Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

IMO zasługuje na wrzutkę, bo opcja mega ciekawa - 20% rabatu na nowe Geek Woldy i GeekFly'e.

Marka u nas świeża i w sumie stosunkowo nieznana, ale widziałem już sporo pozytywnych opinii u nas na zagranicznych forach, a i u nas na forum coś mi się obijało o oczy ;)

 

geek.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wzmacniacz Monoprice Monolith THX AAA Balanced 887 z oficjalnej dystrybucji za 280 euro ~1285zł
 
https://www.monoprice.eu/products/monolith-by-monoprice-thx-aaa-balanced-headphone-amplifier-featuring-thx-aaa-887-technology-eu-uk
Jeśli ktoś nie ma tam konta można użyć kodu WELCOME10 po zapisaniu do newslettera i to zawsze 10 euro mniej.
Mi też ostatnio podesłali kod GIFT10 może komuś też zadziała.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prolim napisał:

https://www.head-fi.org/classifieds/heddphone-v2.11498/

900 euro, ale zalecam ostrożność, użytkownik wystawia sporo itemów ostatnio.

 

Ehh tak czułem, że mnie coś ominęło ;) nawet nie wiedziałem, że 2 wersja/rewizja tych słuchawek wyszła, może komfort poprawili 🤔

 

A sprzedający faktycznie podejrzany, nawet ma ujemną reputację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _salgado_ napisał:

Ponoć w kilka minut się sprzedały ;)

Bez kabla? Szok xD

https://www.head-fi.org/classifieds/mint-he6-sev2-hifiman.11585/

699 dolców, ale adorama edition, czyli można ponegocjować, bo dał chyba 650 dolarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prolim napisał:

Wyjdzie z 9k łącznie.

 

A to w przypadku takich zakupów od osób prywatnych nie doliczą vatu i cła?  Obawiam się, że jednak dowalą, bo wyślą deklarację do podpisu ile przedmiot warty, poprosza o kopie przelewu etc. I na tej podstawie dołożą siarczyste 23% + ~8%cla, wyjdzie że 1/3 wartości trzeba będzie oddać państwu...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vonBaron napisał:

A co one takie tanie? To jakaś uboga wersja HE-6?

Nie wiem, nie rozwikłałem tego jeszcze. Ale jest taki sklep adorama, i co jakiś czas mają je za 650-700 dolarów. Zauważyłem, że sprzedający zaznaczają, że to ta wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, _salgado_ napisał:

A to w przypadku takich zakupów od osób prywatnych nie doliczą vatu i cła?  Obawiam się, że jednak dowalą, bo wyślą deklarację do podpisu ile przedmiot warty, poprosza o kopie przelewu etc. I na tej podstawie dołożą siarczyste 23% + ~8%cla, wyjdzie że 1/3 wartości trzeba będzie oddać państwu...

Napisałem ile by wyszło razem, ale to jest rzecz używana, a deklaruje wartość sprzedający, który może zadeklarować wartość 600 dolarów na przykład. W sumie, to raczej standard 😉 wtedy jesteśmy w okolicach kwoty lekko ponad 8k zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prolim napisał:

Napisałem ile by wyszło razem, ale to jest rzecz używana, a deklaruje wartość sprzedający, który może zadeklarować wartość 600 dolarów na przykład. W sumie, to raczej standard 😉 wtedy jesteśmy w okolicach kwoty lekko ponad 8k zł.

 

Oki. Może nie znam jakiegoś triku ;) kupowałem kilka razy w ostatnim czasie i zawsze się mnie pytali o zadeklarowanie wartości oraz chcieli dowód zapłaty- nawet kiedy faktura była załączona ze sklepu, przyklejona do pudła to i tak chcieli moją pisemną deklaracje + dowód ile faktycznie zapłaciłem ;)

 

Ba! Raz majstry z dhla chcieli nawet dowód zapłaty za coś co dostałem za darmo 😂 - serio! Dostalem maleńką część do słuchawek z serwisu amerykańskiego (gratis, bo ta w pudełku po zakupie okazała się niekompletna), oj jakie cyrki z tym były...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, prolim napisał:

Robisz dwa przelewy, osoba fizyczna nie wystawia rachunku. Deklarujecie, że uszkodzone i tyle. Jeden przelew pokazujesz drugiego nie.

https://store.hifiman.com/clearance-sales

jakiś sale

 

Perełka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności