Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, tak sobie je obserwuję od kilku dni, bo po Aeonach Closed powinny mi się spodobać.

Niemniej jednak ten kabel też mnie zaciekawił, a patrząc na zdjęcie - pałąk i opaska jakby nieco powyginane, choć może to tylko złudzenie. 

Tak czy siak cena wciąż dobra, może ktoś z forum się pokusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dobra okazja na zamknięte,
MrSpreakers Ether [C!] Flow.
Niestety sprzedający sam chyba nie wie co sprzedaje, nie wie też jaki kabel dołącza.
Pomimo jego niewiedzy (albo dlatego) cena dobra, 3200 zł.
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-mrspeakers-ether-flow-11136015195
Gdybym nie mial cx to był wziął. Jeśli nie ma jakiegoś wala to jest to okazja bez dwoch zdań.
Zgadza się, tak sobie je obserwuję od kilku dni, bo po Aeonach Closed powinny mi się spodobać.
Niemniej jednak ten kabel też mnie zaciekawił, a patrząc na zdjęcie - pałąk i opaska jakby nieco powyginane, choć może to tylko złudzenie. 
Tak czy siak cena wciąż dobra, może ktoś z forum się pokusi
Pałąk i opaska raczej ok. Ten typ tak ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zielinskitomasz napisał:

Gdybym nie mial cx to był wziął. Jeśli nie ma jakiegoś wala to jest to okazja bez dwoch zdań. Pałąk i opaska raczej ok. Ten typ tak ma.

3200 za te słuchawki to jak za darmo, ale chyba już poszły. Dziwne, że tak długo czekały😳

Edytowane przez _raza_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baksiu11 napisał:

No to mnie skusiło. Już spakowane. Dzięki za cynk;)

Na zdrowie :) Mnie też kusiło ale do Bociana nie będę dzwonił 🤑

Byłoby miło jakbyś opisał cały przebieg zakupu z Adoramy jak już przyjdą bo miewają często gęsto fajne promocje jak czytam na head-fi. No i też wrażenia z samych słuchafonów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Compton napisał:

W takiej nie…ale za 800zł grali i kupiłem :P  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Uwaga, może jednak wałek.

Kupowałem pare razy na amazonie różne rzeczy w bardziej szalonych cenach z myślą kto nie ryzykuje ten nie pije szampana i nigdy tego szampana nie piłem. Transakcje zawsze były anulowane, kasa wracała na konto na drugi dzień a taki sprzedawca najczęściej znikał z amazona razem z ofertą. Daj znać, może tym razem to okazja a nie tylko fatamorgana.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno to jakiś wałek albo błąd w cenach czy coś, gość ma dużo różnych dziwnie wycenionych rzeczy w ofercie - np. ZenBook 14 na Ryzenie 7 za 2250 zł - https://www.amazon.pl/ASUS-90NB0RT1-M03290-Ultrabook-R7-4700U-Graphics/dp/B08H5TL9YX/ref=sr_1_132?dchild=1&m=A3TTTQXXU0V48T&marketplaceID=A1C3SOZRARQ6R3&qid=1631908243&s=merchant-items&sr=1-132

 

Albo lapek MSI z i9 i RTX 2080 za 4k: 

 

https://www.amazon.pl/GS75-Stealth-10SGS-487FR-i9-10980-Wielokolorowy/dp/B08DP37FPC/ref=sr_1_146?dchild=1&m=A3TTTQXXU0V48T&marketplaceID=A1C3SOZRARQ6R3&qid=1631908417&s=merchant-items&sr=1-146

 

No gdzie... :P

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tak na marginesie - widok z Google Maps bywa mylący... Nie raz spotkałem się z sytuacją, że foto ze "street view" było mocno nieaktualne i mogło wprowadzać w błąd. Nie mówię, że tak jest w tym przypadku, ale warto mieć to na uwadze. Nie znam szczegółów zakładania konta na Amazon, ale jeden mój znajomy wspominał, iż jest to nieporównywalnie trudniejsze niż wykonanie podobnej operacji na Allegro. Cóż, sam jestem ciekawy czy ta oferta jest w porządku...
Ja z tym widokiem miałem tak samo - umówiony na odbiór osobisty, trochę kasy w gotówce miałem ze sobą - patrzę na GM, a tam jakiś barak i krzaki. Przygotowałam się na zasadzkę "talibanu", dojeżdżam a tam ulica w nowej kostce i nowe domki z fotowoltaiką - także Googla tam dawno nie było...
P.s. Tapatalk to straszne g***o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności