Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Undertaker napisał:

@espe0Ktoś je u nas mocno zjechał na premierę, choć nicka nie pamiętam :P  

Oj tam od razu mocno, trochę po nich pojechałem, ale to praktycznie po każdych jadę, które nie wpasowują się w mój gust. 😉 Obiektywnie X3 złe nie są, lecz szału też nie robią. Pamiętam, że nie podobało mi się to, że Philips poszedł w stronę jasności, klasycznie przy takim zabiegu tracąc bezpieczne i miękkie brzmienia, podobny myk zrobił Sennheiser z HD58X/660s. ;)

24 minuty temu, Palpatine napisał:

X2 są świetne w swojej cenie - może drażnić lekko cyfrowa góra i pady ze szmatexu, X3 to podobno lekkie, eteryczne granie

Welurowe pady to rewelacja w X1/X2, ja je uwielbiam, są przyjemne, miękkie, a całe słuchawki stabilnie trzymają się głowy, pasek nagłowny też petarda, zero zmęczenia po długim użytkowaniu. X2 i X3 podobnie się zachowują w górze pasma, ale basu jest mniej w X3. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, neonlight napisał:

\Welurowe pady to rewelacja w X1/X2

Ja ich nie lubiłem, przypominały mi ceratę. Przy zaroście powodowały podrażnienia ;) Co więcej wszystko się do nich przyklejało. Miałem wrażenie, że są wykonane z najtańszych możliwych materiałów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Palpatine napisał:

Ja ich nie lubiłem, przypominały mi ceratę

Ale jak, co, gdzie? Jaka cerata, przecież to gruby welur, to zupełnie inne materiały są? :) Ja też mam zarost i zero podrażnień, nawet nie mogę sobie wyobrazić tego, jak miękki, wręcz pluszowy materiał, może podrażniać skórę. :)

 

Heh.. ja mam wrażenie, że gdybym miał te słuchawki dostatecznie długo 😋, to by mnie "przeżyły", tak solidne wrażenie sprawiają. :)

 

Ale rozumiem, każdy jest inny i szanuję Twoją opinię. ✌😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, neonlight napisał:

Heh.. ja mam wrażenie, że gdybym miał te słuchawki dostatecznie długo 😋, to by mnie "przeżyły", tak solidne wrażenie sprawiają. :)

No nie, aż tak solidne to nie są. Pierwsza sprawa to łamiące się bolce trzymające muszlę do pałąka - naprawiałem już w 3 egzemplarzach X1/X2.

Co do padów, to niedawno trafiły do mnie mocno użytkowane X2 z rozklejonymi, na szczęście dało się zeszyć i po wypraniu są (prawie) jak nowe.  W opasce gumka naciągająca mocno rozciągnięta, lakier na metalowych elementach zaczyna się łuszczyć, zwłaszcza na narożach, gdzie na dotykanie najbardziej narażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

To tak jak z niebem i piekłem. W niebie lepszy klimat, za to w piekle lepsze towarzystwo. 

Adolf Hitler, Józef Stalin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności