Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

@audionanikcoś pisał o DIY i to mnie zmyliło. 

Ten jack na froncie też w sumie z czasów ery przed-Klonowej można powiedzieć. 

Ciekawe jak takie drogie sprzęty grają. W sumie Lampizator piękny też nie jest chyba a się ceni. 

To tam w środku brzmienie musiałoby być chyba jak sto Magicznych Lampucerek w jednej budzie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, majkel napisał:

Mnie najbardziej urzekł wyłącznik.

Oj się czepiacie. Mam sentyment do tego włącznika przypomina mi przyciski od drzwi w Ikarusach... Wspomnienie dzieciństwa :)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tommir napisał:

przyciski od drzwi w Ikarusach

 

Przystanek na żądanie 🙂

 

A mówiąc poważnie, u bardzo zamożnego znajomego słuchałem systemu stereo opartego na wzmacniaczu tej firmy. Jeśli ten słuchawkowy gra w podobnym stylu to czapki z głów. 

Edytowane przez Name44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Name44 napisał:

A mówiąc poważnie, u bardzo zamożnego znajomego słuchałem systemu stereo opartego na wzmacniaczu tej firmy. Jeśli ten słuchawkowy gra w podobnym stylu to czapki z głów. 

Czyli nie dość że tanie włączniki i gałki to jeszcze do tego niepomierzony, bo inaczej grałby tak samo jak rzesza innych tańszych klocków. I ktoś to kupuje?! 

 

A na serio to chyba koniec szydery bo z argumentem "gra super" nie idzie się spierać :D
 

7 minut temu, Cain1916 napisał:

Ikarus to była maszyna, aż się łezka w oku kręci jak wspominam.

Ten przegub był spoko i te skórzane fotele - pierwsza klasa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Name44 napisał:

 

A mówiąc poważnie, u bardzo zamożnego znajomego słuchałem systemu stereo opartego na wzmacniaczu tej firmy. Jeśli ten słuchawkowy gra w podobnym stylu to czapki z głów. 

Pacze na parametry i sondze że tam siedzi wzmak kolumnowy, tylko że z wyjściami słuchawkowymi.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Jeśli faktycznie są słabe (a ogólnie ta seria do której należą też HD570 Symphony nie ma renomy) to środki lepiej pewnie przeznaczyć na coś innego. Tu dodatkowo inne niż oryginalne pady. 

Chyba żeby kupić dla wygody bo o ile dobrze pamiętam to HD570 były faktycznie wygodniejsze od takich HD650. Swego czasu rzeczone HD570 w idealnym stanie i z oryginalnymi padami szło dorwać w okolicach 150-200 złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Undertaker napisał:

Zależy jak na to spojrzeć. Jeśli faktycznie są słabe (a ogólnie ta seria do której należą też HD570 Symphony nie ma renomy) to środki lepiej pewnie przeznaczyć na coś innego. Tu dodatkowo inne niż oryginalne pady. 

Chyba żeby kupić dla wygody bo o ile dobrze pamiętam to HD570 były faktycznie wygodniejsze od takich HD650. Swego czasu rzeczone HD570 w idealnym stanie i z oryginalnymi padami szło dorwać w okolicach 150-200 złotych. 

HD570 są dobrymi słuchawkami do relaksu i mega wygodne, na wielogodzinne odsłuchy. 500'ki słuchałem w momencie premiery, czyli jakieś ~20lat temu i wtedy całkiem spoko zagrały, a miałem już niezłą ilość przesłuchanych modeli na koncie. Poza tym, to jest tylko 100zł, za to nawet porządnych doków się nie kupi, a co dopiero pełnowymiarowe. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zgreg napisał:

Co tam wzmacnia bo nie widzę nic aktywnego, montaż pajęczarski, wygl żenująco


O ile się nie mylę to działa jak CMoy bo ten zresztą powstał na bazie tego wzmacniacza. 
http://diyaudioprojects.com/Chip/CMoy-Grado-RA1-Headphone-Amp/

http://diyaudioprojects.blogspot.com/2007/08/grado-ra1-headphone-amplifier.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności