Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MrBrainwash napisał:

Ten sam chip co w Lotoo PAW S1 i w dodatku "AKM" musieliby coś nieźle schrzanić aby brzmiał cyfrowo, a jeśli by tak było to coś na pomiarach musielibyśmy zobaczyć. 

 

Albo gdzieś indziej leży przyczyna ;)

PAW S1 też mi się nie podobał, ale i tak lepszy był od tego Creative'a. 😉 

 

Ps.

@MrBrainwashPo cholerę kupować słuchawki, czy chodzić na odsłuchy kolumn, skoro na wykresach wszystko słychać?! 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Beh0lder napisał:

Nie wiem czy lepszy czy gorszy ale tak hajpowany efekt sxfi to jakiś dramat, muzyka z muszli klozetowej mode

Pogubiłem się. W Pawie czy Creativie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^dlatego sformułowałem pytanie tak jak sformułowałem. technikalia i brzmienie to nie jest średnia ważona, w przypadku źródeł oba parametry są równie ważne.

wracając do tematu: w tin hifi official store (official - myhym) na ali po rabatach sprzedawcy i płacąc kartą tin t3 plus są za ~280 zł ($70 wg przelicznika sprzed krachu złotówki). z racji użytej technologii i wykresu brzmienia (lol) szykuję się ciut jaśniejszy sidegrade arii moondrop.

Edytowane przez fero415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neonlight napisał:

 

Ps.

@MrBrainwashPo cholerę kupować słuchawki, czy chodzić na odsłuchy kolumn, skoro na wykresach wszystko słychać?! 😆

No nie wiem. 

 

A po co cokolwiek coś mierzyć skoro mamy 'wszystko-słyszących'? 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

@MrBrainwashPo cholerę kupować słuchawki, czy chodzić na odsłuchy kolumn

 

 

Po nic, jest to równie bezsensowne co zmienianie telefonu kilka razy w roku albo kolekcjonowanie znaczków :P Niektórzy twierdzą, że to dobra zabawa, choć obawiam się, że najlepiej się tu bawią producenci i sprzedawcy :P 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, paratykus napisał:

Pogubiłem się. W Pawie czy Creativie ?

W Creative, w PAV S1 nie ma opcji SXFI. 

33 minuty temu, MrBrainwash napisał:

No nie wiem. 

 

A po co cokolwiek coś mierzyć skoro mamy 'wszystko-słyszących'? 🙃

A po co cokolwiek mierzyć, skoro i tak każdy z nas słyszy inaczej, i oczekuje czego innego, a wykresy i cyferki nie powiedzą nam wszystkiego o brzmieniu, jedynie czego można się mniej więcej po danym sprzęcie spodziewać?!🙂

13 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

 

Po nic, jest to równie bezsensowne co zmienianie telefonu kilka razy w roku albo kolekcjonowanie znaczków :P Niektórzy twierdzą, że to dobra zabawa, choć obawiam się, że najlepiej się tu bawią producenci i sprzedawcy :P 

Hobby, jak każde inne - nie odbiegaj od tematu. :P

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, neonlight napisał:

A po co cokolwiek mierzyć, skoro i tak każdy z nas słyszy inaczej, i oczekuje czego innego, a wykresy i cyferki nie powiedzą nam wszystkiego o brzmieniu, jedynie czego można się mniej więcej po danym sprzęcie spodziewać?!🙂

Pomiary słuchawek i kolumn to zupełnie inna para kaloszy niż pomiary i możliwości nowoczesnej elektroniki. 

 

Skoro chce Ci się odsłuchiwać w niekontrolowanych warunkach każdy dac i amp gdzie odstępstwa od sygnału to jakieś wielkości za ilomaś tam zerami po przecinku, a i tak są dużo wcześniej maskowane przez muzykę to proszę bardzo tylko to Twoje hobby nie moje. :P

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beh0lder napisał:

Nie wiem czy lepszy czy gorszy ale tak hajpowany efekt sxfi to jakiś dramat, muzyka z muszli klozetowej mode

 

Zgadzam się, miałem przez pewien czas SoundBlaster X3 i o ile sama karta była całkiem fajna (ale typowo do gier), tak ten efekt SXFi to beznadzieja - niezależnie od zastosowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moondrop Aria za 340, Starfield za 425, dobra cena.

 

https://www.amazon.pl/Moondrop-Starfield-Nanotube-dynamiczne-sluchawki/dp/B082NQFW16/ref=sr_1_2?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&keywords=moondrop&qid=1637942701&sr=8-2

 

 

Opis produktu

 

Technologia kolorów gwiaździstego nieba.
Gwiazdy ukryte w kablu słuchawek.
"

 

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🎶Roon za 1$ na trzy miesiące - oferta ważna przez trzy dni: 

 

https://roonlabs.com/howroonworks

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marek_m napisał:

Taki drobiazg- wysyłka tylko do Portugalii i Hiszpanii.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisting napisał:

I skończył się tegoroczny Black Frajer. Kupiliście coś w dobrej cenie?

Sporo, głównie dla dzieciaków pod choinkę. Trafiły się też różne rzeczy dla rodziców, którzy do mnie przylatują na święta. Dla małżonki też się udało trafić zakup :) Ogólnie jestem zadowolony. 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności