Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, marek_m napisał:

Sennheiser MOMENTUM Wireless M3 AEBTXL za 1,1k PLN na raty 0%.

 

Ma ktoś ? Warto ?

https://www.tabletowo.pl/recenzja-sennheiser-momentum-m3-aebt-xl/amp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-shure-se425-iem-odsluch-douszny-CID751-IDFSdGf.html#7f098818fe

 

Warto podpytać sprzedającego o genezę awarii - jeśli stopniowo się wyciszała to zapewne zapchało filtr, a wtedy ktoś będzie miał bardzo zacne słuchawki za stosunkowo niewielki pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 22:04, P1gu napisał:

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-shure-se425-iem-odsluch-douszny-CID751-IDFSdGf.html#7f098818fe

 

Warto podpytać sprzedającego o genezę awarii - jeśli stopniowo się wyciszała to zapewne zapchało filtr, a wtedy ktoś będzie miał bardzo zacne słuchawki za stosunkowo niewielki pieniądz.

Dotarły.

Niby miała jedna z słuchawek przestać nagle grać, a z racji iż gość nie zna się na naprawie to postanowił je sprzedać.

Tak naprawdę wszystko zgodnie z opisem słuchawki nie działają, a gość nie zna się na elektronice.

Były nieudolne próby naprawy. Słuchawki rozszczelnione, taśma pomiędzy MMCX, a armaturami przecięta, popaprane klejem w środku, kablel z popękanym plastikiem wokół wtyczki MMCX, na plus zasługuje jedynie fakt, że tipsy są nowe i pudełeczko jest w bardzo dobrym stanie.

Wszystko dorzucę chętnie komuś kto kupi moje 535CL.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupowanie uszkodzone elektroniki to prawie bankowa mina.. Nie spotkałem się jeszcze z kupioną uszkodzoną elektroniką której ktoś nie próbował wcześniej robić.

 

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, all999 napisał:

Nie chcę wyjść na czepialskiego dziada, ale kupowałeś kiedykolwiek coś z tego sklepu?

Bo wygląda mi on nieco podejrzanie i za wiele informacji nie znalazłem po pobieżnym przeszukaniu wujka google.

 

Edytka:

Jednak wyszedłem na czepialskiego dziada - sklep funkcjonuje i ma dobre opinie w Ceneo.

Mea culpa.

Edytowane przez hubercik12311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na czepialskiego dziada, ale kupowałeś kiedykolwiek coś z tego sklepu?

Bo wygląda mi on nieco podejrzanie i za wiele informacji nie znalazłem po pobieżnym przeszukaniu wujka google.

 

Edytka:

Jednak wyszedłem na czepialskiego dziada - sklep funkcjonuje i ma dobre opinie w Ceneo.

Mea culpa.

Nie, nie kupowałem od nich, dlatego zalecam ostrożność.

 

https://m.ceneo.pl/sklepy/strefa-komfortu.pl-s24926

 

Można kupić za pobraniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, pabloj napisał:

 

Gazetka mp3store Katowice. Ten sam nówka 1999. - https://www.flipsnack.com/mp3storekat/new-flipbook/full-view.html

Oprócz tego np. TH610 - 1999, SP200 - 1289, Monolith M1070 - 1399, Aeon Flow I - 1999... Jak ktoś ma niedaleko Katowic, chyba warto przejrzeć tę gazetkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 12:59, all999 napisał:

ktoś kupował w tym sklepie? 

 

@pabloj dapa kupuje? koniec świata, miesiąc olałem forum, wchodzę i widzę  ludzie sie nawracają :D

Edytowane przez deftones9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 Już mam od wczoraj iBasso DX160 :D Tak se wykombinowałem, że tor stacjonarny zostawie lampowy, reszte klocków posprzedaje i zostane z tranzystorowym mobilnym, który będzie grał lepiej od SP200. Narazie jeszcze faza testów ale już się ten DAP dobrze zapowiada. Radzili mi do niego dokupić Aune B1s, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pabloj napisał:

@deftones9 Już mam od wczoraj iBasso DX160 :D Tak se wykombinowałem, że tor stacjonarny zostawie lampowy, reszte klocków posprzedaje i zostane z tranzystorowym mobilnym, który będzie grał lepiej od SP200. Narazie jeszcze faza testów ale już się ten DAP dobrze zapowiada. Radzili mi do niego dokupić Aune B1s, zobaczymy.

a jakie kopuły/łki do niego masz? czy na razie tylko z większymi słuchasz?

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 Póki co głównie Aeon 2C lecą, Hawki też na chwile były. Bardzo jestem ciekaw jak to gra po balansie ale nie mam żadnego kabla z jackiem 4.4mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale docelowo chcesz go używać z dokami tak? Bo teraz z twoimi wymaganiami i pewnie też chęcią znalezienia czegoś zbliżonego graniem do hawkow czekaja cie następne dwa lata szukania doków ;D obyś trafił odrazu, powodzenia stary default_biggrin.png

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 Nie, chce z moimi obecnymi słuchawkami, nie chce doków, nie potrzebuje.

A ten grajek bez żadnego problemu napędza ciężkie do napędzenia Aeony nawet na lowgainie.

Edytowane przez pabloj
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pabloj napisał:

@deftones9 Póki co głównie Aeon 2C lecą, Hawki też na chwile były. Bardzo jestem ciekaw jak to gra po balansie ale nie mam żadnego kabla z jackiem 4.4mm...

Ibasso dx160 po balansie gra dużo lepiej, to nie są subtelne zmiany, niuanse, słychać to od razu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deftones9 napisał:

ktoś kupował w tym sklepie? 

 

Wygląda na to, że Beyerdynamic je wyprzedaje i taka będzie regularna cena.

 

https://www.amazon.de/Xelento-remote-In-Ear-Headphone/dp/B071CTM4ZW/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=xelento&qid=1596286496&sr=8-3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać coś w tym offtopie - @pabloj nie chcę kusić, ale dla mnie Dropowy THX jest zauważalnie lepszy niż dx160 z LO dx 160 (większa scena, lepsza separacja, lepsze wybrzmiewanie instrumentów) natomiast ze stacjonarnym DACiem (u mnie D70) jest jeszcze większa różnica (na plus dla stacjonarnych klocków) w każdym aspekcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności