Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Undertaker napisał:

Edition 9 za około 3 kafle: https://www.ebay.pl/itm/ultrasone-edition-9-kopfhorer-No-369/174218213132?hash=item289036f70c:g:43kAAOSwTAheanHL

 

Gościu chyba ok, poza tym z tego co widzę to co jakiś czas nieco zbija z ceny, to może dałoby radę jeszcze coś wynegocjować jakąś propozycją. 

 

Bardzo ciekawa persona, bo sprzedawał już raz ED9 za tauzena. Z tego co widzę to druga para, bo tam widnieje chyba numer 387, a aktualne to 369. Czy to zbyt piękne by mogło być prawdziwe? Prawie 300 euro taniej niż poprzednio?

https://www.ebay.de/itm/ultrasone-edition-9-koepfhoerer-/173721965728?nma=true&si=WWC9nd9RJFyBDiH6B5HSpOcBuUE%3D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prolim napisał:

Niestety to pierwsza edycja, a za nią bywały już ceny po 8,5-9,5k. No chyba, że komuś bardzo zależy na dodatkach :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciej3 napisał:

 

Bardzo ciekawa persona, bo sprzedawał już raz ED9 za tauzena. Z tego co widzę to druga para, bo tam widnieje chyba numer 387, a aktualne to 369. Czy to zbyt piękne by mogło być prawdziwe? Prawie 300 euro taniej niż poprzednio?

https://www.ebay.de/itm/ultrasone-edition-9-koepfhoerer-/173721965728?nma=true&si=WWC9nd9RJFyBDiH6B5HSpOcBuUE%3D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

 

 

Gdy ja je kupowałem od niego za 1000 Eur, wydawało mi się to przystępną kwotą, chociaż przyznam, trochę się obawiałem, bo sprzedający nie miał żadnej gwiazdki. Moje obawy okazały się niesłuszne, bo wszystko przebiegło tak jak należy. Za 800 USD to bezcen jak na takie świetne słuchawki. Jak dla mnie przebijają T1V2 pod względem klasy brzmienia i szerokości sceny. Zatem jeśli macie wolne osiem stów zielonych, może to dobra inwestycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marekhall napisał:

 

Gdy ja je kupowałem od niego za 1000 Eur, wydawało mi się to przystępną kwotą, chociaż przyznam, trochę się obawiałem, bo sprzedający nie miał żadnej gwiazdki. Moje obawy okazały się niesłuszne, bo wszystko przebiegło tak jak należy. Za 800 USD to bezcen jak na takie świetne słuchawki. Jak dla mnie przebijają T1V2 pod względem klasy brzmienia i szerokości sceny. Zatem jeśli macie wolne osiem stów zielonych, może to dobra inwestycja?

Już poszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Firegon napisał:

Niestety to pierwsza edycja, a za nią bywały już ceny po 8,5-9,5k. No chyba, że komuś bardzo zależy na dodatkach

Ok, nie znam się na ichniejszych edycjach 😜

https://www.head-fi.org/threads/wts-matrix-audio-x-sabre-pro-dsd-black.933847/

900gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytacja Baby Orfeuszy (HE60) bez ceny minimalnej od 1 euro: https://www.ebay.de/itm/293600603277

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.com/itm/303585114149

mutec mc3+ i wavelo za 389 euro

 

14 minut temu, Cain1916 napisał:

Ta wersja, czyli która? Mimo wszystko 900 funtów za wersję non-mqa bez kabla to zdecydowanie za dużo.

Czyli bez mqa. Ale to rynek ustala ceny, nie Twoje czy moje wewnętrzne odczucie. Z MQA raz widziałem poniżej 6k zł (chyba 5.7k), a bez mqa 4.5-5k chodzą (nie liczę usa). Co do kabla, to 2 złote kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, prolim napisał:

Czyli bez mqa. Ale to rynek ustala ceny, nie Twoje czy moje wewnętrzne odczucie. Z MQA raz widziałem poniżej 6k zł (chyba 5.7k), a bez mqa 4.5-5k chodzą (nie liczę usa). Co do kabla, to 2 złote kosztuje.

Mam akurat wersję non-mqa i doskonale pamiętam ile za nią zapłaciłem. Uwierz mi, że była to kwota zauważalnie niższa niż 4,5-5k. 

Ponadto widziałem więcej korzystniejszych ofert niż 4,5 tys stąd wniosek, że 900 funtów to żadna okazja.

Chyba nie mówisz poważnie o podłączeniu XSP kablem za 2 zł.?🤣

Edytowane przez Cain1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cain1916 napisał:

Mam akurat wersję non-mqa i doskonale pamiętam ile za nią zapłaciłem. Uwierz mi, że była to kwota zauważalnie niższa niż 4,5-5k. 

Ponadto widziałem więcej korzystniejszych ofert niż 4,5 tys stąd wniosek, że 900 funtów to żadna okazja.

Chyba nie mówisz poważnie o podłączeniu XSP kablem za 2 zł.?🤣

Dobrze, wierzę. Ja od roku obserwuję na hifisharku i nie zdarzyło się niżej 😉 . Też kiedyś kupiłem za 300 euro cayina iha6 3miesięcznego, ale czy to oznacza, że nieco droższy nie jest okazją? Pewnie dają w standardzie kabel za 1k zł XD, poza tym złącze iec jest i kabel za 2 złocisze w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 13:28, prolim napisał:

Dobrze, wierzę. Ja od roku obserwuję na hifisharku i nie zdarzyło się niżej 😉 . Też kiedyś kupiłem za 300 euro cayina iha6 3miesięcznego, ale czy to oznacza, że nieco droższy nie jest okazją? Pewnie dają w standardzie kabel za 1k zł XD, poza tym złącze iec jest i kabel za 2 złocisze w standardzie.

iha-6 za 300 juro??? no to życiowka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie znajdziesz 4  lub 5 używanych. No ale w tym przypadku jest możliwość powąchania wiedeńskiego powietrza z początku lat 90-tych XX wieku
I co będę shprehał jak Wolfgang Amadeusz Mozart oraz będę taki miał słuch muzyczny?
+ powietrze z tamtych lat może być mniej zanieczyszczone jak dziś. Trzeba się zastanowić...

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności