Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Undertaker napisał(a):

Fostex podniósł ceny TH610, Dany Klarki poszli w górę, a Hifiman - najlepszy producent audio obok Ultrasone - robi obniżki. Ino nie ma się co smucić tylko cieszyć trzeba się i radować audiofilskie buzie swe :) 

 

Hifiman Arya v2 za 4696 do nego

 

oldskulowe HE-4 w fajnym zestawie za 700

Arye super cena. Jakby taka oferta była w momencie kiedy kupowałem Focale, to kto wie jakby to się skończyło :) 

He-4 nigdy nie miałem okazji słuchać. Teraz prąd coraz droższy, więc nie wiem czy to przyszłościowy zakup :DCiekawe jak grają..ale nie aż tak ciekawy jestem, żeby kupić. Nigdy więcej wkrecanego kabelka hifimanow. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał(a):

Nie no, trafiają się fajne promki w audio, np. forza robi spore obniżki ale w mocno ograniczonym przedziale czasowym. 

 

forza od lat na BF robi 30% off i ogłasza to na swoim fb i faktycznie terminy są bardzo zawite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mykupyku napisał(a):

 

forza od lat na BF robi 30% off i ogłasza to na swoim fb i faktycznie terminy są bardzo zawite :)

Tak i nie jest to najpierw podwyżka o 30% a później obniżka. @Mayster Audeos też zawsze coś proponował z rabatem +/- 20%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Beh0lder napisał(a):

Kable są wykonywane na podstawie przewodnika z miedzi i srebra. Taki high endowy audiosucharek :)


Ale przecież takie same kable robią też inni w Polsce na nasz rynek

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beh0lder napisał(a):

IMO jest to sucharek pozbawiony nuty geograficznej ale może niech OP się wypowie 

 

to jak wyjaśnić żart "przychodzi baba do lekarza", nie dam rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Smutny Joe napisał(a):

Jak dla mnie to dowcip był nawet śmieszny. Ale generalnie nie mam wygórowanych oczekiwań w tej kwestii 

 

Jak ktoś ma Smutny w nicku to i suchar Myku go rozweseli.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mykupyku napisał(a):

 

to jak wyjaśnić żart "przychodzi baba do lekarza", nie dam rady :)


Ale tutaj nawet nie wiadomo jaki kontekst jest... Brzmi raczej jak jakiś pojazd po Forzy :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, że kable są zbudowane na podstawie srebra i miedzi. A Ty pytałeś o podstawę twierdzenia, ze forza robi tylko dla zagranicznych klientów. Autor wprowadził wątek humorystyczny wykorzystując podwójne - w tej sytuacji - znaczenie słowa „podstawa” i dokonał swoistego piruetu językowego, zamieniając ge konteksty ze sobą. Pozwoliło mu to uzyskać (co prawda dość dyskusyjny, chociaż dla mnie dostatecznie zabawny) dowcip 

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Smutny Joe napisał(a):

No, że kable są zbudowane na podstawie srebra i miedzi. A Ty pytałeś o podstawę twierdzenia, ze forza robi tylko dla zagranicznych klientów. Autor wprowadził wątek humorystyczny wykorzystując podwójne - w tej sytuacji - znaczenie słowa „podstawa” i dokonał swoistego piruetu językowego, zamieniając ge konteksty ze sobą. Pozwoliło mu to uzyskać (co prawda dość dyskusyjny, chociaż dla mnie dostatecznie zabawny) dowcip 


No dobra, grubo, ale kumam :D 
Natomiast wciąż nie 
mam odpowiedzi od @bakus1233 a propos zagraniczinych klientów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabaj A30a za 449 USD, darmowa wysyłka z Niemiec i jeszcze - 5 USD po użyciu kodu : mandycode

https://hifi-express.com/products/sabaj-a30a-power-amplifier?variant=43060597948660

 

Więcej szczegółów o samym sprzęcie od forumowicza @dj1978 :

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 22:08, Blizniak napisał(a):

U Dunu już Black friday.

https://www.dunu-topsound.com/shop

 

Friday_November_8-2.png

Czy ktoś z Was zamawiał coś bezpośrednio ze strony Dunu, a  jak tak to co z opłatami celnymi? Były?

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności