Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Świetna cena na UM Mest Mk2

https://shop.musicteck.com/collections/um-unique-melody/products/um-universal-mest-mkii

 

Sklep i obsługa top of the top

Plus cło i vat , wyjdzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wegiel21 napisał:

Plus cło i vat , wyjdzie podobnie.

Jesteś celnikiem to powiedz czy na elektronikę z USA rzeczywiście jest cło? Bo od kilku lat nie było. Coś się zmieniło? 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał:

Cło na elektronikę z USA jest zerowe, nie znam też nikogo kto zapłacił vat za zakupy z musictek, ale to pewnie zawsze jest jakaś loteria ;)

Z vatem, może być różnie. Ja kiedyś płaciłem z musicteck a teraz to jeszcze większa szansa. 😀. Teraz jak nawet sprzedawcy wpiszą niższą kwotę to sprawdzają w necie i kasują od rzeczywistej wartości 😀. Kupiłem kiedyś w chińskim sklepie jvc spiral dot++ i wpisali tam wartość 10$- celnicy otworzyli paczkę i naliczyli jakiś vat chyba od spiraldotsów bez plusów 😀.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Tak, to zawsze jest loteria. Jak cena jest zbliżona to zawsze lepiej kupić w Polsce, kwestia gwarancji i wspieranie polskich przedsiębiorców.

U Ciebie na bazarku kiedyś były w zbliżonej cenie 😀.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał:

Cło na elektronikę z USA jest zerowe, nie znam też nikogo kto zapłacił vat za zakupy z musictek, ale to pewnie zawsze jest jakaś loteria ;)

 

To mało ludzi znasz. Jak wybierzesz przesyłkę DHL (a tylko taką niedawno oferali) to oni sami naliczają cło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cpu1 napisał:

 

Aż trochę zapiekło, że kupiłem za cenę premierową :D

 

Brać i się nie zastanawiać!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, dweet napisał:

Co to się dzieje na tym Allegro ? Sam łyknąłem coś innego od tego sprzedającego zaraz po otrzymaniu powiadomienia. Promocje wskakują o różnych porach na ten sam przedmiot u różnych sprzedających ale nie wszystkich.

 

Ten sam sprzedawca ma drożej więc zupełnie nie wiem o co chodzi :
https://allegro.pl/oferta/chord-electronics-mojo-2-2022-wzm-sluchawkowy-11779178123

Przychylę się tylko do apelu @Dirian i @Weird_O. W tej cenie bajka :) A na zachodzie męczą się  przy 729 USD bo i przy tej cenie dostępność nie najlepsza ;) 

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, cpu1 napisał:

Sam łyknąłem coś innego od tego sprzedającego zaraz po otrzymaniu powiadomienia.

To pewnie ten sprzęt, gratulacje 😀

https://allegro.pl/oferta/chord-electronics-hugo-tt-2-dac-z-wzm-sluch-12223335750

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności