Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, xxxmiloszxxx napisał:

Zestarzały się te 99 bardzo szybko.

Pady łuszczą się od samego patrzenia, to wiem (po swoich - nieużywanych, sąsiada i znajomej - sporadycznie używanych), ale że i opaska, i gąbki na maskownicach...

Rozczarowujące 😕

Fakt po tych kilku latach żeby wyglądały jak słuchawki z lat 90tych świadczy tylko o beznadziejnych materiałach. O ile gąbeczki jeszcze można zakombinować to z pałąkiem gra nie warta świeczki i tylko jakaś owijka na zatrzaski jak w stylu Beyerdynamic.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś był wątek na Black Frajer, ale nie chce mi się szukać, bo na telefonie to mordęga... Niemniej, może ktoś skorzysta, bo na Audeos jest teraz naprawdę sroga promka na masę rzeczy i to promka legitna, a nie typowa kaszana jakiej w necie pełno. Kto łypnie okiem, ten się przekona, bo sprzętu w promo masa, a niektóre rabaty robią wrażenie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 20:07, Vaiet napisał:

Gdzieś był wątek na Black Frajer, ale nie chce mi się szukać, bo na telefonie to mordęga... Niemniej, może ktoś skorzysta, bo na Audeos jest teraz naprawdę sroga promka na masę rzeczy i to promka legitna, a nie typowa kaszana jakiej w necie pełno. Kto łypnie okiem, ten się przekona, bo sprzętu w promo masa, a niektóre rabaty robią wrażenie. 

PAW6k w tej cenie szkoda nie kupić :) 

 

Za to @piotrus-g proponuje 25% OFF na swoje produktu... Go One kliknięte 🥰

 

EDIT: promka dla płatności w EUR...

Edytowane przez trez0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 14:31, fero415 napisał:


Harmanem, długo i w miarę przyzwoicie. Są rzeczy które robią to samo tyle że lepiej (wspomniane sony, akg n400) ale i drożej. Problemem jest to że w miarę ciężko znaleźć recenzje tws od producentów powiązanych z technologią inną niż audio, na stronach które nie są jakimś wariantem pc-tech i mają zupełnie inne kryteria oceniania niż serwisy nastawione na sprzęt do odtwarzania muzyk (stąd powtarzające się zarzuty dla tych iemów że grają "nudno", mało "bassu" etc).

Za 230 zł okej. Pewnie jest jakieś chifi od xiaomi, lypertec, jabry czy edifier które gra tak samo albo podobnie do buds dwa razy taniej, ale jak szkoda Ci czasu na research i mierne quality control to możesz brać.

Dotarły Samsungi, z punktu widzenia ceny nie ma się do czego przyczepić. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Podbiłem bas w EQ i mam fajne funowe granie po taniości. Bez problemu dopasowałem je do ucha przy pomocy gumek z zestawu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waski napisał:

Dotarły Samsungi, z punktu widzenia ceny nie ma się do czego przyczepić. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Podbiłem bas w EQ i mam fajne funowe granie po taniości. Bez problemu dopasowałem je do ucha przy pomocy gumek z zestawu. 

Też dzisiaj odebrałem w markecie ale to będzie prezent pod choinkę dla młodego (14lat), więc dopiero za miesiąc ich posłucham. Słucha elektroniki więc chyba będą OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://audeos.pl/pl/p/Aune-E1-etui-HC1-sluchawki-dokanalowe-z-berylowa-membrana/743

 

smuteczek, na początku października kupiłem po starej cenie. bardzo dobre słuchawki w każdym razie, polecam na prezent dla kogoś albo dla siebie w zastępstwie ciągle zmieniających się hajpów chifi (ostatnio mele, mój egzemplarz jeszcze w transporcie ale będę naprawdę, naprawdę, naprawdę zaskoczony jeżeli okażą się lepsze od e1).


edit: są na allegro (i tylko na allegro) w takiej cenie w audiotop jakby co. "słuchawy" to ten sam właściciel.

Edytowane przez fero415
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://hifigo.com/collections/sales/products/dunu-est-112-triple-hybrid-in-ear-monitors-iems

 

ESTy 112 za 1460zł, chyba najniższa cena za jakiekolwiek trybrydy jaką widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://hifigo.com/collections/sales/products/dunu-est-112-triple-hybrid-in-ear-monitors-iems
 
ESTy 112 za 1460zł, chyba najniższa cena za jakiekolwiek trybrydy jaką widziałem.
https://audeos.pl/geek-wold-gk10

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności