Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

https://mediamarkt.pl/apple-music?utm_medium=affiliate&utm_content=digidip+PL&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=MM_Premium&utm_source=tradedoubler

 

Apple Music na 4 mies dla nowych i 3 mies dla wracających.

U mnie wskoczyło do 22 grudnia :) 

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal Celestee 2800 zł. Jeśli faktycznie nowe to cena atrakcyjna. Tylko warto zweryfikować ze sprzedającym, bo słowo "nowe" zwłaszcza na olx jest dość mocno nadużywane... 

 

https://m.olx.pl/d/oferta/focal-celestee-sluchawki-nauszne-CID99-IDQPWii.html?reason=hp|cf_rescored

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andrewek napisał:

Ja zamówiłem 2 sztuki za ~23zł i ship paczkomatem mam za 0zł, zamówienie opłacone. Więc nie skąd ta rozbieżność.

W aukcji też mi pokazuje że przesyłka gratis. Jak wrzucę do koszyka 2 szt i w podsumowaniu wybieram przesyłkę to najtaniej polecony 4,49 zł a paczkomat oferuje mi za 5,49 zł. Mam już tak od jakiegoś czasu. Wcześniej rzeczy nawet za parę złotych były objęte darmową przesyłką ale się skończyło.

shopee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, x86 napisał:

Wcześniej rzeczy nawet za parę złotych były objęte darmową przesyłką

Ja też od tego sprzedawcy miałem kiedyś darmowe, a obecnie już nie. Co gorsza ostatnio zamawiałem kilka dupereli (pudełeczka, kabelki, wtyczki mmcx itp) wszystko od niego, i w podsumowaniu koszyka pokazało, że niektórych przedmiotów nie mogę zamówić z tym sposobem wysyłki. Co gorsza na inną wysyłkę nie dało się zmienić, więc musiałem z tych kilku drobiazgów zrezygnować :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Filip77 napisał:

 

Nic tylko brać, tym bardziej, że Mesty nie są szczególnie wybredne na kabelki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dirian napisał:

 

Nic tylko brać, tym bardziej, że Mesty nie są szczególnie wybredne na kabelki.

Tym bardziej, że to bardzo miły gość z forum @rudzik9, z którym właśnie gadałem a Mesty pierwsza klasa, szczególnie za taką cenę.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że to bardzo miły gość z forum [mention=81677]rudzik9[/mention], z którym właśnie gadałem a Mesty pierwsza klasa, szczególnie za taką cenę.
Obłęd. Kusi mnie aby wziąć drugie na zapas:)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zielinskitomasz napisał:

Obłęd. Kusi mnie aby wziąć drugie na zapas:)

Warto jeśli potrzebujesz na backup i zabawę z różnymi kabelkami 😀.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was orientuje się czy Sennheiserki ie600/900 są podrabiane przez małe rączki?

Są i to bardzo grubo. Radzę uważać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonfly Red sam gwizdek za 150 PLN ale warto zadzwonić i dopytać szczegóły u sprzedającego :

https://www.olx.pl/d/oferta/audioquest-dragonfly-red-CID99-IDR6m2z.html

 

EDIT: Już ktoś łyknął przez przesyłkę OLX :)

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2022 o 20:52, x86 napisał:

Wziąłem je, dziękuję za polecenie :) Dziś przyszły, są w porządku.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andrewek napisał:

Wziąłem je, dziękuję za polecenie :) Dziś przyszły, są w porządku.

No w końcu porządny człowiek na tej planecie, który skorzystał i nie bał się tym publicznie pochwalić 😄 Cieszę się, że transakcja udana. Niech służą ! :)

 

Na OLXie są też bezprzewodowe planary Edifier Stax S3 na przetwornikach Audeze (może Sine ?) za 799 w idealnym stanie komplet z gwarą.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-planarne-edifier-stax-s3-drivery-audeze-bluetooth-sony-CID99-IDQeR35.html

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności