Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dzisiaj jest tydzień akcesoriów https://promocje.x-kom.pl/tydzien-akcesoriow jest też trochę sprzętu audio ale więcej akcesoriów

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 23:50, Damix napisał:

Ktoś słuchał tych obravo? Bo pierwsze o nich słyszę HAMT1 ponoć dziwne stwory, a o HAMT3 nic nie mogę znaleźć. 

Miałem je u siebie na testach. Z tego co pamiętam, charakterystyką brzmienia mocno mi przypominały LCD3 i w sumie byłem zaskoczony, że są tak wiele tańsze. Tonalnie mocny nacisk położony na średnicę, potężny bas. Scena raczej niewielka, ale nie uznałem tego za bolączkę. Na pewno są dużo wygodniejsze przez niższą wagę. Ciekawe słuchawki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, lsd napisał:

Miałem je u siebie na testach. Z tego co pamiętam, charakterystyką brzmienia mocno mi przypominały LCD3 i w sumie byłem zaskoczony, że są tak wiele tańsze. Tonalnie mocny nacisk położony na średnicę, potężny bas. Scena raczej niewielka, ale nie uznałem tego za bolączkę. Na pewno są dużo wygodniejsze przez niższą wagę. Ciekawe słuchawki.

Tak mało opinii i brak recenzji też nie jest bez powodu moim zdaniem. Portale wolą często nie recenzować słabego/kontrowersyjnego sprzętu by potencjalnie nie tracić kontaktu z producentem. Już nie pisząc o tym, jak ciężko sprzedać je później. 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz HM5 za 223 PLN z oficjalnego sklepu i z darmową wysyłką do PL. Aby uzyskać taką cenę należy przy zamówieniu wykorzystać kod na -10%, który otrzymujemy po zapisaniu się do Newslettera. 
 

https://www.brainwavzaudio.com/products/hm5-studio-monitor-headphones

Edytowane przez LuQi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słuchał tych obravo? Bo pierwsze o nich słyszę HAMT1 ponoć dziwne stwory, a o HAMT3 nic nie mogę znaleźć. 
Linia jest IMO oryginalna, mnie się dźwięk podobał ale ja lubię Owle i LCD2, więc... ;)
W ciemno bym nie brał - to jest taki typ jak iBasso SR1 - najpierw były ochy i achy a potem nikt ich nie zostawił w kolekcji (IMO też dobre brzmienie).1978d2fecd3e72519bcac5a16c93c9a0.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołki drewniaki, które jednak są dosyć ciężko dostępne w Polsce - https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-audiofilskie-hifi-audioquest-nighthawk-tanio-komplet-CID99-IDFiuP9.html#6b6485d0b4  cena bardzo przystępna :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności