Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Bez urazy dla ewentualnych posiadaczy, ale to naprawdę wygląda jak coś wyjętego ze śmietnika :)

A to kable mają wyglądać czy grać?

Miałem ten ic u siebie przez dłuższy czas i jest rewelacyjny. Czy wart swojej ceny? Katalogowej moim zdaniem nie ale za połowę tej ceny serio bym się zastanowił :))

Dobrze, że mnie nie stać hehe.

Z resztą śmiejecie się z ic za 9 tysi a tu niektórzy mają słuchawki dwa razy droższe, ot takie hobby i trzeba się z tym pogodzić. Za top trzeba niestety zapłacić a ten kabel jest topowy i już.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-denon-ah-d7000-CID99-IDJkh2j.html

Dobra cena. Aczkolwiek pady nie są oryginalne i widać, że z kablem były jakieś kombinacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cpu1 napisał:

Sony WH-1000XM3 w ładnym stanie i realnej cenie :
https://www.olx.pl/d/oferta/sony-wh-1000xm3-sluchawki-gwarancja-CID99-IDIuThe.html#0abe6533f1

 

TWS WF-1000XM3 też są :

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sony-wf-1000xm3-czarne-CID99-IDJjLvU.html#8779e2c032

dla fanów dobrego ANC, żywotnej baterii ... i fanów Sony XM3 ;)

O dziwo udało się dodzwonić do Pana ale oferuje tylko wysyłkę po przedpłacie mimo, że na codzień jestem w Gdańsku

19 godzin temu, cpu1 napisał:

Sony WH-1000XM3 w ładnym stanie i realnej cenie :
https://www.olx.pl/d/oferta/sony-wh-1000xm3-sluchawki-gwarancja-CID99-IDIuThe.html#0abe6533f1

 

TWS WF-1000XM3 też są :

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sony-wf-1000xm3-czarne-CID99-IDJjLvU.html#8779e2c032

dla fanów dobrego ANC, żywotnej baterii ... i fanów Sony XM3 ;)

O dziwo udało się dodzwonić do Pana ale oferuje tylko wysyłkę po przedpłacie mimo, że na codzień jestem w Gdańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirki sorry, że tutaj pytam.Czy możecie sprawdzić czy macie u siebie na allegro komentarze sprzed roku? u mnie wszystkie pozytywne komentarze sprzed roku znikły.Co jest grane? miałem ich 15, mam 9 czyli 6 komentów wcieło.Czy możecie zobaczyć jak u was to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deftones9 napisał:

Mirki sorry, że tutaj pytam.Czy możecie sprawdzić czy macie u siebie na allegro komentarze sprzed roku? u mnie wszystkie pozytywne komentarze sprzed roku znikły.Co jest grane? miałem ich 15, mam 9 czyli 6 komentów wcieło.Czy możecie zobaczyć jak u was to wygląda?

To chyba jest normalne, starsze niż rok prawdopodobnie znikają, te pozytywne jak i te negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wegiel21 napisał:

To chyba jest normalne, starsze niż rok prawdopodobnie znikają, te pozytywne jak i te negatywne.

Dokładnie tak jest, żeby jak zapobiegać piętnowaniu wtop z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUCKtycznie... ale badziew.Po to pracujemy na swoją opinie by była ona co roku resetowana?

 

edit: z tymi negatywami to w sumie racja chociaż ich nie mam :D Ok moje posty można usunąć

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deftones9 napisał:

FUCKtycznie... ale badziew.Po to pracujemy na swoją opinie by była ona co roku resetowana?

To jest chora praktyka allegro. Sam wiem z doświadczenia że sprzedawca ktory mial 96 negatywów po 3 mc miał ich już 43 i dostał tytuł super sprzedawcy 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, to jest jednak poroniony w cholere pomysł.Powiedzmy że w ciągu roku sprzedam 6 przedmiotów,. otrzymam z tego tytułu 6 pozytywów by w następnym roku nic już nie sprzedać a moje poprzednie pozytywy znikną.I jeśli będe chciał sprzedać coś za dwa lata to kupujący nie ma o mnie żadnej wiedzy bo nie mam komentarzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deftones9 napisał:

Racja, to jest jednak poroniony w cholere pomysł.Powiedzmy że w ciągu roku sprzedam 6 przedmiotów,. otrzymam z tego tytułu 6 pozytywów by w następnym roku nic już nie sprzedać a moje poprzednie pozytywy znikną.I jeśli będe chciał sprzedać coś za dwa lata to kupujący nie ma o mnie żadnej wiedzy bo nie mam komentarzy.

 

Jak nie chcesz żeby komentarze Ci znikały po roku to wystawiaj na allegro lokalnie bo tam nie ma w ogóle komentarzy to nie ma co znikać :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deftones9 napisał:

Racja, to jest jednak poroniony w cholere pomysł.Powiedzmy że w ciągu roku sprzedam 6 przedmiotów,. otrzymam z tego tytułu 6 pozytywów by w następnym roku nic już nie sprzedać a moje poprzednie pozytywy znikną.I jeśli będe chciał sprzedać coś za dwa lata to kupujący nie ma o mnie żadnej wiedzy bo nie mam komentarzy.

Allegro to teraz bardziej hub dla podmiotów gospodarczych niż prywatnych użytkowników. Dla tych drugich otworzyli allegro lokalnie, gdzie (chyba) nie ma komentarzy, więc problem znika, a w przeciwieństwie do OLXa jest też jakaś ochrona kupujących. Wracając do sklepów, to w ich przypadku dużo może się zmienić w ciągu roku, więc uważam, że taki czas życia komentarzy ma sens.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na slaregro od początku istnienia - ich, miałem kilka tysięcy transakcji i super łopinię

 

jak kiedyś mi zniknęli moją extra reputację... to jazniknąłem ich i przez lata kupiłem kilka rzeczy...

 

tak trzeba żyć :)

 

i gdyby wszyscy tak zrobili, to by się nauczyli w 5 minut, że nasze komentarze są nasze

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mykupyku napisał:

byłem na slaregro od początku istnienia - ich, miałem kilka tysięcy transakcji i super łopinię

 

jak kiedyś mi zniknęli moją extra reputację... to jazniknąłem ich i przez lata kupiłem kilka rzeczy...

 

tak trzeba żyć :)

 

i gdyby wszyscy tak zrobili, to by się nauczyli w 5 minut, że nasze komentarze są nasze

Ja na allegro uzbierałem komentarzy coś w okolicy 500-600. I znikło wsio jak każdemu. Mimo wszystko nie wycofałem się bo od wprowadzenia allegro smart kupuję praktycznie wszystko via allegro bo wychodzi najszybciej i najtaniej.

Prosty przykład:

Skalnik.pl - butelka Nalgene 1L - 48 + KW (8-15zł)

allegro.pl -> sklep ten sam -> butelka ta sama -> 48zł i wysyłka free.

Uzależniające aczkolwiek w samym zeszłym roku wg allegro oszczędziłem 600zł na kosztach wysyłki po cenach allegro.

Wiadomo, że COVID itp ale ja nadal przed kupnem szukam możliwie najtańszej opcji na dany przedmiot i allegro w 90% przypadków wygrywa - najzwyczajniej w świecie nie lubię przepłacać.

Druga sprawa to fakt, że niejako allegro przymusza do posiadania towaru cały czas na stanie i sprzedawcy żeby utrzymać dobry rating sprężają się pięknie żeby zamówienie realizować na jednej nodze

Trzecie: Paczkomaty za free i zwroty za free bez zbędnego kombinowania. Rzadko kiedy używam ale nawet na tym polu allegro wygrywa bo kasa wraca najszybciej i wymaga to najmniej formalności.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro kupon 20 zł na zakupy od MWZ 50 zł - dla klientów bez zakupów lub powracających po 180 dniach. Trwa do 11 kwietnia 2021

https://www.pepper.pl/promocje/allegro-kupon-20-zl-na-zakupy-od-mwz-50-zl-dla-klientow-bez-zakupow-lub-powracajacych-po-12-miesiacach-od-10-do-12-marca-370945

 

Jest jeszcze promo Allegro Smart! 12 msc za 0 zł (max 5 paczek miesięcznie)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dharma D1000 Enigma Acoustic w dobrej cenie, od zaufanej osoby z możliwością negocjacji ceny do 3000 złotych plus przesyłka. Miałem możliwość ich sprawdzenia od @JanSobWwa, w 100% sprawne, ładne, świetne dźwiękowo. Polecam!👍

 

https://www.olx.pl/oferta/dharma-d1000-enigmacoustics-CID99-IDJm680.html

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2021 o 23:12, Tytus1988 napisał:

Dharma D1000 Enigma Acoustic w dobrej cenie, od zaufanej osoby z możliwością negocjacji ceny do 3000 złotych plus przesyłka. Miałem możliwość ich sprawdzenia od @JanSobWwa, w 100% sprawne, ładne, świetne dźwiękowo. Polecam!👍

 

https://www.olx.pl/oferta/dharma-d1000-enigmacoustics-CID99-IDJm680.html

Jakbym nie miał swoich to bym łykał :)

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrewek przyznaję, że słuchawki są wyjątkowe sonicznie (taki jest chociażby charakter ich sopranów za sprawą przetwornika elektretowego) i jeśli jest okazja dokonania ich zakupu w takiej cenie, jak najbardziej warto. Gdyby nie miał K1000, nabyłbym Dharmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności