo nawet jeśli technicznie ustępują to mają świetną barwę. Ja zamkniętych słucham głównie leżąc wieczorami w łóżku, więc tam będzie ostateczny test czy T5p zostają czy jednak leciwe NAD mi wystarczą.

 

A co Ci nie podeszło w Radiance? Zastanawiałem się nad nimi też. Na słuchawki zamknięte jednak nie mam jakiegoś parcia mocnego. Używam głównie tak jak Ty, leżąc w łóżku, choć ostatnio wychodzi na to, że najwygodniejsze są dla mnie w pozycji leżącej T90tki (owle przesuwają się w górę a TH610 mają trochę twardsze pady niż lubię). Głośno nie słucham i dlatego też T90tki są idealne. Gdyby tak grały jakieś zamknięte Beyery (i były tak wygodne) to wystarczyły by mi w zasadzie 2 pary słuchawek. Cleary i te drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BearPL napisał(a):

 

 

 

A co Ci nie podeszło w Radiance? Zastanawiałem się nad nimi też. Na słuchawki zamknięte jednak nie mam jakiegoś parcia mocnego. Używam głównie tak jak Ty, leżąc w łóżku, choć ostatnio wychodzi na to, że najwygodniejsze są dla mnie w pozycji leżącej T90tki (owle przesuwają się w górę a TH610 mają trochę twardsze pady niż lubię). Głośno nie słucham i dlatego też T90tki są idealne. Gdyby tak grały jakieś zamknięte Beyery (i były tak wygodne) to wystarczyły by mi w zasadzie 2 pary słuchawek. Cleary i te drugie.

Moja decyzja wynika przede wszystkim z kwestii praktycznych. Na co dzień słucham głównie na głośnikach, a słuchawek używam doraźnie. Najczęściej są to Anandy-BT, mam też kilka innych par i ogólnie wszystko to jest sporo warte. I jakoś dziwnie czuję się z myślą, że mój najdroższy sprzęt to słuchawki zamknięte, których sporadycznie używam w łóżku :D Jakoś lepiej czuje się wyciągając rozklekotane NADy spod stolika nocnego. Poza tym Focale są po prostu względnie duże gabarytowo. Gdybym szukał zamkniętych na co dzień do biura to bym inaczej na to patrzył. Ale fakt, dźwiękowo też średnio mi podeszły - szukam czegoś z większym dociążeniem i bardziej gęstego. Radiance są bardzo poprawne, ale dla mnie przez to zbyt nudne. Ale to moja opinia na podstawie 15 minutowego odsłuchu, więc nie warto traktować jej jako precyzyjnej.

Edytowane przez Andrewek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny Chord Dave za 29 tys. zł:

 

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/48/469085.php

 

Dla miłośników słuchawkowego basu Ultrasone Tribute 7 za 9900 zł:

 

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/47/469027.php

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

Czarny Chord Dave za 29 tys. zł:

 

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/48/469085.php

 

Dla miłośników słuchawkowego basu Ultrasone Tribute 7 za 9900 zł:

 

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/47/469027.php

Wygląda to jakby gość obraził się na audio. Jeszcze Trilogy 933 wystawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, audionanik napisał(a):

Wygląda to jakby gość obraził się na audio. Jeszcze Trilogy 933 wystawia.

 

ewentualnie urząd skarbowy się na niego obraził, albo żona.

 

życie to przygoda, ja tak lubię 

  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności