Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Hustler napisał:

Nie za dobrze mają w tej Ameryce? :lol:

Tanie produkty vs (bardzo) wieloletnie kredyty studenckie, zanik klasy średniej, skutki kryzysów finansowych, skutki napięć etnicznych i duże problemy urbanistyczno-mieszkaniowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Tanie produkty vs (bardzo) wieloletnie kredyty studenckie, zanik klasy średniej, skutki kryzysów finansowych, skutki napięć etnicznych i duże problemy urbanistyczno-mieszkaniowe ;)

Nie to co w naszym raju, mlekiem i miodem płynącym 😁 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hustler napisał:

Nie za dobrze mają w tej Ameryce? :lol:

Wysyłają do Polski, jeśli nie to można skorzystać ze skrytki pocztowej np. plus express. Sam tak zamawiałem z Adoramy 2 pary słuchawek.

 

Możliwe, że z obniżką jest częściowo związany nadchodzący nowy model: etymotic Evo. Chociaż moim zdaniem nowy model pójdzie w górę z ceną dość mocno.

Screenshot_20210313-160351.jpg

Edytowane przez Damix
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/sony-walkman-nw-a-45-CID99-IDIV7Yz.html

 

 

Sony nw-a45 za 2 stówki. 

 

Sprzedaję świeżak. 

 

Dlatego lepiej się przejechać i osobiście zobaczyć. 

Lokalizacja :Warszawa, Wola 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, coolmen77 napisał:

wysyłka ponad 70$, da się taniej?

Tak jak mówiłem, trzeba skorzystać z pośrednika (skrytki pocztowej). Wtedy z Adorama jest darmowa wysyłka w USA. A ze skrytki to już zależy od firmy i metody. W Plus Express ok 20-25$ za paczkę drogą morską.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeos.pl startuje z wiosenną promocją

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc to świetny czas na promocję w sklepie Audeos :)

 
proxy?sig=fc3f866abe421bf39e7f4127b3f9a4

Tylko do końca marca 2021 roku rewelacyjne produkty dostępne są w niższych cenach. W ramach “Wiosennej promocji” przeceniamy popularne modele, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Wśród wyselekcjonowanych produktów znalazły się:

Promocja potrwa do 31 marca 2021 lub wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Pełna lista produktów objętych promocją: https://audeos.pl/pl/promotions

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, _salgado_ said:

Focal Clear znów na promce w niektórych sklepach (5.5k). Choć to wciąż nie poziom bf ale zawsze coś..

 

 

Screenshot_20210316-081559_Samsung Internet.jpg

 

Jakby ktoś pytał dlaczego to tu odpowiedź :)

 

clearmg_pageproduit_1.jpg

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, _salgado_ napisał:

Focal Clear znów na promce w niektórych sklepach (5.5k). Choć to wciąż nie poziom bf ale zawsze coś..

 

 

Screenshot_20210316-081559_Samsung Internet.jpg

 

Został mi jeden fabrycznie zaplombowany egzemplarz tego modelu. Jeżeli ktoś się za nimi rozgląda to zapraszam na priv może jeszcze na dobrą flaszkę urwiemy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wypadają w porównaniu, ale wersja profesjonalna w mp3store 200zł taniej wychodzi, a gdzieś wyczytałem, że z lepszymi kablami jest. No jedynie kolorystyka inna. 

 

Gdyby mnie było stać to bym pewnie się szarpną na wersje MG pro co ma w całości z jakiegoś tam ich materiału przetworniki przez co są jeszcze bardziej szczegółowe. 

 

 

https://mp3store.pl/sluchawki/hi-fi-studio/focal/2018230617575001322/3544054725047/focal-clear-professional

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kurop napisał:

 

Został mi jeden fabrycznie zaplombowany egzemplarz tego modelu. Jeżeli ktoś się za nimi rozgląda to zapraszam na priv może jeszcze na dobrą flaszkę urwiemy ;)

 

Mogę jedynie polecić, to świetne słuchawki! Chodziły za mną prawie rok od czasu pierwszych odsłuchów, a od kilku miesięcy jestem ich szczęśliwym posiadaczem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
No ładnie, jak pomyślę, że kupiłem swoje Spirit Professional za ułamek tej ceny...
A słuchał ktoś może Celeste?
Były w moim MP3Store parę osób słuchało. Zobacz w fanklubie Focala. Dla mnie zbyt surowe ale mogą się podobać jak ktoś lubi takie granie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, jak pomyślę, że kupiłem swoje Spirit Professional za ułamek tej ceny...
A słuchał ktoś może Celeste?
Owszem - nawet mam je właśnie na glowie/ uszach default_smile.png

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


 
Jakby ktoś pytał dlaczego to tu odpowiedź
 
clearmg_pageproduit_1.jpg
 
 
Nowe niekoniecznie oznacza lepsze. Kilka osób już twierdziło że MG Pro nie są lepsze od Clear więc może i zwykła wersja będzie krokiem w bok

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wisting napisał:

No ładnie, jak pomyślę, że kupiłem swoje Spirit Professional za ułamek tej ceny... :)

A słuchał ktoś może Celeste?

W Fanklubie Focala piszę o nich. I @kurop też.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności