Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Wisting napisał:

Przedsprzedaż Smartfona Sony Xperia 10 III ze słuchawkami Sony WH-CH710N gratis (słuchawki o wartości 399zł)

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-sony-xperia-10-iii-6-128gb-6-5g-czarny-xqbt52c2b-eeac

Myślisz, że ten sprzęt jest warty uwagi? Akurat szukam czegoś z jak najlepszym aparatem (szybkość procesorów i ilość RAM-u jest już dla mnie od dawna wystarczająca) oraz teleobiektywem i celowałem raczej w Huawei/Honor P20/P30 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

 

"Upon full payment, delivery will be in three months."

 

Jak na massdropie, zapomnisz że kupiłeś zanim przyjdą :D

 

A tak serio to przynajmniej uczciwie napisali że to Anole VX w wersji jubiler edition z diamentami i złotem więc wiadomo za co pozostałe 9,5tys $. Jakiś szejk czy inny chiński nouveau riche się skusi na kilka sztuk.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, capriIII napisał:

Jeśli w idealnym stanie to do zaakceptowania, choć dałoby się dostać V2 w tych przedziałach. Tylko taki plus, że nie trzeba się bawić w paypale czy ryzyko wpłaty komuś z headfi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Słuchawki po gwarancji, można je ulepszyć na stronie Hifiman do wersji V2 lub Se.

Ciekawe ile taka przyjemność kosztuje?

1 minutę temu, adriano2510 napisał:

Jeśli w idealnym stanie to do zaakceptowania, choć dałoby się dostać V2 w tych przedziałach. Tylko taki plus, że nie trzeba się bawić w paypale czy ryzyko wpłaty komuś z headfi.

Na headfi już kupowałem trochę sprzętu i jakoś bezpieczniej czuję się kupując tam niż np na olx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Ciekawe ile taka przyjemność kosztuje?

Na headfi już kupowałem trochę sprzętu i jakoś bezpieczniej czuję się kupując tam niż np na olx.

Ja też :D ale przy takich kwotach można się bujnąć autem osobiście odebrać albo za pobraniem wziąć.

Na stronie Hifimana jest, z V1 do SE wychodzi 1500 dolców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał:

Ciekawe ile taka przyjemność kosztuje?

Za upgrade z v2 na se placilem 1000 zielonych. Za przeskok z v1 z tego co pamietam jest kilka stów więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, capriIII napisał:

W opisie sprzedającego wyczuwam niechęć do podzielenia się szczerym faktem iż stare pady poszły na śmietnik i kupił nowe od wersji V2. W wersji V1 były z welurkiem. Opaska skórzana wypocona na środku. Na pewno są solidnie wygrzane :)

Bez odsłuchów też bym wolał dozbierać do używek HEKSE. W Dojczlandzie stosunkowo często się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Coś nie wchodzi.
image.png

Gdy wszedłem incognito na przeglądarce to wszedł, ale cena taka sobie dalej.
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD650. Golaski ale może jeszcze idzie zejść w dół choć cena wyjściowa z nowymi gąbkami spoko :
https://www.olx.pl/d/oferta/sennheiser-hd650-made-in-ireland-CID99-IDK3kh6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności