Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, waski napisał:

Nie słyszę różnicy pomiędzy sygnałem przekonwertowanym przez SU1 i podanym przez i2s do HoloAudio, a sygnałem puszczonym bezpośrednio z komputera po USB do DACa. 😀

Czyli odsprzedajesz za 300 zł? ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baksiu11 napisał:

Hifimany HE6 jeszcze godzina do końca aukcji- aktualna cena 730 euro (poniżej 3500 zł)

No i paszły za tyle ile powinny :D Czyli ponad 1200 ojro ~ 5700 zł.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL SP200 za 750 zł (miałem ten model przez jakiś czas i daje czysty oraz mocny sygnał, ale warto dopytać czy nie ma problemów z balansem).

https://allegrolokalnie.pl/oferta/smsl-sp200-wzmacniacz-sluchawkowy-thx-aaa888

 

FiiO FD1 na gwarancji w dobrej cenie.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sluchawki-fiio-fd1-komplet-2-pin

 

NAD Viso HP50 w bardzo dobrym stanie za 450 zł (dość rzadko się pojawiają, a to naprawdę fajne słuchawki - wygodne i bardzo dobrze tłumiące, brzmienie naturalne, lekko ocieplone, szkoda tylko, że polecieli po bandzie z tym lakierem fortepianowym i pady mogłoby mieć większe otwory na ucho).

https://allegrolokalnie.pl/oferta/nad-viso-hp50-sluchawki-zamkniete

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka roku jest zawsze finansowo trudna,  ale ekscytująca i kusząca. Szykujcie kapustę.   
008C7A66-89A1-407F-B5AD-92FF3439A6EB.thumb.jpeg.28e295c21a0de8a9a8a4b08475687d4a.jpeg

Wiadomo co hifigo ma w ofercie na 11.11?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FranticPhil napisał:


Wiadomo co hifigo ma w ofercie na 11.11?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeszcze tajemnica. Podgrzewają emocje, żebyś się podjarał i brał wszystko jak leci 11.11. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tommy66 napisał:

Nie, dlaczego? Kulozeby to sprawdzony kablorób. Śmiało klikaj jak jesteś zainteresowany. Sam mam od niego kabelki na neutralnym Canare.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tommy66 napisał:

Dałem - ???

bo do tej pory słyszałem że tylko z jack na xlr . Tak mnie tłumaczyły kiedyś dwie osoby mające pojęcie.

Takie coś pierwszy raz widzę.

Rzeczywiście. Bez sensu ten adapter- w drugą stronę byłoby Ok. :) Kupiłem kiedyś od Chińczyków tylko z wtykiem 4.4 i gniazdem 3.5 i było słabo- jakieś przestery. :)  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tommy66 napisał:

Dałem - ???

bo do tej pory słyszałem że tylko z jack na xlr . Tak mnie tłumaczyły kiedyś dwie osoby mające pojęcie.

Takie coś pierwszy raz widzę.

 

Może się przydać np. jak chcesz podłączyć monitory studyjne do interfejsu kablem jack. Nikt przecież tam nie pisze, żeby słuchawki do tego połączać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FranticPhil napisał:


Wiadomo co hifigo ma w ofercie na 11.11?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Na ich blogu podali - dużo obniżek -15% na cały asortyment typu, DAC/AMP m. in. SMSL, xDuoo itp. Ale jak patrzyłem na ceny (np. MT-604), to mam wrażenie, że coś podnieśli je przezornie, żeby za tanio nie wyszlo po promocji :)

 

Mam nadzieję, że na Moondropy i inne IEMy jeszcze jakaś obniżkę ogłoszą osobno.

 

Wpis z blogu

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich blogu podali - dużo obniżek -15% na cały asortyment typu, DAC/AMP m. in. SMSL, xDuoo itp. Ale jak patrzyłem na ceny (np. MT-604), to mam wrażenie, że coś podnieśli je przezornie, żeby za tanio nie wyszlo po promocji 
 
Mam nadzieję, że na Moondropy i inne IEMy jeszcze jakaś obniżkę ogłoszą osobno.
 
Wpis z blogu
 

To w sumie ciekawsze opcje niż u Linsoul, bo w tym roku ekipa z Linsoul ma o wiele gorsza ofertę niż w roku ubiegłym. Aż do dziś żałuję, że nie połasiłem się wtedy :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności