Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pekin93 napisał:

To jest ten słynny amp do Grado? 😄

9751390.jpg

Stolarz miał więcej roboty od elektronika w tym wzmacniaczu :) 
Kurcze aż korci żeby zrobić coś samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 12:00, Trauma napisał:

Słuchawki może i dobre ale dwa miesiące temu dokładnie ten egzemplarz poszedł na allegro za 1250zl...

A to bardzo ciekawe, bo mam je ponad dwa miesiące i nie kupiłem ich na allegro :)

W dniu 26.07.2021 o 14:00, Trauma napisał:

@Undertaker

 

Nierealna powiadasz? :)

https://archiwum.allegro.pl/oferta/sluchawki-nauszne-technics-eah-t700-i10730881850.html

 

Tu był kupiony dokładnie ten egzemplarz o którym teraz mowa

To jest jakaś lipa a nie ogłoszenie. Zdjęcia użyte z ogłoszenia ktore wcześniej było na olx. Gdy tą "licytacja" się skończyła, słuchawki były w Warszawie, nie w Gdańsku. Btw argument, że cena słuchawek jest zależna od jednej aukcji, jest lekko .... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NiecierpliwyJan napisał:

A to bardzo ciekawe, bo mam je ponad dwa miesiące i nie kupiłem ich na allegro :)

To jest jakaś lipa a nie ogłoszenie. Zdjęcia użyte z ogłoszenia ktore wcześniej było na olx. Gdy tą "licytacja" się skończyła, słuchawki były w Warszawie, nie w Gdańsku.  

Z tego, co widzę aktualna cena za EAH-T700, to 3700zł, więc Twoja oferta jest bardzo atrakcyjna, zważywszy na fakt, iż jest to wysoka półka zarówno pod względem SQ, jak i wykonania. 👍 

2 godziny temu, NiecierpliwyJan napisał:

Btw argument, że cena słuchawek jest zależna od jednej aukcji, jest lekko .... 

Dokładnie. To tak, jak by ktoś wystawił ofertę na HD800s za 500zł i wszyscy musieli się do niej dostosować, bo cena rynkowa spadła do w/w - ale jazda. 😆

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolith Monoprice M350 za 76 jurków z free dostawą przez UPS z Niemiec :
https://www.monoprice.eu/products/monolith-m350-in-ear-planar-headphones-by-monoprice

Ja wziąłem po normalnej cenie 117 ojro i innych doków nie chcę ale uprzedzam, że są ciemno i grzecznie grające. 

EDIT. Chyba zamawiam drugie na zapas :D 

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, cpu1 napisał:

Monolith Monoprice M350 za 76 jurków z free dostawą przez UPS z Niemiec :
https://www.monoprice.eu/products/monolith-m350-in-ear-planar-headphones-by-monoprice

Ja wziąłem po normalnej cenie 117 ojro i innych doków nie chcę ale uprzedzam, że są ciemno i grzecznie grające. 

EDIT. Chyba zamawiam drugie na zapas :D 

Oyesu.. zobaczyłem budowę a'la Audeze i zrezygnowałem, a dobrze zareklamowałeś. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight Pacze i dalej widzę mini LCD-Xy ze względu na okrągłą obudowę i pełną czerń :) Tak czy siak druga para zamówiona ! Nie wybaczyłbym sobie jak je zgubię czy usiądę na nich, a nieobliczalny Monoprice już ich nie restockuje ponownie. 
 

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prolim napisał:

Tylko, że to nie jest Aeon 2- nie są składane. Okazja to była jak kupiłem ostatnio takie za 800 i musiałem to jakoś uczcić- nie było tortu, ale zrobiłem omlet :) .

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei X SOUND za 499 płn z kodem "festiwal" 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prolim napisał:

Za egzotykę lajk się należy :) Swoją drogą to musi być odważny człowiek z tego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cpu1 napisał:

Za egzotykę lajk się należy :) Swoją drogą to musi być odważny człowiek z tego właściciela.

Dlaczego odważny? Chyba tak jak kupujący drogie audeze. Nie dość, że kupowany egzemplarz może grać inaczej niż ten odsłuchiwany, to jeszcze zbyt szybkie założenie słuchawek na głowę może uszkodzić przetworniki. To jest odwaga. A może brawura? Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafacio napisał:

Dlaczego odważny? Chyba tak jak kupujący drogie audeze.

O brzmieniu i każdym mm wykonania słuchawek Audeze są miliony postów a o tych troszkę mniej + chyba brak możliwości odsłuchu przed zakupem tak drogich słuchawek w polskich salonach. Stąd uważam, że trzeba być odważnym by podjąć decyzję zakupu na tym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności