Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Mały off top a może i nie ;) Mam okazję nabyć słuchawki dokanłowe Technics tz700 w fajnej cenie , ale czy ktoś wie o nich coś więcej???? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wegiel21 napisał:

Mały off top a może i nie ;) Mam okazję nabyć słuchawki dokanłowe Technics tz700 w fajnej cenie , ale czy ktoś wie o nich coś więcej???? 🤔

Może i tak chyba, że wrzucisz link do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, wegiel21 said:

Mały off top a może i nie ;) Mam okazję nabyć słuchawki dokanłowe Technics tz700 w fajnej cenie , ale czy ktoś wie o nich coś więcej???? 🤔

Tyle tylko że graf wygląda jak ie900 i ludzie pomimo wysokiej ceny sklepowej sprzedają je bardzo tanio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blizniak napisał:

Tyle tylko że graf wygląda jak ie900 i ludzie pomimo wysokiej ceny sklepowej sprzedają je bardzo tanio. 

No właśnie podejrzanie mało informacji w sieci jak na produk co miał już dawno swoją premierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wegiel21 napisał:

No właśnie podejrzanie mało informacji w sieci jak na produk co miał już dawno swoją premierę.

Testy

1

2

3

4

5

6

7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, x86 napisał:

No w końcu porządny człowiek na tej planecie, który skorzystał i nie bał się tym publicznie pochwalić 😄 Cieszę się, że transakcja udana. Niech służą ! :)

 

Na OLXie są też bezprzewodowe planary Edifier Stax S3 na przetwornikach Audeze (może Sine ?) za 799 w idealnym stanie komplet z gwarą.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-planarne-edifier-stax-s3-drivery-audeze-bluetooth-sony-CID99-IDQeR35.html

te same przetworniki co w audeze mobius penros i hyperx orbit .  uwag lubią w nich pęknąć widełki

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 22:28, Undertaker napisał:

Trust GXT 414 za 5 dych z darmową dostawą

 

niby gamingowe ale w tej cenie żal nie wziąć, zawsze w razie czego będą na jakieś mody :D

 

Jeszcze są takie na promocji za 39.99 zł:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/sluchawki-i-glosniki-komputerowe/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-gxt430-ironn

Sam wziąłem i jutro odbieram :D Mi się bardziej podobają niż te 414 :D

Do modowania będą idealne, dużo elementów metalowych :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może bym wziął i te drugie ale chyba nie działa dostawa za friko w tej opcji niestety? :D Do sklepu mi się nie chce jeździć. 

 

/EDIT: Ja jednak te sobie odpuszczę, mikrofon na stałe i cięższe są, jakieś takie brzydsze chociaż ponoć wygodne. Niemniej jednak cena też super ;)

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Undertaker napisał:

W sumie to może bym wziął i te drugie ale chyba nie działa dostawa za friko w tej opcji niestety? :D Do sklepu mi się nie chce jeździć. 

 

/EDIT: Ja jednak te sobie odpuszczę, mikrofon na stałe i cięższe są, jakieś takie brzydsze chociaż ponoć wygodne. Niemniej jednak cena też super ;)

 

Dostawa za darmo tylko do sklepu, ja wziąłem tak i jutro jadę odebrać to podrzucę może jakieś fotki :D

Ja zamierzam mikrofon wywalić i wsadzić tam planary :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ryankgb napisał:

 

Dostawa za darmo tylko do sklepu, ja wziąłem tak i jutro jadę odebrać to podrzucę może jakieś fotki :D

Ja zamierzam mikrofon wywalić i wsadzić tam planary :D

Wsadź drivery od hd800 :P 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem te Trust GXT 430 ironn i prezentują się następująco:

 

IMG_20220930_173509.jpg

IMG_20220930_173600.jpg

 

IMG_20220930_173000.jpg

IMG_20220930_173721.jpg

IMG_20220930_173738.jpg

IMG_20220930_173707.jpg

IMG_20220930_173637.jpg

 

Za 4 dyszki myślę, że warto jeśli ktoś się nad nimi zastanawiał :D

Można jeszcze do końca dzisiejszego dnia je wyrwać w Media Expert :D

 

Jeśli chodzi o jakość wykonania to główny pałąk jest z solidnego kawałka metalu, skręcony śrubami z resztą korpusu, który jest plastikiem, ale bardzo dobrej jakości. Muszle są plastikowe, a siatka na nich wydaje się być imitacją i słuchawki chyba są konstrukcją zamkniętą - to zweryfikuję w weekend jak je otworzę ;)

 

Pady są bardzo miękkie, trochę chyba zbyt mocno, ale słuchawki całościowo bardzo wygodne mimo, że są dość duże i nie mają żadnej regulacji góra/dół prócz tego, że osadzają się na głowie z pomocą paska zamocowanego na mocnych żyłkach. Pasek średniej jakości, dość sztuczny. Dzielony na dwie części kabelek w materiałowym oplocie, nawet ładnie wygląda :D Jeden główny kabel jest krótszy i ma jack 4 połowy z obsługą mikrofonu, a dodatkowy kabel rozdziela sygnał na słuchawki i mikrofon osobno. Słuchawki mają na obudowie jakieś pokrętło bliżej jeszcze przeze mnie niezidentyfikowane funkcyjnie, a mikrofon posiada przełącznik on/off na końcu swojej obudowy. 

 

Dźwiękowo na szybko z X3II szału nie ma, ale tego się spodziewałem. Coś tam gra, za dużo przestrzeni nie ma, bas nawet o dziwo jest, dość ciemne, nie ma zbyt wielu detali, do grania w gry się nada, do ambitniejszego słuchania muzyki średnio, ale nie ma tragedii. Do moich celów się nadadzą idealnie, bo przetworniki, pady i cały ten gamingowy stuff tak czy siak miały wylecieć, a konstrukcja jest porządna jak na te kilkadziesiąt złotych do zabawy ;) Poza tym wizualnie mi się podobają i widzę w nich potencjał :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja to nie jest, ale oszustwo też nie, więc umieszczam tu jako ciekawostkę. Sprzedaż w cenie 4300 zł sprzętu kupionego w 2021 w sklepie za 3300zł. Można? Można. A tu człowiek się stara by używki nie sprzedawać drożej niż 2/3 ceny, za którą ją nabyłem. Nawet jeśli od zakupu minął np miesiąc.

 

Yamaha RN 803 D Zgierz • OLX.pl

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Spawn napisał:

Nie znam sytuacji ale wydaje mi się że każdy ma prawo wystawiać swoje przedmioty za tyle za ile mu się podoba, a zainteresowany ma pełne prawo ich nie kupować jak cena mu nie odpowiada lub kupić taniej jak ma opcje gdzie indziej.

 

Jesteś w mylnym błędzie:

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bakus1233 napisał:

Mnie ciekawi czy tacy ludzie znajdują klientów 😁

Takich ludków jest sporo. Kiedyś widziałem na olx słuchawki od telefonu Nokia za 8000 zł i aż zapytałem "czy w cenę się jakiś błąd nie wkradł" i uzykałem odp że "nie bo on je wycenia na 8000 zł bo może" 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie się podoba tok rozumowania @Rafacio.

 

Gość kupił za 3300, takie były ceny.

Dzisiaj 5999 - https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-r-n803d.html

Więc wystawił 18sto miesięczny sprzęt o blisko 30% taniej poniżej ceny nowego.

 

Załóżmy że zmienia kolor zestawu ,czyli powinien wystawić za ok.2300 a następnie kupić za 4200 od kogoś kto kupił za 5999? Może też kupić nowy.

 

 

W mojej ocenie gość jest uczciwy. Pokazał też cenę którą zapłacił, zapewne aby uniknąć wszelkiego rodzaju pieniactwa.

Czyli oferty sprzedaży np. 13 letnich słuchawek HD 800 powyżej 3 tyś.zł  to ,,ciekawoski''

 

Na otomoto są wyłącznie ,,ciekawostki''.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10lat temu sprzedałem po roku użytkowania  kolumny (Phonar P5), które udało mi się kupić nowe poniżej 50% sugerowanej ceny detalicznej. Były to kolumny po teście w magazynie Audio. Miałem na nie wszystkie kwity, fakturę etc..

Wystawiłem je na sprzedaż kilka stówek drożej niż kupiłem, załączyłem również zdjęcie faktury z dnia zakupu.

Nie zdajecie sobie sprawy ile dostałem nieprzyjemnych wiadomość od troli na allegro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam sytuację kilka lat wstecz, jak gość z tego forum wystawił na hi-fi K-1000 powyzej 4koła {chodziły wtedy powyżej 6 koła].

Pewien ,,mędzrzec'' napiętnował tą okazję twierdząc/wiedząc?  iż oferent zakupił bodaj za 3600.

 

 

Edytowane przez Tommy66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommy66 napisał:

Pamiętam sytuację kilka lat wstecz, jak gość z tego forum wystawił na hi-fi K-1000 powyzej 4koła {chodziły wtedy powyżej 6 koła].

Pewien ,,mędzrzec'' napiętnował tą okazję twierdząc/wiedząc?  iż oferent zakupił bodaj za 3600.

 

 

A to handlujemy wszędzie pro bono? Koszmarnie mnie irytują tacy mędrcy z tyłka. Targuje się o złotowkę, byle tylko

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności