Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, lobuz1 napisał:

Jeszcze wczoraj byłem w Gdańsku. Jakbym ustawił się gdzieś z @neonlight już byłyby moje :)  .

 

A tak jeszcze mam szansę 😉

 

Poniżej kilka innych ciekawych okazji poza T90:

 

Magnetofon szpulowy TEAC A3300 SX za 1200 zł (bez nab i szpul): 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/magnetofon-szpulowy-teac-a-3300-sx-CID99-IDKHz8B.html

 

Technics EAH-T700 za jedyne 2300 zł (ogólna jakość dźwięku i jego charakter zbliżony do Dharm, ATH-AP2000Ti):  

 

https://www.olx.pl/d/oferta/technics-eah-t700-made-in-japan-CID99-IDKcbYb.html

 

Grado GS2000e za 3999 zł:

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/grado-gs2000e-sluchawki-dynamiczne-gwarancja

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, dj1978 napisał:

W sumie można to nazwać mimo wszystko dobrą ofertą. Gdybym nie miał podobnych przemyśleń jak właściciel, pewnie bym się zastanawiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dj1978 napisał:

Raczej okazja jeżeli ktoś szuka ostatecznego wzmaka, według Ryki lepszy od Niimbusa;)

Nowy kosztuje ponad 30k wliczając cło i VAT. Z drugiej strony jak się coś popsuję to trzeba go odsyłać do USA.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajny jest, az mi sie oczy zaswieciły. Warto sie nim zainteresowac? @tommir ty masz cos z tej stajni. Co sądzisz? 

 

Edit : dobra jednak odpada - jakies przeróbki, oferta grzecznościowa, chyba bym sie bał czegos takiego kupować. Ale musze przyznac, ze jest absolutnie zjawiskowy! 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tytus1988 napisał:

Technics EAH-T700

Są od długiego czasu u nas na bazarku ale autor nie uaktualnił ceny. Mnie osobiście recenzja Audiofanatyka do nich nie zachęca choć lubię Technicsa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cpu1 miałem u siebie te słuchawki, postaram się o nich też za dłuższy czas coś skrobnąć. Nie jest to na pewno konstrukcja dla bass haedów, ale ogólna jakość dźwięku stoi na poziomie słuchawek za około 5 tys. po stronie jasno-neutralnej, zbliżonej do wspomnianych modeli, a także Sonorousów VI, od których posiadają czystszy dźwięk (tutaj jest podobnie do AP2000Ti, ale odebrałem je jako trochę organiczniejsze, ale mniej niż Sonorousy VI), pokazują więcej detali, mocniej różnicują dobrze wypełnione źródła pozorne. Średnica jest bardzo klarowna i przyjemna w odbiorze (szczególnie im dłużej się słucha i przetwornik przybliża się do ucha) z wyrazistszych barwami niż pastelowe w tym względzie HD800. Góra natomiast jest koherentniej zestrojona z resztą pasma, delikatniejsza, gładsza niż w dwuprzetwornikowych Dharmach, które mogą się poszczycić większą ilością basu z lepszym zejściem. Czystszy, bardziej punktowy, zwarty będzie na Technicsach. Scena jest dobra i większa niż na AP2000TI (szczególnie wysokość). To byłoby tak pokrótce. Dla mnie jedynym mankamentem jest dość twardy pałąk, potrafiący uciskać sklepienie czaszki i musiałem trochę zmieniać jego pozycje, jak dłużej słuchałem.

 

Ogólnie dobre słuchawki i trochę mnie dziwi brak większego zainteresowania nimi, szczególnie, że cena jest na nie jest teraz bardzo dobra, a jakość wykonania świetna. Robią świetne wrażenie od samego otwarcia pudełka, z którego się wysuwają.

 

20210626_194047.jpg

Jak słuchawki wchodziły do sprzedaży kosztowały ok. 5100 zł. 

 

Może udałoby się przekonać ich wlasciciela do wypożyczenia za kaucją, aby je sprawdzić.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajny jest, az mi sie oczy zaswieciły. Warto sie nim zainteresowac? [mention=77945]tommir[/mention] ty masz cos z tej stajni. Co sądzisz? 
 
Edit : dobra jednak odpada - jakies przeróbki, oferta grzecznościowa, chyba bym sie bał czegos takiego kupować. Ale musze przyznac, ze jest absolutnie zjawiskowy! 

Chyba tylko zasilanie zmieniane na 230 i to u Jeffa, czyli producenta. Wiec tego akurat nie ma się co obawiać. Jeśli szukasz tranzystora o bardzo dużej mocy mogącego zabrzmieć jak lampa ;) to jak najbardziej. Gdyby nie inne plany zapowe sam bym rozwazyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trauma dzięki za informację!👍 W takiej cenie rzeczywiście grzechem byłoby nie brać tych słuchawek, chociaż ta też nie jest zła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dj1978 napisał:

Wygląda jak prostownik do akumulatorów z gałką od pralki Frani. Z tego powodu zapewne ogłoszeniodawca aż dziewięć razy zapewnił co to jest używając słowa "wzmacniacz".

Montaż gniazd typowy dla diy, a do tego ta błyszcząca obudowa (akryl?) oraz ranty a'la łuczki  kolumny w domkach nowobogackich na wsiach; na kilometr wali alliexpresem... No sorry, wiemy że to DIY, ale jednak przy skoku na 7000$ (czy tam 15000$ w level2) chyba można już wymagać jakiejś ogłady dizajnerskiej?

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to ma 25W@32 ohm więc plenary wysteruje pewnie przez wszystkie przypadki a i jeszcze rosą transjentów brzmienie okraszy niczym letnia mrzawka. 

 

Co do wyglądu to w DIY pewnie jak ze sztuką - im bardziej porąbany dizajn tym lepiej. Mi się nawet podoba choć nie tak jak Ultrasone Volcano. Za to ta gałka przypomina mi wzmaka którego miałem dawno temu -> Q-Audio @Darkul montowanego metodą point2point. Pamiętam że do zestawu miałem super daczka na 2xPCM61 by Piotrek608 i tak pędziłem Mad Dogi MrSpeakersa. O jak to grało! 

 

Po kiego to sprzedałem? 

 

@Tytus1988@Traumate Technicsy to ciekawy przypadek. Pomimo pozytywnej recki Piotra Ryki raczej nie zdobyły u nas uznania, na hedfaju swego czasu przeczytałem wszystko o nich i pozytywnej opinii -> podobnie jak pochwalnej recki zagranicą - ze świecą szukać. U nas @szwagierosłuchał zdaje się krótko na jakimś AVS i polecał. Widać to za mało w czasach w których na rynku puszek od zatrzęsienia, a jak jakiś lider opinii nie zrobi konkretnego hajpu to pozamiatane. Recenzja i opinie przyrównujące je do innego "niewypału" ATH-W5000 (przynajmniej sądząc po niektórych recenzjach) pewnie też nie pomagają. 

 

Ja się nimi interesowałem i miałem brać swego czasu nówki jak były po 2500 (ze dwa takie momenty były), ale jednak odpuściłem. Cena 1250 wydaje mi się mimo wszystko nierealna choć na szybko znalazłem je za 1450 około w licytacji rok temu. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron @audionanik

 

Rzecz gustu, mi się on akurat bardzo podoba (ten z linka powyżej) w przeciwienstwie np. do wszystkich dizajnerskich Chordów :) No i mieszkam na wsi, gdzie obok na polu się pasą barany i krowy, więc tym bardziej by mi pasował :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Wygląda jak prostownik do akumulatorów z gałką od pralki Frani. Z tego powodu zapewne ogłoszeniodawca aż dziewięć razy zapewnił co to jest używając słowa "wzmacniacz".

🤣

Dla mnie taki brzydki to nie jest. Niektóre fikuśne fabryczne są dla mnie brzydsze. Estetą nie jestem i wygląd nie dodaje mi +1 do dźwięku.

 

49 minut temu, Undertaker napisał:

Ale za to ma 25W@32 ohm więc plenary wysteruje pewnie przez wszystkie przypadki a i jeszcze rosą transjentów brzmienie okraszy niczym letnia mrzawka. 

 

🤣

 

 

49 minut temu, Undertaker napisał:

 Cena 1250 wydaje mi się mimo wszystko nierealna choć na szybko znalazłem je za 1450 około w licytacji rok temu. 

Realna, widziałem, chyba w czerwcu, na allegro. Właśnie nieco ponad 1000 (nie pamiętałem dokładnie) i zastanawiałem się cóż to, ale nie chciało mi się sprawdzać. A krótko potem widziałem tutaj.

O jednak w maju, szybko leci te czas, który nie istnieje.

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Well Audio Headtrip II. Moc wyjściowa to: 50W @ 8ohm, 25W @ 32ohm" szok.gif  

Toż to spokojnie większość kolumn napędzi. Są na świecie aż tak złe słuchawki, które czegoś takiego wymagają?

 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafacio napisał:

"Well Audio Headtrip II. Moc wyjściowa to: 50W @ 8ohm, 25W @ 32ohm" szok.gif  

Toż to spokojnie większość kolumn napędzi. Są na świecie aż tak złe słuchawki, które czegoś takiego wymagają?

 

Zmień płytę.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Wygląda jak prostownik do akumulatorów z gałką od pralki Frani. Z tego powodu zapewne ogłoszeniodawca aż dziewięć razy zapewnił co to jest używając słowa "wzmacniacz".

Montaż gniazd typowy dla diy, a do tego ta błyszcząca obudowa (akryl?) oraz ranty a'la łuczki  kolumny w domkach nowobogackich na wsiach; na kilometr wali alliexpresem... No sorry, wiemy że to DIY, ale jednak przy skoku na 7000$ (czy tam 15000$ w level2) chyba można już wymagać jakiejś ogłady dizajnerskiej?

Mnie najbardziej urzekł wyłącznik.

Edytowane przez majkel
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności