Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych providentów i braku kasy, to allegro ma ofertę. Dają 4000 zł i spłata 30 dni, bądź inaczej w ratach. Jest to za free, w sumie tylko telefon trzeba mieć przy sobie. Można kupić to co jest oznaczone allegro pay i tylko do 4000 zł, tj. nie można dopłacić ze swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOPPING L30 115$ z kodem: 2020FRIDAY

Tyle kosztuje w naszej walucie:

 

Podsumowanie zamówienia

Kupon Select

Kupon AliExpress

Kod promocyjny

- 30,97 zł

Usuń

Suma

 

445,87 zł

 
Edytowane przez Broda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba_622 napisał:

Kusząca cena na Focal Clear:

 

https://allegro.pl/oferta/focal-clear-sluchawki-eisa-best-product-sd-7938064660

 

(były przez chwile za 4,5 tys., ale jak widać to była krótka promocja :D)

Już wczoraj były w tej cenie, ktoś wrzucał tę aukcję tutaj. Sprzedali dwie sztuki i chyba doszli do wniosku, że wystarczy tych promocji :D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Czy ten Black Week już się skończył,czy ja o czymś nie wiem? A może to był tylko Black Monday🤔? W tej gazetce jest, że tylko LCD-4 wyprzedane, a na stronie sklepu info że nie ma aktualnie żadnych promocji i ceny standardowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, deadman42 napisał:

Czy ten Black Week już się skończył,czy ja o czymś nie wiem? A może to był tylko Black Monday🤔? W tej gazetce jest, że tylko LCD-4 wyprzedane, a na stronie sklepu info że nie ma aktualnie żadnych promocji i ceny standardowe.

 

W tej gazetce wskazane jest, że promocja do 3 grudnia, także domyślam się, że po prostu nie zmienili tego na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka taniego kabelka zbalansowanego na miedzi:
https://pl.aliexpress.com/item/1005001326112190.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16455c0fMQjYoi

Kupiłem do Amironów i HE-4XX, wyszedł mi 82zł za 1,5m 2,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kazikson91 napisał:

Z Peppera- Sennheiser Momentum On Ear za 299 zł https://www.empik.com/sluchawki-nauszne-sennheiser-momentum-m2-oei-sennheiser,p1140413987,elektronika-p

Ktoś wie jak to się sprawuje? Czy są wygodne i warte tej ceny?

Pisaliśmy o tym kilka stron temu. Ostatecznie je kupiłem - brzmieniowo w porządku, nie jest to jakieś wybitne granie, ale fajne na miasto i czasami w domu, z dominującym basem, ale takim, który jeszcze nie niszczy całości. Gorzej z uciskiem - jak o nim nie myślę, to wytrzymuję, ale nie dałbym chyba kilku bitych godzin usiedzieć. Pewnie zależy od rozmiaru głowy i tego czy się nosi okulary - u mnie akurat oba czynniki na niekorzyść działają :) Dziwi mnie ten ucisk, że aż tak mocno jest nastawiony, pewnie gdyby dali z 30% słabiej, też by się trzymały, grały podobnie, a uszy by były lepiej dokrwione :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś nie przeszkadzają soprany typu szlifierka.

 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-audio-technica-ath-sr9-etui-9925710992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności