Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, dweet napisał:

Dziękuję pięknie, kupione <3 

Posłucham, co te świecące kulki potrafią i czy ekipa hypetrain'ująca coś tam wie o audiofilstwie, czy nie :P

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Rafacio napisał:

Tak się obkupiliście, że ciekawi mnie, kiedy i ile czasu te pudełka będą zalegać na bazarku.

Akurat Mojo to sprzęt który dość szybko znajduje nowego nabywcę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hubercik12311 napisał:

Akurat Mojo to sprzęt który dość szybko znajduje nowego nabywcę 

Sprzęt jak sprzęt. Ja tam wolę Q3 choćby. Nie twierdzę, że od 2, bo tej nowej wersji nie znam, ale nie zamierzam znać, bo Q3 całkiem mi styka. Wiem mp3store. Lichy klient ze mnie.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał dobrego dongle'a z balansem za nieduże pieniądze, to w Audeos jest teraz promocja na Colorfly CDA-M1 - obniżka z 449zł na 349zł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2022 o 07:46, bakus1233 napisał:

Nic dziwnego, przecież jest taki dobry na tle konkurencji mr-bean-flirty.gif

Sam uważam, że to dość mocno wyhajpowane urządzenie - czaiłem sie na zakup używki ale jakoś nigdy nie mogłem sie zdecydować.

Inna sprawa, że schodziły dosć szybko mimo wysokiej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hubercik12311 napisał:

Inna sprawa, że schodziły dosć szybko mimo wysokiej ceny.

Ceny DAPów i nawet lepszych dongli (M15, Colibri) tak poszybowały w górę, że 2300 pln za sprzęt Chord'a z DSP nie wydaje mi się wygórowany. A już na pewno nie 2000 jak promka na allegro days. Ale wiadomo, cena to sprawa subiektywna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Najner napisał:

Ceny DAPów i nawet lepszych dongli (M15, Colibri) tak poszybowały w górę, że 2300 pln za sprzęt Chord'a z DSP nie wydaje mi się wygórowany. A już na pewno nie 2000 jak promka na allegro days. Ale wiadomo, cena to sprawa subiektywna.

Myślami byłem raczej przy pierwszym Mojo który za używkę oscylował w zakresie 800-1000zł. 

Obecna cena wersji drugiej jest wysoka ale przy rosnących cenach wszystkiego usprawiedliwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outletowy Focal Arche (DAC+wzmacniacz) za 7999 zł:

 

https://www.premiumsound.pl/focal-arche.html

 

Używane Fostex TH-610 za 1600 zł:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-fostex-th-610-super-stan-CID99-IDPVE2I.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cpu1 napisał:

Denon AH-D7100 w bdb stanie + dwa kable za 700 zł :

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-denon-ah-d7100-CID99-IDQkcOl.html

Nieorgunalne pady.l co zmienia ich brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, d_nac napisał:

Na Olxie jest wysyp teoretycznie nowych egzemplarzy AKG K712 w cenach nawet poniżej 50% wartości: https://m.olx.pl/oferty/q-Akg-k712/ - kojarzy ktoś skąd mogą pochodzić? Jakaś promocja, b-stock, fake-i?

 

Myślę że najprościej podpytać te osoby co je wystawiają 😉

 

21 minut temu, fero415 napisał:

podpinam się. miałem w koszyku dwa lata ale jako cebulioner czekałem na jakąś mega promocję i ceny poszły w górę.

 

 

K712? Na polskim Amazonie cena jest praktycznie ta sama co rok temu, a na Amazonie bywają przeceny o kilkadziesiąt zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja Creative SXFI Amp plus Aurvana Trio LS za 281 pln. Moim zdaniem (mam ten zestaw) warto

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności