Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fero415 napisał:

jak się nie wie co i gdzie kupować to może faktycznie...

a zarzutu dla dziadów z xkomu nie rozumiem. coś tam robią i ceny tego co sprzedają tego dnia są faktycznie niższe niż średnia z ostatnich kilku miesięcy przed listopadem w tym sklepie, z tym że rzucają średnio po trzy sztuki danego towaru. do tego regularnie mają jakiś produkt dnia i "promocje" gdzie jest taniej - niedużo po niedużo - ale jednak.

na konsumpcyjne rozpasanie jak za granicą nie ma co liczyć, zniżki poza pojedynczymi przypadkami rzadko przekraczają 5-15% w porównaniu do cen regularnych ale twierdzenie że wszędzie jest tak jak w dużych sieciówkach to przesada.

Ty tak serio? Piszesz o 5% rabatu w tonie jak by to było wielkie wow i łaska miłego sprzedawcy? Pięć procent od powiedzmy 1000 zł tj 50 zł hmmmm to jak dla mnie może nie być takiej promocji bo jak stać mnie na 1000 zł to 50 zł mnie nie zbawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie szukać i ewentualnie kupować, bez bzdurnych ofert naszych sklepów (oczywiście nie wszystkich). Wkurza mnie coroczne podejście marketingowe typu "dorwać frajera". X-kom mi nie raz podpadł, więc mam ich w poważaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mayster napisał:

 

U nas na pewno będzie sporo fajnych tematów, ale będą prawdopodobnie sukcesywnie włączane

Tzn? Bo nie do końca zrozumiałem :)

 

Black Friday jest chyba 26.11 więc jak sukcesywnie włączane? Gdzie będzie inf o promo tu czy na Waszej stronie? 

 

Rok temu z tego co pamiętam były to rabaty na poszczególne marki i info było tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie szukać i ewentualnie kupować, bez bzdurnych ofert naszych sklepów (oczywiście nie wszystkich). Wkurza mnie coroczne podejście marketingowe typu "dorwać frajera". X-kom mi nie raz podpadł, więc mam ich w poważaniu.
2 BF z rzędu kupiłem sprzęty po cenie dużo niższej niż rynkowa, 2 lata temu był to laptop, rok temu telefon.

Zgadzam się że większość sklepów robi dziadostwo ale też można znaleźć dobrą ofertę.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wegiel21 napisał:

Tzn? Bo nie do końca zrozumiałem :)

 

Black Friday jest chyba 26.11 więc jak sukcesywnie włączane? Gdzie będzie inf o promo tu czy na Waszej stronie? 

 

Rok temu z tego co pamiętam były to rabaty na poszczególne marki i info było tutaj.


W zeszłym roku promocje trwały od piątku do poniedziałku z tego co widzę, bo zawsze było tak, że wiele osób budziło się na następny dzień 'czy można jeszcze kupić'. W tym roku myślę zaczniemy kilka dni wcześniej aktywować kolejne oferty.
Info będzie na stronie, Facebooku i w newsletterze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Wisting napisał:

Ja wiem gdzie szukać i ewentualnie kupować, bez bzdurnych ofert naszych sklepów (oczywiście nie wszystkich). Wkurza mnie coroczne podejście marketingowe typu "dorwać frajera". X-kom mi nie raz podpadł, więc mam ich w poważaniu.

Aktualna sytuacja z x-kom. Rozmawiałem na chacie na ich stronie wczoraj, że potrzebuje 8GB ramu i chcę taki, co mają od ręki. Koleś podał mi linka i pyta czy coś jeszcze. Odpisałem, że potrzebuje dysk SSD 2,5cm. Dostałem linka. Poklikałem, zapłaciłem i dostałem potwierdzenie, że pamięć jest dostępna od ręki, ale na dysk muszę czekać tydzień. Nosz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wisting napisał:

A samemu nie łaska? Myszaj kliką!

Uuu Panie ależ Pan uprzejmie pomocny, a za radę dziękuję, klikam myszką jak tylko mamy ochotę we 2 kę na klikando 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pylaczynski napisał:

 

Najtaniej były za niecałe 390 z francuskiego Amazona jakoś z 2-3 miechy temu. Faktycznie, super oferta 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dirian napisał:

 

Najtaniej były za niecałe 390 z francuskiego Amazona jakoś z 2-3 miechy temu. Faktycznie, super oferta 👍

Kupiłem z tej oferty francuskiej i sprzedałem po kilku dniach, bo K371 mi bardziej lezaly, niemniej za 360 to ponownie rozważam zakup jako drugie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2021 o 12:02, pylaczynski napisał:

Philips Fidelio X2HR za 360!

 

Zamówiłem wczoraj, od kilku godzin słucham :) 

 

Cały cykl od kliknięcia "Kup teraz" do wizyty kuriera trwał niecałe 23h 👍

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zamówiłem wczoraj, od kilku godzin słucham  
 
Cały cykl od kliknięcia "Kup teraz" do wizyty kuriera trwał niecałe 23h 
 
U mnie tez bardzo szybkio29bada7f9f7d6d4e0ae58bee43adf50c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne w swojej cenie Sennheisery HD579 za 179 zł do negocjacji jeszcze :

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sennheiser-579-CID99-IDMCpch.html

 

Ciekawostka, są fabrycznie przygotowane (gniazdo) pod balans. Wystarczy tylko odpowiedni kabelek :) 

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności