Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2022 o 19:00, x86 napisał(a):

Super cena i pewno bardzo krótkotrwała aby "złapać" paru kupujących do statystyk i za chwilę będzie korekta.

 

Tak też się stało, dostajesz medal Jasnowidza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZSkądże, nie moje progi cenowe :D Łukasz Fikus czyli zdaje się właśnie "Lampizator" spopularyzował kiedyś tzw. "Lampucerę" - dac'a opartego na cs4397. Ten którego ja dawno temu (2014 jeszcze chyba przed La Decimą ;)) słuchałem to była wersja w której @majkelwprowadził swoje autorskie poprawki, w tym zdaje się wyprowadzenie sygnału bezpośrednio z kości daca z pominięciem opampów, czy jakoś tak. 

Ta Lampucera którą dla mnie złożono potem wydawało mi się że grała jakoś inaczej, chociaż po wielu modyfikacjach na swój sposób bardzo dobrze i technicznie pewnie lepiej od tej która mnie tak oczarowała -> tylko że wrażenia nazwijmy to estetyczne jakby inne. Nie wykluczam oczywiście mindfaka i figli płatanych przez doznania psychoakustyczne, niemniej jednak podejrzenie na ten stan rzeczy padło też na inne zasilanie 12v zamiast 5v dyskretne które było zdaje się w wersji z czarną płytką (a nie jak niebieską powyżej). 

 

Tego konkretnego Lampiego Golden Gate wrzuciłem bo wydawało mi się że nowy gdzieś kosztował koło 90 kafli? Ceny dla mnie z kosmosu ale nie odsłuchawszy nie skomentuję czy warto czy nie ;)

Edytowane przez Undertaker
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba okazja ale też nie wiem czy były/są podróbki bo ta cena dość fajna.

 

Słuchawki przewodowe Ultrasone Edition 8 Julia


https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-przewodowe-ultrasone-edition-8-julia-CID99-IDRtLFO.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wegiel21 napisał(a):

Chyba okazja ale też nie wiem czy były/są podróbki bo ta cena dość fajna.

 

Słuchawki przewodowe Ultrasone Edition 8 Julia


https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-przewodowe-ultrasone-edition-8-julia-CID99-IDRtLFO.html

Pojawiły się już kilka postów temu :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Undertaker napisał(a):

Tego konkretnego Lampiego Golden Gate wrzuciłem bo wydawało mi się że nowy gdzieś kosztował koło 90 kafli? Ceny dla mnie z kosmosu ale nie odsłuchawszy nie skomentuję czy warto czy nie ;)

Staroć ;) Teraz rządzi Horizon... 44 kafle, ale EUR

 

image.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezły ten Horizon, ciekawe czy twórca w wolnym czasie grywa w Forzę ;)

 

@Smutny JoeHorizon swoją drogą, ale ciekawe jaką popularnością cieszą się inne daki. Z tego co się rozglądam to co jakiś czas różne Levele i Geny przewijają się na giełdzie hifi, ale ceny wysokie. 

Pamiętam że kiedyś sprzedawałem wzmacniacz słuchawkowy jednemu forumowiczowi który bardzo aktywnie udzielał się na forum swego czasu. Posiadał on bodajże Lampiego lvl 2.5 i potem chyba robił upgrade do czwórki, bardzo sobie daca chwalił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative SXFI AMP b-stock za 188 pln

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Spawn napisał(a):

To taki dźwiękowy diament da się zarysować?? ;) 

 

Bo to boski dźwięk zamknięty w kruchej, ludzkiej powłoce.

Krótko masz to się nie znasz jeszcze.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał(a):

 

O ja...kie ceny 😮 

Ceny mają zarąbisate. Sam od nich kupiłem F4100, choć mam już jedną sztukę- na backup. 😀Proponuję złożyć ofertę- udało mi się trochę jeszcze dodatkowo utargować😀.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LukaszSWszystko super, tyle że to nie ja wrzuciłem tę okazyję na peppera :D

 

"To chyba ta szmatka tyle warta. "Mp3 store" to się pewnie tylko do słuchania mp3 w 32kbs nadaje." 
 
I potem się dziwić że nazwy na HajFiPro zmieniają :D

 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności