Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Huh RAAL1 na DROP 400$ w dół  i chyba (nie jestem w 100% pewien) razem z dedykowanym wzmacniaczem. Cena 3099$.

 

https://drop.com/buy/raal-requisite-sr1a-earfield-headphone

 

No i wielbiony w niebiosa Topping DX7s za 325$:

 

https://drop.com/buy/topping-dx7s

 

Aż tak dobry jest????

 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, LuQi said:

Ten Topping to za 425$ ;) 

 

@LuQi - nie, jest za 325$ - wystarczy kliknąć BUY i wybierasz opcję rabatu 100$ do ceny końcowej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Compton Jeszcze chwilke za wcześnie na zakupy bo się osłuc**je z Soloistem drugi dzień dopiero :D No inne wydatki w toku 😜

Ale jeśli Conductor gra jeszcze lepiej niż Soloist to ja już nie wiem .... :D Bo teraz to nie mogę się tym Soloistem nacieszyć. Owle na stokowym kablu biją na tym Bursonie mój poprzedni tor nawet z Hawkami + 8 żyłowe kablo potwory czy to z Lavri czy z miedzi i superaśną rodowaną wtyczką. Udało mi się na szybko załatwić adapter  XLR na dużego jacka to będę mógł zapewne od jutra podłączyć i te kable pod Soloista :)

 

Btw. Z którego ustawienia wolicie Audioquesty na Soloiscie? Low czy High Gain? Nie mogę się zdecydować, oba mi sie podobają : D Tak sobie myśle, że przynajmniej z CV2 nie będzie tego 'problemu' 😜

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pabloj napisał:

Z którego ustawienia wolicie Audioquesty na Soloiscie? Low czy High Gain? Nie mogę się zdecydować, oba mi sie podobają

AQ na Low; ARH1 w zależności od kaprycha.

5 minut temu, pabloj napisał:

Ale jeśli Conductor gra jeszcze lepiej niż Soloist to ja już nie wiem ...

Zależy z czym; np hd600 lepiej mi grały z sl mk2 niż cv2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanik W sumie z tym Soloistem jest baja już i tak, nawet nie wiem czego ja więcej mógłbym chcieć. Teraz to już tylko zwykłe kaprysy i przyozdabianie koguta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, coolmen77 napisał:

Shure KSE 1200 za 7000zł na lokalnym allegro, cena spora ale używki rzadko pojawiają sie rynku wtórnym

Linka niestety nie mogę skopiować z aplikacji 😕

https://allegrolokalnie.pl/oferta/shure-kse-1200

 

edit:

Drogo... Jakby wystawił za 5000, to by można było pogadać o rabacie do 4000, a wtedy to już bym prawie brał :D

Edytowane przez krz
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo ? Sprzedający odda do allegro z 500PLN ty masz możliwość zapłaty karta jak w sklepie a to miesięczne słuchawki, cena w Thomann 1777EUR  czyli prawie 8000PLN. Może powinien w dziale oddam za darmo wystawić?

  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ossomac napisał:

Drogo ? Sprzedający odda do allegro z 500PLN ty masz możliwość zapłaty karta jak w sklepie a to miesięczne słuchawki, cena w Thomann 1777EUR  czyli prawie 8000PLN. Może powinien w dziale oddam za darmo wystawić?

To mój ból dupy. Oferta fajna, ale jak ktoś chce kupić taki sprzęt. Sam chętnie bym sprawdził z ciekawości, ale pewnie łatwo ich nie sprzedam przy tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ossomac napisał:

Drogo ? Sprzedający odda do allegro z 500PLN ty masz możliwość zapłaty karta jak w sklepie a to miesięczne słuchawki, cena w Thomann 1777EUR  czyli prawie 8000PLN. Może powinien w dziale oddam za darmo wystawić?

 

Ile odda? W przypadku ofert prywatnych limit to chyba 50PLN. Coś się zmieniło znowu? Kto o zdrowych zmysłach by tam cokolwiek sprzedawał przy takich marżach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiając towar na allegro, już dawno przestałem brać pod uwagę, że ktoś dokona zakupu "kup teraz". Kupujący są przeważnie po zaawansowanych kursach "socjotechniki stosowanej w zakupach" i najpierw składają propozycje cenowe do odrzucenia. Nawet kabelki za 150 zł, nie wspominając o sprzętach za kilka tysiaków. Jak dla mnie nie ma cienia szansy na zapłacenia prowizji, dlatego wystawiam na alledrogo w takiej samej cenie jak na OLX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dj1978 napisał:

Wystawiając towar na allegro, już dawno przestałem brać pod uwagę, że ktoś dokona zakupu "kup teraz". Kupujący są przeważnie po zaawansowanych kursach "socjotechniki stosowanej w zakupach" i najpierw składają propozycje cenowe do odrzucenia. Nawet kabelki za 150 zł, nie wspominając o sprzętach za kilka tysiaków. Jak dla mnie nie ma cienia szansy na zapłacenia prowizji, dlatego wystawiam na alledrogo w takiej samej cenie jak na OLX.

Problem w tym, że allegro nawet jak zdjąłem aukcję to naliczyło prowizję. Ale i tak niezależnie od kwoty wychodziło 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hubercik12311 napisał:

Problem w tym, że allegro nawet jak zdjąłem aukcję to naliczyło prowizję. Ale i tak niezależnie od kwoty wychodziło 50zł.

Jak mogło naliczyć prowizję od sprzedaży niespzednego towaru?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Compton napisał:

@pabloj

Tu masz Bursona CV2+ w świetnej cenie - 3300 zł

https://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/ogłoszenia/dac/burson-virtuoso-conductor-v2-r126482/

Lepiej szybko bierz, bo zaraz ktoś Ci go zgarnie ;)

Wczoraj pytałem, ale już było nieaktualne. Zresztą nie ma się co dziwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zdzichon napisał:

 

Ile odda? W przypadku ofert prywatnych limit to chyba 50PLN. Coś się zmieniło znowu? Kto o zdrowych zmysłach by tam cokolwiek sprzedawał przy takich marżach?

 

14 minut temu, hubercik12311 napisał:

Problem w tym, że allegro nawet jak zdjąłem aukcję to naliczyło prowizję. Ale i tak niezależnie od kwoty wychodziło 50zł.

 

50 zł było limitem na początku. Teraz zmienili zasady - jest mniej dla tańszych rzeczy a potem znowu absurdalne kwoty. 

Co więcej to nie prowizja, tylko opłata za obsługę, bezzwrotna. Więc nie ma możliwości jej odzyskania, jak kiedyś prowizji. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności