Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Megazniżka na e-prenumeratę i wielkie darmowe e-czytanie!

Dla wszystkich, którzy zostają w domu, mamy trzy wiadomości. Wszystkie dobre.
1. Do 15 kwietnia proponujemy megazniżkę na roczną prenumeratę e-wydania. Po wpisaniu kodu rabatowego hifi1 cena spada do 19,90 zł za 11 wydań magazynu.
2. Osoby, które już wykupiły prenumeratę w regularnej cenie, także mogą skorzystać z kodu. Zamówienie prenumeraty z kodem przedłuża obecną o 11 wydań.
3. Wszyscy prenumeratorzy (również ci z już aktywną prenumeratą) otrzymują DARMOWY dostęp do WSZYSTKICH numerów archiwalnych (roczniki 2020, 2019, 2018, 2017, 2016). Wystarczy użyć kodu dostępowego, dla każdego numeru osobno. Klucz generujemy na zasadzie: hifi52019, hifi72018, hifi112017 (hifi + numer, bez spacji). Kod jest ważny do 31 maja.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja uczyni domową kwarantannę bardziej znośną. Nadarza się doskonała okazja do lektury i odnowienia znajomości z naszym miesięcznikiem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prolim napisał:

 

Edytowane przez prolim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommy66 napisał:

O ile dobrze pamiętam, to tam były dwa albo trzy modele, więc nie wiadomo, którego dotyczy ogłoszenie na giełdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, neonlight napisał:

O ile dobrze pamiętam, to tam były dwa albo trzy modele, więc nie wiadomo, którego dotyczy ogłoszenie na giełdzie.

 Model był jeden,wersje dwie.Mimo ,,wiekowej'' konstrukcji  przy cenie 500zł  ,,po przeglądzie u producenta'' chyba warto sprawdzić z tańszymi dynamikami.

 

tutaj są opisane różnice - http://audiohobby.pl/index.php?topic=386.75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, Creative Muvo Mini (biały) za 69 zł to dobry deal? Potrzebuje jakiś bezprzewodowy głośnik, który po prostu będzie działał, a też kilku znajomych właśnie go ma i sobie chwali. https://promocje.x-kom.pl/100x100?fbclid=IwAR2U2Ned3Z9gQWLs8thMCfYM_wO2XgeIiiWEqHMZK1-jUJi8RFulOU5LuQk&utm_medium=spec&utm_source=FG 
Czy lepiej kupić muvo c1? Słyszałem, że ten model ma opcję parowania z drugim, a poza tym gabarytowo jest mniejszy. 

Edytowane przez Titus_san
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel_PK napisał:

QUAD ERA-1 z 50% rabatem -> https://hifi-freaks.dk/hovedtelefoner/horetelefoner/quad-era-1.html

Wysyłają do PL za dodatkową opłatą. Sam się skusiłem ...

Grają zacnie :)

 

P.

Coś więcej możesz o nich napisać? Bo sam bym się chętnie skusił. Jak wypadają np. przy lcd-2, Focal Elear, elex, HE-560 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel_PK Panie ale kusisz! Nawet ich regularna cena sprzed promocji to niezła promocja, a z obecną to te słuchawy wychodzą 1230zł ;O Shieeeet! Myślę o nich od miesięcy w kontekście zastępstwa dla moich He-560. Z opinii i recenzji wynika, że grają przecudnym subbasem z konkretnie nasyconym mocnym muzykalnym przekazem, czyli tak jak lubie. HE-560 troche są dla mnie za chude w uszach, za 'równe' bym powiedział :D

 

Tu jest fajna recka https://soundnews.net/headphones/full-size/quad-era-1-review-quadruple-fun/

Edytowane przez pabloj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pabloj napisał:

@Pawel_PK Panie ale kusisz! Nawet ich regularna cena sprzed promocji to niezła promocja, a z obecną to te słuchawy wychodzą 1230zł ;O Shieeeet! Myślę o nich od miesięcy w kontekście zastępstwa dla moich He-560. Z opinii i recenzji wynika, że grają przecudnym subbasem z konkretnie nasyconym mocnym muzykalnym przekazem, czyli tak jak lubie. HE-560 troche są dla mnie za chude w uszach, za 'równe' bym powiedział :D

 

Tu jest fajna recka https://soundnews.net/headphones/full-size/quad-era-1-review-quadruple-fun/

 

He he dzieki. Własnie ta recka którą przesłałeś mnie skusiła jednak na zakup. Po tym jak słucham już kilka dni muszę powiedzieć że jest trafna. Szukałem coś pomiędzy Nighthawk i Kennerton Magni. No i znalazłem :)

Drivery są ponoć dziełem QUAD ale obudowa to już OEM na zamówienie QUADa (podobnie jak było to z Alara..). Jak komuś to nie przeszkadza to brać :)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel_PK Jeszcze jak są zbliżone do Hawków, które teraz w moim torze stanowią mojego pierwszego w życiu dogonionego króliczka to ło panie.... HE-560 pewnie pójdą w odstawkę :D

Zarzekałem się 'leczyć chorobę' posiadaniem po jednej parze słuchawek z każdego rodzaju przetwornika/konstrukcji (zamknięte otwarte) więc... A ja lubie planary 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pabloj napisał:

@Pawel_PK Jeszcze jak są zbliżone do Hawków, które teraz w moim torze stanowią mojego pierwszego w życiu dogonionego króliczka to ło panie.... HE-560 pewnie pójdą w odstawkę :D

Zarzekałem się 'leczyć chorobę' posiadaniem po jednej parze słuchawek z każdego rodzaju przetwornika/konstrukcji (zamknięte otwarte) więc... A ja lubie planary 😜

Trudno się leczyć w takich warunkach a szczególnie przegladając dział okazje :D:D

Mam to samo..

Chyba mamy też te same preferencje :). Jedynie wygodę dałbym Hawkom. Basu (nazwałbym go planarnym :F) jest mniej ale lepszej jakości, niżej schodzi lepiej czuć strutury. Średnica gra pierwsze skrzypce, jest delikatie ciepło ale jest detal nie ma kocyka. Góra idealna jak dla mnie, więcej nich w Hawkach. Brak sybilantów. Bardzo przestrzenne i cholograficzne granie. Scena naturalna, efekt 3d jest.

Gram z "gorszej" dziurki Aune S6/S7. Czekam na kabel xlr z Forzy, napiszę więcej jak wygrzeje i pogram po balansie ale pewnie bedzie tylko lepiej  :)

Świetny daily driver moim zdaniem.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel_PK Aune S6 na dziurze XLR ma około 20 Ohm impedancji wyjściowej a te słuchawki mają również 20 Ohm impedancji. Może być kłopot z kontrolą dołu 😜 

 

Btw, możesz im zmierzyć średnica wnętrza padów i głębokość?

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Thar napisał:

@Pawel_PK, czy sygnał do QUAD ERA-1 jest dostarczany do obu muszli poprzez wejścia jack 3,5 mm? Nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji.

Tak, z tym że potrzebny jest węższy mały jack tak jak jest to w przypadku np Beyerów T1v2.

Mam już kabel AC3 na jack 3,5 który uzywam z Magni i niestety nie pasuje. 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo dogoniłem króliczka, a tutaj słuchawki, o których myślałem od miesięcy (nie no, 3 tyś zł ponad, dam se spokój i jeszcze zza granicy tylko) - są teraz po 1200, 1300 pewnie z wysyłką :E

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności