Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy buds na niemieckim Amazonie po 63€ (+różnica vatu)

https://www.amazon.de/Samsung-SM-R170NZKADBT-Galaxy-Buds-Schwarz/dp/B07NQ8LZN3/

Wygląda na to że wszystkie poza czarnymi

 

Edytowane przez Blizniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to podróbki? JAYS q-jays z Allegro. 
https://allegro.pl/listing?string=JAYS%20q-jays&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-ele-1-5-0903

Ceny nierealnie niskie. 

Edytowane przez swita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były na iboodzie pewnie stamtąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po ile one były na iboodzie, skoro ludzie wystawiają po 380zł? 
Wyszukiwałem w Google i znalazło w archiwum ibooda jedynie inne modele Jays. 
https://www.ibood.com/electronics-pl/pl/flash-sales/61372/10535/suchawki-jays/

Edytowane przez swita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że nie masz podróbek? 
Eeee doczytałem, że mają małą scenę, to odpadają. Polećcie jakąś okazję do 500zł z dużą sceną :)

 

Edytowane przez swita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q jaysy i mała scena? No nie powiedziałbym. U mnie grają z alienem+ i nie narzekam na scenę. Wgłąb mogłoby być lepiej ale na szerokość dają radę.

Nie są to podróbki, raczej ciężko byłoby je podrobić, są malusieńkie. Plus akcesoria, książeczka itd. wyglądają na legitne. Też się zdziwiłem, że teraz za tyle chodzą, pamiętam dawną cenę i w życiu bym tyle nie dał.

Sprawdź Aune E1 oraz Mee P1 pinnacle. Te drugie są kapitalne pod względem holografii i sceny ale potrzebują mocnego dapa/ampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Weird_O napisał:

Q jaysy i mała scena? No nie powiedziałbym. U mnie grają z alienem+ i nie narzekam na scenę. Wgłąb mogłoby być lepiej ale na szerokość dają radę.

Nie są to podróbki, raczej ciężko byłoby je podrobić, są malusieńkie. Plus akcesoria, książeczka itd. wyglądają na legitne. Też się zdziwiłem, że teraz za tyle chodzą, pamiętam dawną cenę i w życiu bym tyle nie dał.

Sprawdź Aune E1 oraz Mee P1 pinnacle. Te drugie są kapitalne pod względem holografii i sceny ale potrzebują mocnego dapa/ampa.

Do P1 wystarczy BT20S/BT20S Pro. Ale im lepsze źródło tym lepiej grają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim amazonie są jeszcze ostatnie Nighthawk Carbon w cywilizowanej cenie (~1300zł z wysyłką za nowe, zalakowane, open box 20 jurków taniej). Wysyłka DHL jeszcze tego samego dnia, sprzedawca też jest na ebayu. https://www.amazon.de/-/pl/dp/B01MU3YFZ4/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ 

Nie wiem na ile to promocja a na ile stała cena ale rzuciły mi się też w oczy Denon AH-D7200 po 550 euro.

Edytowane przez ximinez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iBood całkiem dobra cena na głośniki Edifier Active 2.0 Bookshelf | S2000MKIII

za: 1335,00 zł  + transport

https://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/66813/344303/goniki-edifier-active-20-bookshelf-s2000mkiii.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=dailymail1&utm_content=44088&emh=82feaf07587182a592af00dc059928f0

 

 

Edytowane przez Corvin74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, swita napisał:

Skąd wiesz, że nie masz podróbek? 
Eeee doczytałem, że mają małą scenę, to odpadają. Polećcie jakąś okazję do 500zł z dużą sceną :)

 

scena to w akg 3003i, są wystawione w komisie, ale 200 pln więcej, ale gdyby nawet 1000 więcej to i tak warto.

Edytowane przez audiozet01
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, swita napisał:

Faktycznie dość tanio. Wiem, że na stronie producenta bywały na -50%, sam tak kupiłem je na Black Friday, ale to I tak wychodzi 500 czy tam 600 zł z tego co pamiętam. Dla mnie grały zbyt jasno, miały za mało basu, albo to był problem z dopasowaniem. To są najmniejsze słuchawki jakie miałem i kabel blokuje głębszą penetrację :D. Także jedyne co mogę na pewno powiedzieć to jakość wykonania robi wrażenie i nie są dla fanów ciepłego i mięsistego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audiozet01 napisał:

scena to w akg 3003i, są wystawione w komisie, ale 200 pln więcej, ale gdyby nawet 1000 więcej to i tak warto.

O tak! Nie do pobicia, dziwię się, że jeszcze wiszą w komisie. Kapitalne doki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, audiozet01 napisał:

scena to w akg 3003i, są wystawione w komisie, ale 200 pln więcej, ale gdyby nawet 1000 więcej to i tak warto.

 

4 godziny temu, Weird_O napisał:

O tak! Nie do pobicia, dziwię się, że jeszcze wiszą w komisie. Kapitalne doki.

Przeszukałem komis i nie znalazłem. Możecie podlinkować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, misieknhk napisał:

To jak one mają już 8 lat, to są zużyte mocno. Wcale nie jest to taka okazja jak na pierwszy rzut oka.  

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są moje byłe słuchawki. Są zadbane i pancernie zbudowane, można brać w ciemno. Nic im nie dolega. Gdyby nie to, że potrzebowałem szybko kasy to w życiu bym się ich nie pozbywał ;) Brać póki są, serio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności