Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, leszekm napisał:

Pobrali mi pieniądze z konta. Płaciłem paypalem.

 

Co zamawiałeś ?

Jaki adres dostawy ?

 

Próbowałem kilka razy zapłacić PP (Tygr 300R), ale zawsze przekierowywało mnie do koszyka, tzn. płatność nie była realizowana.

 

Pisałem do Beyera, ale odpisali:

"Unfortunately there is no positive feedback from our department.
We cannot deliver the handset to Poland. We can only refer you to the distributor. If the distributor only offers the handset in a bundle, then the handset cannot be purchased individually".

 

Innymi słowy, doopa :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polski się nie da bezpośrednio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_m:Impacto universal.

Wskazałem paypal i od razu skierowało mnie na stronę logowania. Nie wpisywałem żadnych danych adresowych.Kilka dni temu  paypalem nie dało się zapłacić. 

Najwyżej zwrócą kasę.

Edytowane przez leszekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on tylko jego kasa, jak dotrze towar to tak będzie można powiedzieć. Na razie to tylko wyciek kasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się waham, czy warto, czy skorzystać z promocji czarnego piątku i kupić Cleary i Kann Cube... Aż już mnie brzuch boli 😕

 

A jako fan marki:

Iriver IHP120 po cf mod. Stan wizualny średni, ale cena przystępna - 399zł, choć pewnie przy odbiorze poza allegro uda się jeszcze uszczknąć kilka zł. Z kilkunastu odtwarzaczy może u mnie konkurować dopiero z C4

https://allegrolokalnie.pl/oferta/odtwarzacz-mp3-flac-iriver-ihp120-128gb-rockbox-vqx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się waham, czy warto, czy skorzystać z promocji czarnego piątku i kupić Cleary i Kann Cube... Aż już mnie brzuch boli
 
A jako fan marki:
Iriver IHP120 po cf mod. Stan wizualny średni, ale cena przystępna - 399zł, choć pewnie przy odbiorze poza allegro uda się jeszcze uszczknąć kilka zł. Z kilkunastu odtwarzaczy może u mnie konkurować dopiero z C4
https://allegrolokalnie.pl/oferta/odtwarzacz-mp3-flac-iriver-ihp120-128gb-rockbox-vqx
Nie kupuj. Za te hajsy będziesz miał na prezenty pod choinkę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

84928E9E-BBE9-4ED1-9423-9261F34414C2.thumb.jpeg.2f20610d4c6262b5b7681383f1024e33.jpeg

Z kuponem sklepu (-10$) i kodem CZAJNA5 (-5$)
 
https://a.aliexpress.com/_BP6Out
Ciekawostka, kupon sklepu zmniejszyli?
Było -10$ jest -5$
Kupon czajna5 już nie dział ale mniejsza z tym.

Wy też tak macie??

Kabooom!



2fc602e07a763156c160051d25b0dcdd.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności