Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga za niecałe 20 euro klon Boltune H011 ale tylko 14 minut 

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B07VGPGNBF/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1DLK0U7397NAU&psc=1

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jaro54 napisał:

Uwaga za niecałe 20 euro klon Boltune H011 ale tylko 14 minut 

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B07VGPGNBF/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1DLK0U7397NAU&psc=1

Doszedłes jakie Boltune obsługują kodeki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko SBC. Ale dźwięk jest bogatszy niż w HD 60. ANC działa bardzo przyzwoicie nie degradując za bardzo dźwięku. I są ciut większe od HD 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Chyba tylko SBC. Ale dźwięk jest bogatszy niż w HD 60. ANC działa bardzo przyzwoicie nie degradując za bardzo dźwięku. I są ciut większe od HD 60

A to odpadam. Brak aptX lub chocby AAC ? Sprawdź na LG aplikacją Checker for A2P2. Podaje jakie kodeki obsługuje telefon i słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć linkiem bo nie znalazłem Tego Checkera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jaro54 napisał:

Rzuć linkiem bo nie znalazłem Tego Checkera 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.widget7.check.a2dp&hl=en_US&gl=US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Ale dźwięk jest bogatszy niż w HD 60.

Ale w co bogatszy, bo na pewno nie w dynamikę basu ;)

Pewnie większą ilość wysokich masz na myśli?

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

są ciut większe od HD 60

zgadza się, moje ucho mieści się do środka w całości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z Velveta bas jest lepszy, HD 60 brzmią jakby z kocykiem. Wysokie w niektórych utworach potrafią zakłuć. Bardzo fajnie ballady, blues i tego typu klimaty brzmią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.10.2020 o 20:51, Corvin74 napisał:

Jutro w sklepie z owadem w godle płyty winylowe, może ktoś dla siebie coś znajdzie.

https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-05-10

 

Biedronka, U Robala, płyty winylowe, same hity!!

 

Biegne kupić! Mimo że nie mam gramiaka  😁

 

 

 

Edytowane przez pierotero
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.euro.com.pl/sluchawki/beyerdynamic-t5p-2gen.bhtml

3160 zł, oczywiście outlet, stan doskonały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluję też na T5P V2, ale to chyba nie jest zbyt dobra okazja, używane można dorwać za ok 2000-2200 a można się spodziewać też, że niedługo ujawnią T5P V3, tak jak T1 V3, którą już jest dostępna (choć ponoć niespecjalnie udana wersja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Damix napisał:

Poluję też na T5P V2, ale to chyba nie jest zbyt dobra okazja, używane można dorwać za ok 2000-2200 a można się spodziewać też, że niedługo ujawnią T5P V3, tak jak T1 V3, którą już jest dostępna (choć ponoć niespecjalnie udana wersja).

T5p v.2, które widziałem w tej cenie (czyli ok. 2200 zł) były bez papierów, bądź ponad dwuletnie. Jeden ze sprzedających z OLX, który deklarował, że słuchawki maja kilka miesięcy pisał mi, że ma paragon, ale pokaże mi go dopiero jak zapłacę za słuchawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Damix napisał:

Poluję też na T5P V2, ale to chyba nie jest zbyt dobra okazja, używane można dorwać za ok 2000-2200 a można się spodziewać też, że niedługo ujawnią T5P V3, tak jak T1 V3, którą już jest dostępna (choć ponoć niespecjalnie udana wersja).

 

Też tak myślę. Ja swoje t5pv2 kupowałem za około 2500 używane ale w idealnym stanie i z co najmniej 3 latami gwarancji o ile dobrze pamiętam. Było to ze dwa lata temu jak nie lepiej i wtedy to była dobra cena. Dzisiaj przy premierze 3 generacji niezależnie od tego jak zostanie ona oceniona, nie dawałbym za te słuchawki więcej jak 2500 za nówki właśnie, choć inna sprawa że ja tam ich fanem nie jestem. Niemniej jednak przy takiej już dość konkretnej cenie zawsze można by rozpatrzeć danie im drugiej szansy :)

A 3 generacja już jest w Konsbudzie: https://allegro.pl/oferta/beyerdynamic-t5-iii-gen-made-in-germany-nowosc-9721884206

 

P.S. Co do tych T1v3 to czy ja wiem czy nieudana - chyba trochę za wcześnie żeby to oceniać. Na hedfaju mają swoich zwolenników którzy wolą je od Denonów D9200 czy Focali Clear. Ponoć to słuchawki dla fanów NightHawków :D

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Elhaz_77 napisał:

że ma paragon, ale pokaże mi go dopiero jak zapłacę za słuchawki :)

Pewnie sprzedaje drozej niz kupił i sie boi ze jak zobaczysz za ile kupił to będziesz kręcił nosem ;) Miałem raz ten sam "problem", że kupiłem nowe słuchawki za 40% ceny gdzie uzywki chodzily po 50-60%. Myślałem ze to pomylka i anuluja mi transakcje ale twardo przyslali sluchawki ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2020 o 13:47, Undertaker napisał:

 

Też tak myślę. Ja swoje t5pv2 kupowałem za około 2500 używane ale w idealnym stanie i z co najmniej 3 latami gwarancji o ile dobrze pamiętam. Było to ze dwa lata temu jak nie lepiej i wtedy to była dobra cena. Dzisiaj przy premierze 3 generacji niezależnie od tego jak zostanie ona oceniona, nie dawałbym za te słuchawki więcej jak 2500 za nówki właśnie, choć inna sprawa że ja tam ich fanem nie jestem. Niemniej jednak przy takiej już dość konkretnej cenie zawsze można by rozpatrzeć danie im drugiej szansy :)

A 3 generacja już jest w Konsbudzie: https://allegro.pl/oferta/beyerdynamic-t5-iii-gen-made-in-germany-nowosc-9721884206

 

P.S. Co do tych T1v3 to czy ja wiem czy nieudana - chyba trochę za wcześnie żeby to oceniać. Na hedfaju mają swoich zwolenników którzy wolą je od Denonów D9200 czy Focali Clear. Ponoć to słuchawki dla fanów NightHawków :D

Jak posiadacz nighthowkow, t1v3 to podobna ciemna szkoła brzmienie ale na zdecydowanie wyższym poziomie ( szczególnie w górnych rejestrach ), pomimo niskiej impedancji wymagają odpowiedniego toru, świetnie wypadają z phasemation ep007 natomiast z  lampą FA echo kiepsko, bas posklejany. Maja cos w sobie co po czasie nie pozwala się oderwać od słuchania, strasznie wciągające i nie meczące brzmienie.

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, coś pamiętam że ktoś się chwalił trójkami na forum ale nie pamiętałem dokładnie ;) Dzięki za info. Z tego co piszesz to niektórzy na hed-faju w podobnym tonie się o nich wypowiadali. Czyli wychodzi na to, że to bardzo ciekawe słuchawki. Na pewno będę mieć je na radarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 05:53, Lord Rayden napisał:

Dzięki, skusiłem się i jestem mile zaskoczony. Słuchawki grają dość przestrzennie, z dobrym basem, ale bez przesady.

Mam tylko mały problem - przypuszczałem, że mają własny usb dongle, który zapewnia łączność bluetooth. Niestety, okazało się, że wymagają oddzielnego nadajnika. Sęk w tym, że chciałbym używać ich z komputerem, który ma wyłączony BT i na którym nie mogę nic zainstalować. Szukam zatem nadajnika BT na USB, który obsłuży zarówno słuchawki jak i mikrofon i zadziała na standardowych sterownikach, lub nadajnika BT, który też obsłuży słuchawki i mikrofon i będzie miał oddzielne wyjścia audio (jack, cinch), żeby połączyć go po analogu do laptopa.

 

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marekhall napisał:

Ktoś coś?

Obejrzyj ofertę Avantree.com, mają w swojej ofercie sporo sprzętów może coś Ci spasuje lub coś takiego z ali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marekhall napisał:

Ktoś coś?

 

Słyszałem dobre rzeczy o tym cosiu: https://allegro.pl/listing?string=adapter usb bluetooth tp-link&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-ele-1-3-0717

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności