Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K812 z dobrego, sprawdzonego źródła za 2200 zł z możliwością negocjacji ceny. 

 

https://www.olx.pl/oferta/akg-k812-sluchawki-CID99-IDJLaR2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iboodzie Huawei FreeBuds Studio ANC za 599,95 pln. W tej cenie brać bo warto

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest od niedawna na forum i o tym nie wiedział. Teraz na pewno będzie. Aby było wszystko prawidłowo z własnej strony polecam zarówno wspomniane świetne słuchawki, jak i samego bardzo miłego, uczciwego ich Sprzedawcę🥇👍 

 

https://www.olx.pl/oferta/dharma-d1000-enigmacoustics-CID99-IDJm680.html

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie a posiadam je od lutego, na bardzo przyzwoitym poziomie. Możesz zapytać @Lord Raydenma moje na odsłuchach. Wygodą biją większość słuchawek, po 5 minutach od założenia zapominasz że masz słuchawki na głowie. ANC ma dwa poziomy-ANC i ANC z nasluchem plus przez aplikację można wybrać tylko nasłuch ludzkiego głosu. I do tego bardzo przyzwoita izolacja bierna. Dźwiękowo lepsze od Sony XM1000M3.  Wykonanie i wygoda to raczej nie warto porównywać, bo wtedy Sony by musiało kosztować 300 pln przy tej cenie Huawei 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie a posiadam je od lutego, na bardzo przyzwoitym poziomie. Możesz zapytać [mention=33077]Lord Rayden[/mention]ma moje na odsłuchach. Wygodą biją większość słuchawek, po 5 minutach od założenia zapominasz że masz słuchawki na głowie. ANC ma dwa poziomy-ANC i ANC z nasluchem plus przez aplikację można wybrać tylko nasłuch ludzkiego głosu. I do tego bardzo przyzwoita izolacja bierna. Dźwiękowo lepsze od Sony XM1000M3.  Wykonanie i wygoda to raczej nie warto porównywać, bo wtedy Sony by musiało kosztować 300 pln przy tej cenie Huawei 
Jak to gra? Jest gdzieś "rzetelna" recenzja brzmienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czytam co najmniej 3-4 testy. I wtedy wybieram. A te Huawei w cenie 600 pln nie mają konkurencji. Wygoda jest nieporównywalna. Mimo wcale nie najmniejszej wagi mają bardzo dobrze rozplanowaną konstrukcje. W każdym teście też na to zwracają uwagę. Mimo braku możliwości wykorzystania najlepszego kodeka (nie mam telefonu Huawei) to po AAC grają bardzo dobrze, wg mnie jakość dźwięku w stosunku do Sony 1000XM 3 po LDAC jest słabsza, bardziej zamulona 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek dobrze pisze. Huawei mają bdb ANC. Trzeba użyć aplikacji do włączenia. Dźwiękowo rozrywkowe, cieplejsze ale nie zamulone. Bardzo wygodne. Szkoda że pożydzili (poszkocili) na kodekach bo mam wraźenie, że z aptX HD grałyby jeszcze lepiej. Ale i tak tu wystarczy. Sprzęt na ulicę, do środków transportu. Lepsze niż Meizu HD60, które miałem . 600 cena właściwa. Jasne, że 500 byłoby lepiej :) ale wiadomo - szkoccy przodkowie zawsze powiedzą "nie mogłeś taniej ?" 😁

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam czegoś na dodatek do P7W i Momentum 3 BT - to jest brzmienie, które mi się podoba. ANC mnie zupełnie nie kręci - ma grać jak najlepiej, cieplej i energetycznie - większość testów koncentruje się na sprawach, które są mi obojętne (rozmowy, mikrofon, ANC) - dla mnie ma dobrze grać z Tidala, być wygodne i nie rozpadać się w rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, RIH napisał:

Ja szukam czegoś na dodatek do P7W i Momentum 3 BT - to jest brzmienie, które mi się podoba. ANC mnie zupełnie nie kręci - ma grać jak najlepiej, cieplej i energetycznie - większość testów koncentruje się na sprawach, które są mi obojętne (rozmowy, mikrofon, ANC) - dla mnie ma dobrze grać z Tidala, być wygodne i nie rozpadać się w rękach emoji6.png
 

Tak, zauważyłem że testerzy dużo poświęcają miejsca na sprawy pozadżwiękowe. O dźwięku nie piszą bo się na tym nie znają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności