Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, rayfe napisał:

Bankowo? Ile % należy doliczyć?

Ta, wątpię że ktoś sprzeda za tyle co kupił :P  Każdy zechce przyjanuszyć...

 

Na szczęście logika komisu jest.. logiką wielowartosciowego chaosu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, requal napisał:

Na szczęście logika komisu jest.. logiką wielowartosciowego chaosu :D

Kurcze bo jest w sumie 3 opcje które bym chciał kupić, 107$ wartość plus wysyłka 46$... Cła nie powinno być jak czytam:

 

Cło ze Stanów Zjednoczonych
Sprowadzanie towarów spoza Unii Europejskiej objęte jest opłatą celną, dotyczy to m.in. żywności, alkoholu, tytoniu (dwa ostatnie dodatkowo obciążone są akcyzą). Istnieją jednak pewne wyjątki, gdyż nie uiszczamy opłaty celnej:

  • Na towary z kategorii telefony i akcesoria elektroniczne
  • Gdy wartość towaru nie przekracza 150 euro (wartość w złotówkach waha się w zależności od kursu)

Aby uniknąć niespodzianek warto więc przed zakupem sprawdzić, czy opłatę w postaci cła będziemy musieli uiścić. Cło wynosi ok. 5% wartości przesyłki, kwota ta nie jest więc zbyt duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cło to pikuś, 23% VAT bardziej się odczuje :) 
Tak. Cła nie będzie ale wysyłają DHL więc obowiązkowo VAT od całości oraz stawka ryczaltowa DHL za obsługę celną.



pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nicodem napisał:

A może przy ekonomicznej wysyłce Ci się upiecze bo np nie przez DHL


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Wysyłka jest nie przez DHL a przez FEDEX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Beh0lder napisał:

Ja wziąłem FEDEXem i dostałem maila z formularzem spowiedzi z zawartości i wartości przesyłki :)

Ciekawe ile Ci doliczą tych dopłat... Jak kasuje z koszyka jakąś pozycję to wysyłka automatycznie jest niższa...

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zx507 w fajnej cenie:

 

https://m.joybuy.com/601009928.html

 

Edit : ZX505 A, ale wygląda na to ,że podobnie jak w wypadku zx300A różnia się wbudowana pamięcią , jest tylko angielski i chinski jezyk ,oraz nie ma Play store😏

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zx507 w fajnej cenie:
 
https://m.joybuy.com/601009928.html
 
Edit : ZX505 A, ale wygląda na to ,że podobnie jak w wypadku zx300A różnia się wbudowana pamięcią , jest tylko angielski i chinski jezyk ,oraz nie ma Play store


Oraz nie ma wysyłki do PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, all999 napisał:


 

 


Oraz nie ma wysyłki do PL.

 

Dziwne bo u mnie normalnie wyskakuje jakby była.  W przypadku zx300A po odświeżeniu wyskakuje komunikat ,że nie ma wysyłki do Polski, ale w przypadku zx505A wyskakuje darmowa dostawa🤔

Screenshot_20200329-205444_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Top-Hifi w outlet można kupić Audeze EL-8:

cena brutto: 1499 PLN

 

https://www.tophifi.pl/outlet/el-8-otwarte-kabel-apple-ze-sterowaniem-outlet.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Dropie są PSB M4U 2 NOISE-CANCELLING HEADPHONES za 88 $ plus ewentualne VAT + opłaty celne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, deftones9 napisał:

Dzięki, jak moje negocjacje na odkupienie używek staną w miejscu to wezme napewno :D

  EUROAGD   (ja kupiłem T1v2 nowe ) . Możesz bez problemu zwrócić i dogodne raty bez %. Zwrot to odstąpienie od umowy.

https://www.euro.com.pl/sluchawki/beyerdynamic-t5p-2gen.bhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności