Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, neonlight napisał:

Zalecam ostrożność, konto z października...

Edytowane przez music hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Hustler napisał:

Jak ktoś szuka tanich słuchawek to wydaje się być dobra oferta na AKG M220 PRO z welurowymi padami:

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-akg-m220-pro-stan-idealny-komplet-pady-od-dt990-CID99-IDH5qYr.html#5debb0a4c4

Dzięki, zarezerwowane :) 
Jeśli ktoś też ich szuka to prawdopodobnie puszczę je dalej, dla forumowiczów w tej samej cenie lub rozmyślę się do środy, gdy przypomnę sobie ich ergonomię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, music hunter napisał:

Dzięki, zarezerwowane :) 
Jeśli ktoś też ich szuka to prawdopodobnie puszczę je dalej, dla forumowiczów w tej samej cenie lub rozmyślę się do środy, gdy przypomnę sobie ich ergonomię.

 

One są genialnie wygodne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dweet napisał:

 

One są genialnie wygodne!

Dla mnie wszystko co nie jest dokami jest niewygodne :P Jedynie Philipsy SHP9500 były dla mnie idealne.

Magnetofon z paskami do wymiany. Jest to sony ES w przebraniu. Wisi już dość długo, wiec radzę sprawdzić osobiście.
https://www.olx.pl/oferta/sony-tc-wr665s-magnetofon-deck-dolby-s-CID99-IDG9sg3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał:

Wiszą ponad pół roku na pewno. Niby nowe, ale sprzedający nie ma dowody zakupu, co jest dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Compton napisał:

Dodatkowo na zapytanie o rabat przy odbiorze osobistym cisza.

Olałem go, jak on mnie i kupiłem drożej, ale pewniej z polską gwarancją.

Facet sprzedaje je już ponad 6 mc jak nie 9... Cena ich się waha od 1950 do 2499 zł. Facet mało kontaktowy, mało wie skąd je ma lub mówi że 2 szt na prezent dostał :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, music hunter napisał:

Dzięki, zarezerwowane :) 
Jeśli ktoś też ich szuka to prawdopodobnie puszczę je dalej, dla forumowiczów w tej samej cenie lub rozmyślę się do środy, gdy przypomnę sobie ich ergonomię.

Nie ma sprawy, to są naprawdę fajne słuchawki - miałem je dość długo, ale zaprzyjaźniliśmy się dopiero po wymianie oryginalnych skórek na welury.

 

@Damix@Compton@wegiel21 To chyba ten model Beyerdynamiców jest jakiś przeklęty, bo podobna sytuacja była z ogłoszeniem z audiostereo, które też się już parę razy przewijało przez ten wątek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hustler napisał:

Nie ma sprawy, to są naprawdę fajne słuchawki - miałem je dość długo, ale zaprzyjaźniliśmy się dopiero po wymianie oryginalnych skórek na welury.

 

@Damix@Compton@wegiel21 To chyba ten model Beyerdynamiców jest jakiś przeklęty, bo podobna sytuacja była z ogłoszeniem z audiostereo, które też się już parę razy przewijało przez ten wątek. ;)

O tym przypadku z audiostereo też pisałem. Byłem w trójmieście i chciałem je odebrać osobiście, na co sprzedający nie wyraził zgody. W takiej sytuacji transakcja na odległość oczywiście nie doszła do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tę osobę chodzi.

Ja handlując tu na forum od kilku lat przyzwyczaiłem się do pewnego poziomu, poniżej którego nie chciałbym już schodzić a wszelkie odstępstwa od tego traktowane są przez mnie jako próbę manipulacji, co oczywiście nie do końca może mieć miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wegiel21 napisał:

Facet sprzedaje je już ponad 6 mc jak nie 9... Cena ich się waha od 1950 do 2499 zł. Facet mało kontaktowy, mało wie skąd je ma lub mówi że 2 szt na prezent dostał :)

 

 

Taką samą informację dostałem. Dla mnie co najmniej dziwne tłumaczenie. Może to jakieś refuby, które dostał taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 19:33, prolim napisał:

 

Szkoda z tą przesyłką, szczególnie, że to już nowy wypust i bi-flange... ~265 PLN za tak genialne słuchawki 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 20:28, Damix napisał:

Taką samą informację dostałem. Dla mnie co najmniej dziwne tłumaczenie. Może to jakieś refuby, które dostał taniej.

ten typ miał je już na allegro, zarówno na allegro jak i olx ta sama gadka.Na allegro ktoś go zgłosił i mu usuneli chyba

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.head-fi.org/threads/headamp-gs-x-mrk2-2016.945715/
Jakby się komuś udało ominąć VAT to świetna okazja!
Voltage 115

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.wildberries.eu/catalog/11012571/detail.aspx?size=35189414

 

HD600 za 988,52 zł z wysyłką InPost.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności