Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, audionanik napisał:

A co z tymi trzystu omami?:D

Może mierzył równolegle? Tak samo można tak mierzyć,, zwłaszcza na jacku, że wyjdzie 1200. :) Natomiast konkretnie ten egzemplarz zapewne dostał do środka przetworniki od HD650. Stąd to dużo pełniejsze brzmienie, czy jak to tam sprzedający opisał.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stefanbat napisał:

To jak wrzucamy ciekawostki to jeszcze jedna https://www.ebay.com/itm/224235988918

Nie wiedziałem że srebro do kabli to jak z whisky, im starsze tym lepsze, ciekawe czy było leżakowane w jakiejś specjalnej skrzyni ;) 

image.png Taki unikat...  a poglutowane kolbą do rynien.

Warto też zwrócić uwagę na okazję z naszego komisu

8B1C23CC-1F3B-4B1B-AB0C-EECCB007E507.jpeg

Naliczyłem tu powietrza za 10 000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxxmiloszxxxPytanie jak ten sprzęt gra, bo to że w środku pustawo (tam chyba jest duża obudowa po prostu) to nie byłby pierwszy taki sprzęt przecież i pewnie nie ostatni. Pytanie, ile warty są części a ile to "prowizja" konstruktora przy tej kwocie z ogłoszenia. Kiedyś z tego co wiem Mikolaj ładował drogie i egzotyczne elementy, a sam projekt Rapture 1 jakkolwiek kontrowersyjny w pewnych względach, tak jednak miał w sobie pewne ciekawe rozwiązania jak choćby samo to że Mikolaj sam sobie projektował płytki a nie robił na chińskich jak chyba wszyscy DIY-erzy w tamtym czasie (2014). 

 

Co do Beyerów T1, to już miałem swoje Ultrasy oferować (choć to bez sensu bo są najlepsze, to wiadomo nie od dziś) a tu mówicie szwindel? Too bad. :D

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.841e7c5bb6e7746dd5072466b5764796.png Taki unikat...  a poglutowane kolbą do rynien.
Warto też zwrócić uwagę na okazję z naszego komisu
8B1C23CC-1F3B-4B1B-AB0C-EECCB007E507.jpeg.e942393e1305ed62f56fed0a55a90010.jpeg
Naliczyłem tu powietrza za 10 000 zł.
Jakby wszyscy brali pod uwagę ilość napakowania elementów, która odzwierciedla to, jak gra sprzęt, to wszyscy tu na forum powinni słuchać na klockach audio-gd. Jest możliwość wypożyczenia, ja go miałem na odsłuchach i w dzisiejszych czasach pogoni za kolejnym podbijaniem cen - gra ten wzmacniacz uczciwie i nadal posiada mało popularne rozwiązania jak choćby "potencjometr". Niestety tak jak w przypadku większości sprzętów diy czy semidiy jak np. u majkela - przy odsprzedaży trzeba się liczyć z mocnym spadkiem ceny, bo inaczej nikt tego nie kupi.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, majkel napisał:

Poza tym co to za dziwna sytuacja - powstał tylko jeden egzemplarz przedseryjny? To niemożliwe, Na pewno było ich więcej, ale do tej pory nie spotkałem tych innych w sprzedaży, ani jakiegokolwiek, a przecież okazja do zarobienia na kolekcjonerach jest.

Numer 000 nie oznacza, że był tylko jeden egzemplarz. Wszystkie przeprodukcyjne mają taki sam. Podobnie robią inni producenci, np Audiotechnika. 5k bym nie dał za nie, tymbardziej, że egzemplarze przedprodykcyjne nie są dopuszczone do handlu. Dystrybutor nie ma prawa ich sprzedać jeśli trafiły do niego do opiniowania. One krążą po testerach zanim finalnie produkt trafi do sprzedaży. Prawdopodobnie ten konkretny egzemplarz został u jednego z takich jegomości "za darmo".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audials One 2021 za darmo (norm.cena ok.60$) w promocji, jeszcze kilkanaście godzin.

Gdyby ktoś potrzebował :

 

https://sharewareonsale.com/s/free-audials-one-2020-edition-100-discount

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paratykus napisał:

Audials One 2021 za darmo (norm.cena ok.60$) w promocji, jeszcze kilkanaście godzin.

Gdyby ktoś potrzebował :

 

https://sharewareonsale.com/s/free-audials-one-2020-edition-100-discount

Często jest za darmo. Podobno ciężki i słabo zoptymalizowany, ale dobrze spełniający funkcję... nawet go sprawdzę, żeby wyrobić sobie własne zdanie, dzięki ^^

Pobawiłem się chwilę i już poleciał. Imo średni ;)

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna w swojej cenie końcówka mocy, mam i polecam.

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/koncowka-mocy-mpwr-audiolab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że padów BW też mocno przybyło przez ostatnie lata... i są teraz w promocji -30%, zresztą nie tylko one...
Kolejne -10% to kod: NEWSLETTER10%OFF
https://www.brainwavzaudio.com/pages/brainwavz-earpad-guide
image.png
image.png

 

 

 

 

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności