Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Piotr_Mojo napisał:

a gdzie ja można zobaczyć? na stronie CA nic nie ma

FB do końca roku z kodem promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sevhar napisał:

SMSL SP200 za ok. 870 zł na amazonie.

https://tinyurl.com/yr9kdwcb

 

Zacna cena. Choć obecnie ma tańszą konkurencje i droższą z lepszymi funkcjami/wyglądem. Zagra tak jak źródło, więc barwne granie niewykluczone. ;)

 

mógłby mieć ładniejszą gałę z wiekszym oporem i DAC do stacka mogłby być tańszy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, all999 napisał:

Ja to widzę na amazon.pl

Tak ale sprzedawcą nie jest Amazon tylko SMSL Official Store z adresem w Chinach i wysyłką jak widać po terminach również z Chin.

 

Jak wysłałem zapytanie do Shenzenaudio już nie pamiętam czy na .pl czy  na .de to odpisali krótko, że problem VATu i opłat celnych jest po mojej stronie. Więc nie skorzystałem z tego typu "okazji" uważajcie by się nie naciąć. Co któraś przesyłka może się prześliźnie ale to raczej coś mniejszego od takiego klocka.

 

Dlatego też (sorki za autoreklamę) wolałbym kupić Monolith THX AAA 887 z gwarancją w MP3 Store za 1100 zł niż praktycznie bez gwarancji tego SMSLa SP200 za tą samą cenę z opłatami, a może i nawet drożej.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale sprzedawcą nie jest Amazon tylko SMSL Official Store z adresem w Chinach i wysyłką jak widać po terminach również z Chin.
 
Jak wysłałem zapytanie do Shenzenaudio już nie pamiętam czy na .pl czy  na .de to odpisali krótko, że problem VATu i opłat celnych jest po mojej stronie. Więc nie skorzystałem z tego typu "okazji" uważajcie by się nie naciąć. Co któraś przesyłka może się prześliźnie ale to raczej coś mniejszego od takiego klocka.
Oczywiście, masz rację. Również nie polecam kupować elektroniki, jeśli sprzedawcą nie jest Amazon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale sprzedawcą nie jest Amazon tylko SMSL Official Store z adresem w Chinach i wysyłką jak widać po terminach również z Chin.
 
Jak wysłałem zapytanie do Shenzenaudio już nie pamiętam czy na .pl czy  na .de to odpisali krótko, że problem VATu i opłat celnych jest po mojej stronie. Więc nie skorzystałem z tego typu "okazji" uważajcie by się nie naciąć. Co któraś przesyłka może się prześliźnie ale to raczej coś mniejszego od takiego klocka.
 
Dlatego też (sorki za autoreklamę) wolałbym kupić Monolith THX AAA 887 z gwarancją w MP3 Store za 1100 zł niż praktycznie bez gwarancji tego SMSLa SP200 za tą samą cenę z opłatami, a może i nawet drożej.
Na pewno? Ja kupowałem dwie rzeczy na polskim Amazonie z Shenzen i nie było żadnych dodatkowych opłat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dweet napisał:

Na pewno? Ja kupowałem dwie rzeczy na polskim Amazonie z Shenzen i nie było żadnych dodatkowych opłat...

Na pewno mi tak odpisali po tym co się zaczęło dziać z dniem 1 lipca tego roku. A Ty kiedy kupowałeś ? Bym dokładnie zacytował ale w centrum wiadomości mam pusto a niby można podejrzeć wiadomości nawet z ostatniego roku. 

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mi tak odpisali po tym co się zaczęło dziać z dniem 1 lipca tego roku. A Ty kiedy kupowałeś ? Bym dokładnie zacytował ale w centrum wiadomości mam pusto a niby można podejrzeć wiadomości nawet z ostatniego roku. 
Jakoś na początku września. Normalnie to amazon mi wyliczał jakiś zadatek na podatki, ale w polskiej wersji nic takiego nie miałem. Po prostu cena końcowa, jak w normalnym sklepie

EDIT: chociaż teraz sprawdziłem i chyba coś tam zmienili bo wszystko stanialo o mniej więcej te 23% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://pl.creative.com/p/bundled-offers/aurvana-trio-ls-sxfi-amp-bundle

 

kod 23OFF z newstlera

 

recka:

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/creative-sxfi-amp-review-headphone-adapter.21636/

 

W tej cenie chyba dalej warto jak ktoś szuka solidnego dongla. 

 

Bez słuchawek może wyjść trochę taniej pewnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dweet napisał:

Na pewno? Ja kupowałem dwie rzeczy na polskim Amazonie z Shenzen i nie było żadnych dodatkowych opłat...

Ja kupowałem kiedyś na Amazonie niemieckim u Linsoul (nie wiem czy jeszcze w ogóle tam sprzedają). Wtedy napisali, że niemiecki VAT included. Jak przyszło, to się okazało, że DHL sobie zażyczył VAT. Napisałem do Linsoul i przysłali jakieś papiery, z których nic nie wynikało. Zagroziłem, że odeślę, to zaproponowali, że pokryją połowę kwoty VAT. Ostatecznie się na to zgodziłem. Znali sprawę najwyraźniej...

Wydaje mi się, że to zależy też czy to drogie rzeczy i jak są wysyłane. DHL dokładnie pilnuje opłat wszelakich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem kiedyś na Amazonie niemieckim u Linsoul (nie wiem czy jeszcze w ogóle tam sprzedają). Wtedy napisali, że niemiecki VAT included. Jak przyszło, to się okazało, że DHL sobie zażyczył VAT. Napisałem do Linsoul i przysłali jakieś papiery, z których nic nie wynikało. Zagroziłem, że odeślę, to zaproponowali, że pokryją połowę kwoty VAT. Ostatecznie się na to zgodziłem. Znali sprawę najwyraźniej...
Wydaje mi się, że to zależy też czy to drogie rzeczy i jak są wysyłane. DHL dokładnie pilnuje opłat wszelakich...
A tak, jak wybierzesz DHL to pozamiatane :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Undertaker napisał:

Te dwunastki chyba pochodza ode mnie, wiec to juz trzeci wlasciciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrBrainwash napisał:

 

https://pl.creative.com/p/bundled-offers/aurvana-trio-ls-sxfi-amp-bundle

 

kod 23OFF z newstlera

 

recka:

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/creative-sxfi-amp-review-headphone-adapter.21636/

 

W tej cenie chyba dalej warto jak ktoś szuka solidnego dongla. 

 

Bez słuchawek może wyjść trochę taniej pewnie. 

Nawet bardzo solidny - mocy to ma pełno, regulację głośności, przycisk play/pause/next, odłączany kabelek, bardzo dobra jakość wykonania i ten efekt dźwięku przestrzennego, choć nienaturalny to robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Hustler said:

Nawet bardzo solidny - mocy to ma pełno, regulację głośności, przycisk play/pause/next, odłączany kabelek, bardzo dobra jakość wykonania i ten efekt dźwięku przestrzennego, choć nienaturalny to robi wrażenie.

Bardzo dobre urządzenie, niestety problemy z kompatybilnością z Apple 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrBrainwash napisał:

 

https://pl.creative.com/p/bundled-offers/aurvana-trio-ls-sxfi-amp-bundle

 

kod 23OFF z newstlera

 

recka:

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/creative-sxfi-amp-review-headphone-adapter.21636/

 

W tej cenie chyba dalej warto jak ktoś szuka solidnego dongla. 

 

Bez słuchawek może wyjść trochę taniej pewnie. 

A ja uważam, że ten dongiel to badziew, łącznie z tym efektem przestrzennym, a słuchawki nawet spoko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fero415 napisał:

bo? chip okej, sekcja zasilania imponująca, nawet amir z asr docenił. możesz coś więcej napisać?

 

Pod względem implementacji może i jest poprawny, ma dużo mocy, ale brzmienie sztuczne, cyfrowe, nie pamiętam już dokładnie, bo dawno miałem ten zestaw i odesłałem z powrotem. Jedynie słuchawki mi się podobały, choć też szału nie zrobiły, jak to wynikało z opisów w sieci. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neonlight napisał:

Pod względem implementacji może i jest poprawny, ma dużo mocy, ale brzmienie sztuczne, cyfrowe, nie pamiętam już dokładnie, bo dawno miałem ten zestaw i odesłałem z powrotem. Jedynie słuchawki mi się podobały, choć też szału nie zrobiły, jak to wynikało z opisów w sieci. ;) 

Ten sam chip co w Lotoo PAW S1 i w dodatku "AKM" musieliby coś nieźle schrzanić aby brzmiał cyfrowo, a jeśli by tak było to coś na pomiarach musielibyśmy zobaczyć. 

 

Albo gdzieś indziej leży przyczyna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fero415 napisał:

bo? chip okej, sekcja zasilania imponująca, nawet amir z asr docenił. możesz coś więcej napisać?

 

Docenił, bo się dobrze mierzy? xD Litości. Przytaczanie ASR jako wyznacznika jakości dźwięku to jak mówienie, że opona jest super, bo ma niskie opory toczenia, olewając faktyczne parametry użytkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności