Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, x86 napisał(a):

Kolejne DT770 Pro 80Ohm. Komplet na gwarancji za 315 zł

https://www.olx.pl/d/oferta/beyerdynamic-dt-770-pro-80-ohm-na-gwarancji-CID99-IDRtF85.html

Dzięki, kupione. Muszę sprawdzić czy są tak złe jak niektórzy mówią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BearPL napisał(a):

Dzięki, kupione. Muszę sprawdzić czy są tak złe jak niektórzy mówią :)

Dzięki za akcję wyprzedzającą bo 30% mnie wstawiało link, a reszta powstrzymywała się od zakupu :D

Też byłem ich ciekawy bo 880 edition fajne, a zamkniętych jeszcze nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, x86 napisał(a):

Dzięki za akcję wyprzedzającą bo 30% mnie wstawiało link, a reszta powstrzymywała się od zakupu :D

Jak będziesz chciał to jak potestuję i zdecyduję się na sprzedaż, to Ci je odsprzedam w tej samej cenie, za którą kupiłem w ramach rewanżu. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BearPL napisał(a):

Jak będziesz chciał to jak potestuję i zdecyduję się na sprzedaż, to Ci je odsprzedam w tej samej cenie, za którą kupiłem w ramach rewanżu. 

Dziękuję za propozycję ale może ktoś inny skorzysta z okazji 👍 Uszczuplam swoje zbiory. Jak będą 2-3 pary to wtedy coś nowego wypróbuję, a na razie wracam do ćwiczenia silnej woli i powrzucam Wam co sam będę widział :P;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Undertaker napisał(a):

 

Chyba niemiecki designer po kilku głębszych je projektował 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Undertaker napisał(a):

Przestań kusić! :) Tak dobrze pasowałyby do pary z Romeo  ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Undertaker napisał(a):

nie szarpałeś się na nie kiedyś? :D

Ni mam teraz piniądza. A, że taka wersja? Chcieli, zrobili, jak bym chciał to bym kupił i nie oglądał tylko używał. Choć faktem jest, że ten róż to lekka przesada i wolałbym Romeo czy Ruthenium (jak podejrzewam duża część kobiet również). Ale jeśli taki róż pozwala oszczędzić tysiaka czy półtora to czemu nie?

 

P.S. Jednak na stojaczku na widoku bym ich nie powiesił.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, decees napisał(a):

Dawno mnie tu nie było, więc nie wiem czy hajp się skończył ale Mojo 2 od Q21 za 2050 PLN

Super cena i pewno bardzo krótkotrwała aby "złapać" paru kupujących do statystyk i za chwilę będzie korekta.

 

Tutaj też jest za 2050 i jeszcze można zgarnąć 20 monet : https://allegro.pl/oferta/chord-mojo-2-12560477250

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd te promki, skoro za granicą lata po ~ 600 euro, a w USA to nawet po 775 dolca :blink:. Już nawet na premierę był u nas tańszy, niż w innych krajach. Dziwna sprawa, tym bardziej, że kilka tygodni temu była podobna promka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde i co teraz wybrać z tych okazji?

 

2 godziny temu, decees napisał(a):

Dawno mnie tu nie było, więc nie wiem czy hajp się skończył ale Mojo 2 od Q21 za 2050 PLN lub w zestawie z Poly za 3649 PLN

 

Czy?

 

W dniu 17.10.2022 o 22:59, Undertaker napisał(a):

 

;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Spawn napisał(a):

Kurde i co teraz wybrać z tych okazji?

 

 

Czy?

 

 

;)

 

Brałbym trzynaście Mojosów.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, decees napisał(a):

Dawno mnie tu nie było, więc nie wiem czy hajp się skończył ale Mojo 2 od Q21 za 2050 PLN lub w zestawie z Poly za 3649 PLN

 

Dzięki! 

 

Szybka konsultacja ze zdrowym rozsądkiem i...

 

znów nie posłuchałem ;/ we wtorek przyjdzie paczka 😜

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _salgado_ napisał(a):

Dzięki!

Mam nadzieję, że nie będziesz mnie przeklinał, bo z tym Poly (zakładam że wziąłeś komplet, bo Poly było jedno i jest już nie dostępne) będziesz miał trochę pod górkę...

Po wstawieniu okazji zacząłem szperać w necie w kontekście Poly, bo zaciekawiło mnie że inni sprzedawcy wystawiają to urządzonko opisane jak "V3 gotowe do pracy z Mojo2" ze stosowną naklejką na pudełku. W przypadku tej sztuki nie było takiej informacji, więc zakładam że to jest Poly z niższym softem (generalnie nie ma jakichś nowszych rewizji sprzętowych Poly, różnica jest tylko w firmware). A z upgrade do V3 jest jeden zasadniczy problem - żeby to zrobić trzeba mieć... Mojo 1 :unsure: tak to sobie panowie inżynierowie z Chorda wymyślili.

Pisałem nawet na allegro do Q21 w tym temacie, czy to co sprzedają to V3, a jeśli nie to czy mają na stanie Mojo 1 żeby zupgrade'ować Poly do V3, no ale pewnie mi dzisiaj odpiszą, że ktoś (Ty) już kupił.

Jeżeli kupiłeś komplet i będzie tak jak myślę, to mam nadzieję, że ktoś na forum (posiadacz Mojo 1) wspomoże Cię w kwestii upgrade.

Wątek na head-fi w tym temacie ludzie się umawiali na meet'y podczas których podnosili wersję FW przy pomocy jednego dawcy ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, decees napisał(a):

Mam nadzieję, że nie będziesz mnie przeklinał, bo z tym Poly (zakładam że wziąłeś komplet, bo Poly było jedno i jest już nie dostępne) będziesz miał trochę pod górkę...

Po wstawieniu okazji zacząłem szperać w necie w kontekście Poly, bo zaciekawiło mnie że inni sprzedawcy wystawiają to urządzonko opisane jak "V3 gotowe do pracy z Mojo2" ze stosowną naklejką na pudełku. W przypadku tej sztuki nie było takiej informacji, więc zakładam że to jest Poly z niższym softem (generalnie nie ma jakichś nowszych rewizji sprzętowych Poly, różnica jest tylko w firmware). A z upgrade do V3 jest jeden zasadniczy problem - żeby to zrobić trzeba mieć... Mojo 1 :unsure: tak to sobie panowie inżynierowie z Chorda wymyślili.

Pisałem nawet na allegro do Q21 w tym temacie, czy to co sprzedają to V3, a jeśli nie to czy mają na stanie Mojo 1 żeby zupgrade'ować Poly do V3, no ale pewnie mi dzisiaj odpiszą, że ktoś (Ty) już kupił.

Jeżeli kupiłeś komplet i będzie tak jak myślę, to mam nadzieję, że ktoś na forum (posiadacz Mojo 1) wspomoże Cię w kwestii upgrade.

Wątek na head-fi w tym temacie ludzie się umawiali na meet'y podczas których podnosili wersję FW przy pomocy jednego dawcy ;)

 

Dzięki śliczne za wszystkie informacje! Nie wiedziałem o tym.

 

Tak, kupiłem wersję z poly bo tylko w takiej konfiguracji zakup mojo miał jakikolwiek sens dla mnie.

 

Spokojnie, jeśli to wciąż prawda i jeśli do tej pory szanowna firma nic z tym nie zrobiła to wyklinać mogę i będę jedynie chorda ;) bo to trochę brzmi jak przykry żart z ich strony, żeby w tych czasach firma o takiej reputacji robiła takie buble :)

 

 

 

Edytowane przez _salgado_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności