Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałeś o ustawieniu klęcznika przed kopułą i cowieczornej modlitwie.
Oj, wiadomo o co mi chodzi :) jak z cennymi samochoami, jedni jeżdżą a inni trzymają w garażu by kiedyś sprzedać z zyskiem. Ja bym raczej słuchał, dlatego wrzuciłem tą okazję :)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MFRD napisał:

Być może okazja :)?

sony mdr-r10 za 4k USD, stan do poprawek

https://www.head-fi.org/threads/sony-mdr-r10-bass-light-versiom.951096/#post-16081854

 

Cena jest więcej niż dobra, a i tak najważniejszy w środku oryginalny przetwornik. Mam nadzieję, że się uda :) Dzięki za informację! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertakerz tym jest największy problem. Jednak mam nadzieję, że ten model będzie się u Kolegi dobrze sprawował, o ile ktoś inny go już nie uprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pady chyba też z gatunku ekskluzywnych i dźwięk nie będze taki sam jak się styrają... Choć może nie aż taka tragegia jak w legendarnych Technicsach RP-F30 czy F1 na przykład. 

Z drugiej strony biocelulozę chyba trudno zajechać? 

18 minut temu, audionanik napisał:

zostaje płacz lub modlitwa.

 

Także ten... lepiej ich nie sluchać😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dj1978 napisał:

Ktoś słuchał kiedyś R10, jak w ogóle z wygodą? Wg zdjęć mam wrażenie, że otwór na uszy w padach jest mały i wydają się płytkie...

 

Podejrzewam, że wygoda może być zbliżona do CD3000. Przetwornik jest dość blisko ucha, ale nie styka się z nim, a przestrzeń jest wystarczająca dla zwykłego ucha.

 

27 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

@Tytus1988 a już myślałem, że sam się skusisz. 

 

Przyznaję, że nie spodziewałem się od początku roku takich pokus, szczególnie po mocnym postanowieniu noworocznym, że zamykam kolekcję słuchawek... jednak jak wspominał @kartonik trzeba być twardym:) Poza tym jak znajomemu uda się kupić, to posłucham i porównam :)Najważniejsze, aby się Jemu udało, a egzemplarz dotarł cały i całkowicie sprawny. Jak się jemu nie spodobają, a mnie przypadną do gustu... pomyślę nad uwolnieniem go od nich, porzucając projekt modowania CD3000;)

 

Bioceluloza w CD3000 też liczy sobie porównywalnie dużo lat, a jeśli chodzi o oferowany dźwięk... jest bardzo dobrze na tle obecnych słuchawek do 10 tysięcy :)

 

edit: @Undertaker w tym wypadku najwięcej obaw budzi cewka, która jest bardzo cienka i chyba praktycznie niemożliwa do naprawienia. Bioceluloza również, jeśli byłyby przechowywane w nieodpowiednich warunkach oraz dużej wilgotności. 

 

@espe0 jakby się jakimś sposobem znalazły u mnie, podeślę je do Ciebie do odrestaurowania :)

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanik zgadzam się i dlatego wykluczyłem R10 z kręgu zainteresowania, szczególnie ze względu na ich ceny oscylujące w granicach około 10 tysięcy dolarów. W przypadku uszkodzenia pozostaje się właściwie tylko z obudową, zakupioną za kwotę całkiem niezłego samochodu. Można oczywiście poszukiwać driverów, w tym tych od modeli CD3k oraz CD1k, chociaż nie grają one tak głośno, jak te oryginalne, przynajmniej według purka z head-fi, który przeprowadził taki test. Znajomy zdecydował się na ryzyko, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że się jemu uda i przy okazji będę mógł ich posłuchać, może nawet u siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, espe0 napisał:

Jakby je ktoś od nas kupił to z miłą chęcią podejmę się renowacji :)

 

Sugeruje przy okazji mało inwazyjne azc uniwersalne mody polecane do wszystkich słuchawek czyli wymianę padów na brainwavz hm5, wywiercenie dziur na gniazda dla odpinanego kabla, srebrny kabel z aliexpress, przeróbka kubków na otwarte, 6 kilo fizeliny, wymiana przetworników na jakieś konkretne grado sr60 albo i minimum beyer dt990 i wtedy to ma szanse jakoś zagrać ;)

Edytowane przez Spawn
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn najbardziej zabawne jest to, że na head-fi ktoś wspominał o tym, jak jedna osoba przełożyła przetworniki Grado do obudowy Sony i była z tego zadowolona. Jednak pochodziły one z modelu HP1000 ;) 

 

Żarty żartami, jednak wracając do tematu: Sony Z1R za 1200 dolarów, z możliwością negocjacji: 

Sony Z1R Headband Headphones - Black w/ Sony Kimber Cables | eBay

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Spawn napisał:

 

Sugeruje przy okazji mało inwazyjne azc uniwersalne mody polecane do wszystkich słuchawek czyli wymianę padów na brainwavz hm5, wywiercenie dziur na gniazda dla odpinanego kabla, srebrny kabel z aliexpress, przeróbka kubków na otwarte, 6 kilo fizeliny, wymiana przetworników na jakieś konkretne grado sr60 albo i minimum beyer dt990 i wtedy to ma szanse jakoś zagrać ;)

Klient nasz Pan :P

 

... zapomniałeś dodać chińskiej flaneli na guziki na headband :P

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay do wyrwania Denon D7000 za 3350 zł z transportem... wydają się w dobrym stanie.

https://www.ebay.pl/itm/324440171560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Corvin74 napisał:

Na ebay do wyrwania Denon D7000 za 3350 zł z transportem... wydają się w dobrym stanie.

https://www.ebay.pl/itm/324440171560

Na forum były/będą za mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Corvin74 napisał:

Na ebay do wyrwania Denon D7000 za 3350 zł z transportem... wydają się w dobrym stanie.

https://www.ebay.pl/itm/324440171560

Przecież w komisie są moje, które wydają się być w stanie idealnym (minus nacięcie na pudełku) za 2500 :P Aż chyba podniosę tę cenę, miała być atrakcyjna, żeby szybciej poszło 🙄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Przecież w komisie są moje, które wydają się być w stanie idealnym (minus nacięcie na pudełku) za 2500 :P Aż chyba podniosę tę cenę, miała być atrakcyjna, żeby szybciej poszło 🙄

U nas często niższa cena = "coś musi być z tym towarem nie tak" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności