Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.11.2020 o 17:14, bendezar napisał:

Jak coś to mam AD1000X - mam też ADG1X, które są wersją AD700X/900X z mikrofonem, więc jakieś tam porównanie mam.

Zdecydowanie "tysiączki" grają inaczej - jeszcze lżej, bardziej zwiewnie, mają dużo szerszą scenę, lepszą separację, przestrzeń. Ogólnie jest to bardzo napowietrzone granie. Jakbym miał zobrazować, to takie "sielskie słuchanie wiosną na łące pełnej kwiatów" :D Komfort bardzo dobry - w zasadzie na czuć, że słuchawki są na uszach. Dodatkowo dogiąłem nieco metalowy pałąk, aby poprawić przyleganie padów do głowy (opisywałem ten mod na forum Audiofanatyka). Dla mnie są to jedne z najwygodniejszych słuchawek na rynku. 


Ja jednak lubię mięso i wygar, więc... trochę mi szkoda, ale mógłbym odsprzedać AD1000X.
Stan idealny, generalnie mało używane i bardzo zadbane. Nawet ori pudło jeszcze mam ;)
Najchętniej osobiście, możemy spróbować jakiś odsłuch ogarnąć itp. Kielce.
Jak coś to zapraszam na priv.

PS. Kiedyś nawet pytałem na forum o DAC pod nie:

Ostatecznie grają z DF Cobalt, ale czuć, że "można bardziej". Tylko na ten moment to już koniec moich możliwości finansowych (już te słuchawki są poza moim zakresem, ale sięgnąłem).

Edytowane przez jurcio6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Tracer T1 TWS BT są warte 39 zet, ale tyle właśnie kosztują po obniżce w mediaexp...

 

TRACER T1 TWS BT Czarny Słuchawki dokanałowe - ceny i opinie w Media Expert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quoka to trochę podejrzany portal. Chciałem tam kupić okazyjnie tanie HE1000SE i po drugiej stronie był jakiś bot albo mocno niegramotny majfrend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic tam nie kupowałem ale cena podejrzana. Widziałem za 1300 euro, ale za 900 euro to jest więcej niż okazja. Zalatuje trochę jakimś wałkiem, no ale temat jest okazje to wklejam. Mam te słuchawki więc jeśli to byłaby prawda to okazja jest wręcz niebywała. Ale podejrzane mocno. Nie widziałem za tyle jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie rozumiem. Jak robić scam to z głową. 1700 eur i by poszły :)
A za 1100 nikt się nie nabierze

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erzetich Phobos za ok. 7300 zł (opcja kup teraz ok. 7700 zł).

 

https://www.ricardo.ch/de/a/erzetich-phobos-magnetostat.-kopfhoerer-1158327890/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Nicodem napisał:

Tego nie rozumiem. Jak robić scam to z głową. 1700 eur i by poszły :)
A za 1100 nikt się nie nabierze

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Zdziwiłbyś się bardzo jak łatwo kogokolwiek nabrać na deal życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kurop napisał:

"Obecnie brak na stanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-audeze-lcd-i4-b-stock-CID99-IDIyc7q.html

Nowiutkie LCD i4 i to w Polsce. Gwarancja 3 lata! Szczerze myślę, że to świetna oferta i okazja. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności