Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi



If you chose Priority service: All tax and duty paid by Hifigo


Ja bym zapytał ich dokładnie jak to wygląda, bo nie wydaje mi się, żeby dopłacali do interesu. A jeśli opłacają podatki na podstawie zaniżonej wartości, to i tak masz dużą szansę na kontrolę i wtedy musisz udowodnić UC ile faktycznie zapłaciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utaxo BT znowu dostępne za 19.99eu
https://www.amazon.de/dp/B07VGPGNBF/?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

Sam bym wziął, ale że nie wiem po co to się wstrzymam. :P Chyba dobre na prezent dla kogoś. ;)

@Jaro54 może coś więcej chyba powiedzieć. W Polskich sklepach pod inną marką za 350-400zł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i Utaxo i Boltune

Spoko słuchawki mają mega silny sygnał, zostawiłem telefon na 2 piętrze i wyszedłem z domu na ogród - wciąż mogłem rozmawiac.

Grają lepiej z włączonym anc - to dla mnie wada. Ale za takie pieniądze? Wykonanie jest 100/10

Na prezent idealne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FranticPhil napisał:

Ja mam i Utaxo i Boltune emoji846.png

...
Grają lepiej z włączonym anc - to dla mnie wada.

 

A które Boltune? Moje bt-bh011 z anc grają bardziej jak słuchawka telefoniczna. Ich anc to dla mnie tak gadżet, który być może przydałby się np. w pociągu, aby wyciszyć hałasy ...i słuchać szumu słuchawek na włączonym ANC :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A które Boltune? Moje bt-bh011 z anc grają bardziej jak słuchawka telefoniczna. Ich anc to dla mnie tak gadżet, który być może przydałby się np. w pociągu, aby wyciszyć hałasy ...i słuchać szumu słuchawek na włączonym ANC  

Właśnie 011. U mnie z kolei bez anc brzmią mocno z tyłu, środek schowany, bas lekko zmulony. Włączam anc i grają porządnie.
Może masz jakiś wadliwy egzemplarz? (albo ja wyjątkowo dobry)

No i sam anc u mnie też szumi, ale w porównaniu z hałasami z zewnątrz to wg mnie działa dobrze


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FranticPhil napisał:

Właśnie 011. U mnie z kolei bez anc brzmią mocno z tyłu, środek schowany, bas lekko zmulony. Włączam anc i grają porządnie.
Może masz jakiś wadliwy egzemplarz? (albo ja wyjątkowo dobry)

Podejrzewam, że po prostu wolimy co innego. Grają dosyć ciasno, ale przynajmniej jest bas w filmach (bez anc), a tylko w tym celu je kupiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, FranticPhil napisał:


Właśnie 011. U mnie z kolei bez anc brzmią mocno z tyłu, środek schowany, bas lekko zmulony. Włączam anc i grają porządnie.

 

U mnie jest dokładnie tak samo, ale mi granie z anc bardziej się podoba, bo jest mniej nachalne. Niemniej i tak musiałem im nadać lekkie eq aby uspokoić bas i górę i wyrównać całość prezentacji.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo BT-BH011 dobrze grają z jaśniejszymi źródłami. Zbyt ciepłe źródło może spowodować,że będą niesłuchalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, valgir napisał:

DAC z dobrymi recenzjami na hi-fi.org w cenie jak z Chin:

 

https://allegro.pl/oferta/tempotec-sonata-hd-pro-dac-usb-usb-c-pc-iphone-9814163715

 

Sprzęt dobry, ale cenowo żadna okazja. 

Smsl sp200 1050zł

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wzmacniacz-sluchawkowy-smsl-sp200-technologia-thx

 

Cena może rekordów nie bije ale dalej przyzwoita jak na prawie nowego ze sklepu. Sam wzmacniacz palce lizać 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności