Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dweet napisał:

Sold out

Good day to everyone!
We understand that our members come from various countries. Hence, to cater to different needs, we decided to launch two sessions for today's Gift Card Sale, 5th Nov (GMT+8).
For those who have already purchased one, you may not do so again.
Please note that you may only use the Gift Card during our 11.11 sale period, which will occur during 9th-12th Nov, 2020 (GMT+8).
After purchasing the Gift Card, we aim to generate the discount code within 24 working hours.
The Gift Card Sale will be held at 11AM and 5PM (China Standard Time GMT+8).
While we aim to launch the sale on time, should there be any technical issues, we seek your understanding and patience.
Procedure For Gift Card Purchase:
After selecting a Gift Card and clicking "BUY IT NOW", you would have to apply the following discount codes accordingly.
For $50 Gift Card, apply the discount code: LINSOULGIFTCARD50
For $100 Gift Card, apply the discount code: LINSOULGIFTCARD100
While stocks last so all the best! 🙏

Post jest sprzed 5 godzin, nie znam się na ichnich godzinach, ale możliwe że ledwo co otworzyli i już wysprzedali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Gift Card Sale will be held at 11AM and 5PM (China Standard Time GMT+8)"

 

W chinach jest teraz 16, więc powinno być active...

 

O ich 17, czyli naszej 10 też już wszystkie 100$ poszły, zostały 50$, ale deal już taki średni, bo ich koszt to 30$. A czaiłem się na ThieAudio :(

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, waski napisał:

O co chodzi z tym spiłowaniem?

Mam, miałem ileś tam słuchawek w tym i od Apple i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić o jakie spiłowanie chłodzi. 

Miałem 2 oryginalne i jedne zamienniki słuchawek od Apple. W każdych przestał grać jeden kanał, bo jack za słabo stykał. Podłączyłem inne, ale już używane i po kilku razach to samo.

Chciałem kupić bezprzewodówki, ale jest promo na M2

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro54 napisał:

One w takiej samej cenie są w rtv euro, xkom. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gorionn napisał:

I to jest dobra cena bo u nas używka za tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nikt nam nie daje za darmo kasy, tylko ciężko na nią pracujemy, więc mamy szacunek dla pieniądza 

 

Kto poluje na Sony WH-1000 XM 4 teraz promocja - 250 PLN w Sony Center za zezłomowanie jakichkolwiek słuchawek NC 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to odtwarza muzykę (pewnie kiepsko), ale jest duża obniżka na fony Xiaomi :

https://mediamarkt.pl/lp-xiaomi-szalenstwo-cenowe?clickId=68220

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astell&Kern AK T1p, za 2200?? Opłaca się? Ostatnio był tu wrzucany link do forum audiostereo. Warto iść w te słuchawki? ogółem podobało mi się brzmienie dt1990, więc może jest to coś lepszego.

 

Edytowane przez Majkip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności