Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie?  AKG K400

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sluchawki-akg-k400

 

 

 

 

 

 

 

A to z MASSDROPa

ScreenShot_20200401162439.png

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xxxmiloszxxx napisał:

 

Dla mnie te słuchawki były tak absolutnie przeciętne, że nie wiem czy bym za nie dał 49 zł plus przesyłka... Jeszcze nie dość, że jest to typowe dla słuchawek z serii AKG Kx0x bezbasie, to chyba jako jedyne z nich nie mają szerokiej sceny - mają ją trochę w stylu HD600 tylko gorzej budowaną, mniej precyzyjną. Tak przynajmniej grał mój egzemplarz.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Dla mnie te słuchawki były tak absolutnie przeciętne, że nie wiem czy bym za nie dał 49 zł plus przesyłka... Jeszcze nie dość, że jest to typowe dla słuchawek z serii AKG Kx0x bezbasie, to chyba jako jedyne z nich nie mają szerokiej sceny - mają ją trochę w stylu HD600 tylko gorzej budowaną, mniej precyzyjną. Tak przynajmniej grał mój egzemplarz.

 Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2020 o 19:20, espe0 napisał:

Pamiętaj że dziś april fools :P



Jeżeli ktoś się przebił przez cały opis to na dole jest jeszcze kod na zniżkowy na Be :P 
A moją pierwszą myślą, kiedy otworzyłem link było "łoooo, grubo" :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, prolim said:

700 za używana jedynkę kiedy nowy Ares 2 stoi niewiele więcej to raczej kiepska okazja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blizniak napisał:

700 za używana jedynkę kiedy nowy Ares 2 stoi niewiele więcej to raczej kiepska okazja

Czy ja Ci każe kupować? Przez ostatnie pół roku może z 5 sztuk się pojawiło aresa na rynku używek. Wszystkie 699 euro, ostatnio podnieśli ceny nowego aresa, a ten jest modyfikowany. Sorry, jeden był z Francji za 600 euro, ze zwrotu, sygnowany armature cronos, poszedł w kilka godzin. To urządzenie będzie trzymać wartość, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, prolim said:

Czy ja Ci każe kupować? Przez ostatnie pół roku może z 5 sztuk się pojawiło aresa na rynku używek. Wszystkie 699 euro, ostatnio podnieśli ceny nowego aresa, a ten jest modyfikowany. Sorry, jeden był z Francji za 600 euro, ze zwrotu, sygnowany armature cronos, poszedł w kilka godzin. To urządzenie będzie trzymać wartość, niestety.

Oczywiście że nie, zwracam tylko uwagę że oszczędność rzędu 10% za stary model względem nowszego to nie oszczędność. Jedyne co zyskujesz to czas bo na nówkę od dystrybutora trzeba obecnie czekać ze 2-3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blizniak napisał:

10%

Był po 859 dolców, teraz jest na ali 759$+60$ wysyłka+23%VAT. Więc z 20%, koło 1k zł. Co do vinshu to nie wiem czy rzeczywiście nie doliczą VAT przy wyborze euro, bardzo mała różnica jest pomiędzy non eu, a eu. Ale do rozważenia we własnym zakresie, ja tylko wrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z peppera :

"e-prenumerata na najbliższe 11 numerów Hi-Fi i Muzyka + dostęp do archiwum od 2016 roku za 19,90."

kod : hifi1

https://e.hfm.pl

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności