Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie żadne słuchawki nie są warte dwa koła. Co najwyżej producent za nie sobie tyle życzy. Tak jak ja w hattricku wystawiłem słabego piłkarza za 40000000 gdzie porównywalne transfery mówiły o 4000. Tylko gracze hattricka są rozsądniejsi i nikt nie kupił.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spawn napisał:

 

Nie wiem czy to najlepsze słuchawki zamkniete do 2tys bo wszystkich nie słyszałem ale słyszałem zamkniete słuchawki za 3 i 4tys które były od nich gorsze :)

To czego się krzywisz, dobrze napisałem zatem.:D

 

15 minut temu, deftones9 napisał:

Zaraz pewnie zostanę zacytowany jak to mówiłem o wartości DT150 :D 

Inni Cię uprzedzili już dawno temu. Relaks.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Spawn napisał:

 

Nie wiem czy to najlepsze słuchawki zamkniete do 2tys bo wszystkich nie słyszałem ale słyszałem zamkniete słuchawki za 3 i 4tys które były od nich gorsze :)

Z racji poniedziałku podbijam stawkę - słyszałem otwarte za 3000$, które były gorsze. B) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, majkel napisał:

Z racji poniedziałku podbijam stawkę - słyszałem otwarte za 3000$, które były gorsze. B) 

 

Piszcie no od razu jakież to, żebyśmy wiedzieli czego unikać 😜

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Weird_O napisał:

Piszcie no od razu jakież to, żebyśmy wiedzieli czego unikać 😜

Nie wypada. Wolimy sobie poczytać Andersena.

 

3 minuty temu, Spawn napisał:

 

A jak się okaże, że to Twoje ulubione słuchawki to co wtedy? ;)

Nie widać ich w sygnaturce @Weird_O-a.

1 minutę temu, majkel napisał:

Będę się tłumaczył, że synergii nie trafiłem.

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Spawn napisał:

Z jego sygnaturki jeśli chodzi o nauszne to wolałbym DT150 od wszystkich trzech co tam ma

Zatem polecam (też phonak-audeo):

https://esklep.brandvital.eu/aparat-sluchowy-zauszny-phonak-audeo-b70-r,3,414,1923?gclid=CjwKCAjw5Ij2BRBdEiwA0Frc9VzVGx0toZOe3-ijj9wwYKMTYCxdNGK7Tvi7edzaiyPPNkn2npUJyxoCcIwQAvD_BwE

😜:D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, audionanik napisał:

 

Możesz nie pamiętać ale Phonak czyli producent właśnie aparatów słuchowych jak wyskoczył ze słuchawkami to rozje.... popsuł system oferując słuchawki o wiele wygodniejsze i o połowę tańsze od modeli z którymi mógł śmiało konkurować dźwiękowo. Niestety w ciągu kilku lat wypuścili tylko dwa modele i się wycofali z rynku audio.

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Spawn napisał:

 

Z jego sygnaturki jeśli chodzi o nauszne to wolałbym DT150 od wszystkich trzech co tam ma (zresztą dwie z nich posiadalem) ale mu tego nie powiem bo ma Audeo więc szacun ;)

 

DT150 miał i sprzedał ale nie zapomni ich nigdy :) jednak 931 wygrały, choć fakt faktem półotwarte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SENNHEISER Momentum True Wireless w mediaexpert z kodem do godz.9-ej za 769 zet :

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bt-sennheiser-momentum-true-wireless-douszne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki Fostex T60RP jak nowe z gwarancją za 950 PLN + KW

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sluchawki-fostex-t60rp-doy

 

Audio Technica ATH-DSR7BT nowe za 799 PLN + KW

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sluchawki-audio-technica-ath-dsr7bt-nfc-bt

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności