Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Compton napisał:


To już trochę wisi na Allegro. Interesowałem się tym modelem gdy sam szukałem SP200. Po przeczytaniu komentarzy jakie ma ten sprzedajacy dałem sobie spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Filip77 napisał:


To już trochę wisi na Allegro. Interesowałem się tym modelem gdy sam szukałem SP200. Po przeczytaniu komentarzy jakie ma ten sprzedajacy dałem sobie spokój. 


Ale że co może pójść nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MrBrainwash napisał:


Ale że co może pójść nie tak? 

Dla mnie to jakiś lewy egzemplarz, może z jakąś wadą. Ten sprzedający nie ma nowych egzemplarzy smsl200, wiec to nie jest zwrot ktory on przyjął. Podejrzewam, ze to typ sprzedawcy, ktory skupuje uszkodzony sprzęt i go naprawia lub coś w tym stylu. Moze bierze zwroty z Amazona. Poczytaj komentarze zanim zdecydujesz ze chcesz kupić coś od niego - dają do myslenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Filip77 napisał:

Dla mnie to jakiś lewy egzemplarz, może z jakąś wadą. Ten sprzedający nie ma nowych egzemplarzy smsl200, wiec to nie jest zwrot ktory on przyjął. Podejrzewam, ze to typ sprzedawcy, ktory skupuje uszkodzony sprzęt i go naprawia lub coś w tym stylu. Moze bierze zwroty z Amazona. Poczytaj komentarze zanim zdecydujesz ze chcesz kupić coś od niego - dają do myslenia. 


Jeśli coś będzie nie tak to chyba możliwy jest darmowy zwrot ze smartem. Może coś z nim być a może jest po prostu okazyjnie kupiony i zostaje odsprzedany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Filip77 napisał:

Dla mnie to jakiś lewy egzemplarz, może z jakąś wadą. Ten sprzedający nie ma nowych egzemplarzy smsl200, wiec to nie jest zwrot ktory on przyjął. Podejrzewam, ze to typ sprzedawcy, ktory skupuje uszkodzony sprzęt i go naprawia lub coś w tym stylu. Moze bierze zwroty z Amazona. Poczytaj komentarze zanim zdecydujesz ze chcesz kupić coś od niego - dają do myslenia. 

 

Przecież pisze wyraźnie, że sprzedaje rzeczy po zwrotach czy powystawowe. Kupowałem od tego sprzedawcy kilka razy, inne osoby z tego forum też. Normalna firma, wystawia fakturę, masz 14 dni na zwrot jak i jakąś tam krótką gwarancję (plus rok rękojmi). Znajdziesz wadę której sprzedawca nie znalazł, to odeślesz. Nie wiem w czym problem :)

 

Chcesz rzeczy nowe, pachnące, prosto z pudełka, to kupuj w sklepie za pełna cenę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Filip77 napisał:

Spoko. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie 😁 Jak taka okazja to bierz pan bedziesz zadowolony ;)

Widzę, że bardzo ostrożnie podchodzisz do zakupów i słusznie. Pewnie że ryzyko istnieje, w Polsce sporo mamy kombinatorów. Z tego co piszesz miałeś ochotę na ten wzmacniacz, ale obawiałeś się naprawianej lub wadliwej sztuki, a dziwił Cię zastój tego sprzętu. Za dużo jest nie wiadomych IMHO, aby przewidywać czarne scenariusze, a długość wiszenia na allegro w dobie przesytu rynku sprzętem i 0,9% negatywnych komentarzy przy prowadzeniu stałej działalności tego typu to jeszcze nie jest jakaś silna przesłanka dla mnie. Wziąłem na testy, ale liczę na to że w najgorszym przypadku będzie mnie kosztować trochę fatygi, w najlepszym to i tak go zwrócę lub puszczę go dalej lub sobie zatrzymam (pasuje trochę do mojej filozofii).

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MrBrainwash napisał:

a długość wiszenia na allegro w dobie przesytu rynku sprzętem

Dokładnie. Nic dodać, nic ująć jak to mówią. Wszak żyjemy w czasach kiedy to @mykupykupodbija swój temat w komisie :)

 

Te SMSL'e jeszcze nie tak dawno temu były chodliwe, teraz już trochę hajp na nie chyba ostygł. Co nie znaczy, że to zły sprzęt, a jak jeszcze @MrBrainwash się pod nim podpisze to jest szansa że znowu coś ruszy.

 

P.S. Ostatnio chyba było ciekawe promo w mp3 za zestaw z dakiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro w sklepie z owadem w godle płyty winylowe, może ktoś dla siebie coś znajdzie.

https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-05-10

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Corvin74 napisał:

Jutro w sklepie z owadem w godle płyty winylowe, może ktoś dla siebie coś znajdzie.

https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-05-10

O kurna, ale hiciory... Dobrze, że jeszcze się nie dorobiłem gramofonu, bo bym jutro pół wypłaty w Biedronce zostawił 😂
Jest coś hipnotyzującego w tych dużych, czarnych krążkach, co jara mnie od dzieciaka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Najner napisał:

Jest coś hipnotyzującego w tych dużych, czarnych krążkach, co jara mnie od dzieciaka.

 

Gorzej, że to jaranie u mnie kończy się na zakupie i krótkim kontakcie z okładką i odłożeniem

na półkę ... Potem, to już mi się nie chce rozkładać sprzętu, streamingi rządzą ...;)

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

Gorzej, że to jaranie u mnie kończy się na zakupie i krótkim kontakcie z okładką i odłożeniem

na półkę ... Potem, to już mi się nie chce rozkładać sprzętu, streamingi rządzą ...;)

Dlatego używam (kupuję) CD, zgrywam na dysk i stale pod ręką :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chico99 napisał:

 

Gorzej, że to jaranie u mnie kończy się na zakupie i krótkim kontakcie z okładką i odłożeniem

na półkę ... Potem, to już mi się nie chce rozkładać sprzętu, streamingi rządzą ...;)

Mam tak samo. Chyba z 6 winyli z Biedry jeszcze zafoliowane. Także ten tego... dzisiaj omijam duużym łukiem owada, bo znowu pewnie ze dwie stówki bym zostawił.😋

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, chico99 napisał:

Dokładnie tak to działa, kupowanie przez sentyment ...

Zauważcie jeszcze, że na winylach są wznawiane albumy starszych kapel,

nowej muzyki jest niewiele.

W Biedrze, bo gdzie indziej już nie 

https://voiceshop.pl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności